به قتل ادامه بالتیمور تبدیل به شهرستان نظارت هوایی

(BALTIMORE) — شروع پنج شنبه, تقریبا 600,000 زندگی مردم در بالتیمور خواهد شد به طور مداوم ثبت شده هر زمان که آنها گام به گام زیر آسمان باز.

ماروین L. Cheatham Sr. برای یک, می داند که او می تواند تماشا به عنوان او می رود به یک دکتر قرار ملاقات و یا بازدیدکننده داشته است دوستان است. او خواهید بود بر جاسوسی در حیاط پشت و به عنوان او را به ماشین خود را و هنگامی که او همواره در اطراف شهرستان خود را در کل سفر ثبت خواهد شد بیش از حد.

تمام حرکات او را دستگیر و او را OK با این — حتی اگر پلیس را بدون حکم تفتیش منزل و اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات شهروندان را مرتکب هیچ جرم — از آنجا که این شهر پس از محاصره توسط خشونت است.

“من خیلی ناراحت و عصبانی در مورد همه این افرادی که فوت کرده اند, من مایل به رها کردن برخی از حقوق من به عنوان بد به عنوان آن برای تلفن های موبایل من سرسخت حقوق مدنی فرد” گفت: Cheatham که رهبری محلی خود را NAACP فصل در 1990s. “من تا به حال 19 قتل دو سال پیش در محله من.”

برای شش ماه تا سه هواپیما مجهز به زاویه دوربین خواهد رفت و برگشت بیش از بالتیمور در طول روز پرواز طراحی شده برای ضبط حرکات در سراسر حدود 90 درصد از شهر است. نرم افزار کوک با هم عکس های گرفته شده یک بار در هر ثانیه ایجاد مداوم رکورد بصری برای حمایت از سطح خیابان دوربین های پلاک خوان و صدای تیراندازی آشکارسازهای پلیس در حال حاضر با استفاده از به سعی کنید به حل جنایات.

تحلیلگران هشدار به جرم خواهد بود قادر به زوم در داخل از شهرستان گسترده تصویر و حرکت رو به عقب و رو به جلو در زمان شناسایی حرکات بالقوه مظنونین و شاهدان گفتن افسران در عرض چند ساعت فقط که به کجا نگاه برای افرادی که سفر به و از صحنه است.

کمیسر پلیس مایکل هریسون وعده داده است که این سیستم استفاده خواهد شد به بررسی قتل غیر کشنده تیراندازی سرقت های مسلحانه و carjackings. او گفت که او نمی داند که آیا این برنامه آزمایشی موثر خواهد بود.

“من هیچ انتظار چه آن را انجام می دهد یا آنچه که آن را نمی خواهد انجام دهد زیرا آن شده است انجام می شود در ایالات متحده گفت:” آسوشیتد پرس. “آنچه که من بوده ام نشان داده شده است به من نشان می دهد که آن را یک ابزار بالقوه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط کارآگاهان در جرم و جنایت مبارزه کنند.”

به عنوان برای نگرانی در مورد نقض حقوق مردم در سراسر شهرستان هریسون گفت: دیوان عالی کشور حکم داده است که “هیچ انتظار حریم خصوصی در یک محل عمومی.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت مریلند استدلال می کند که این مستمر نظارت هوایی به نقض انتظارات معقول از حفظ حریم خصوصی در مورد جنبش ، نتایج جستجو در بی رویه جستجوهای بدون حکم و مانع از راست به جمع آوری نمایند. این فن آوری معادل یک افسر پلیس پس هر ساکن در هر کجا که بروید هر زمان که آنها در حال ترک خانه ارشد ACLU وکیل دیوید Rocah گفت.

“اگر که اتفاق افتاده در زندگی واقعی من فکر می کنم هر کس که بسیار به وضوح و viscerally درک پیامدهای حریم خصوصی اما به دلیل این است که در حال انجام از راه دور با پیچیده ترین تکنولوژی ویدئویی از یک هواپیما با ما تجربه نمی تهاجم در همان راه” Rocah گفت.

یک قاضی فدرال را رد ACLU درخواست برای یک دستور مقدماتی گفت: مراتب بیشتر سرزده نظارت یافت شده است قانون اساسی. شاکیان جذاب هستند.

اوهایو-بر اساس مداوم نظارت سیستم های ضبط تصاویر و ارائه تحلیل به پلیس, بودجه با حدود 3.7 میلیون نفر از تگزاس میلیاردرهای لورا و جان آرنولد.

PSS رئیس جمهور راس McNutt در ابتدا توسعه تکنولوژی به کمک نیروی هوایی شناسایی افراد ترک دستگاه های منفجره دست ساز بودند که کشتن نیروهای نظامی در عراق است. McNutt می گوید که رزولوشن این تصاویر نیست به اندازه کافی تیز به شناسایی چهره های قومیتی و جنسیتی و لباس و نه وسایل نقلیه’ رنگ را مدل و پلاک.

پلیس می گویند که آنها نمی خواهد با استفاده از این برای نظارت بر افراد خارج از چارچوب یک جرم جدی است که در حال حاضر اتفاق افتاده است. این شهر در قرارداد مشخص است که PSS تحلیلگران را مطالعه حرکات “تنها زمانی که یک فاحش جرم و جنایت خشونت آمیز است که در حال حاضر شناخته شده رخ داده است.”

اما آیتالله سیستانی را شاکیان — فعالان اجتماعی و سیاسی در سازمان — گفت: به سادگی دانستن است که حرکات خود را در حال ثبت باعث می شود مردم تمایلی به شرکت در حوادث و تظاهرات.

پیمانکار در حال حاضر مخفیانه آزمایش این نظارت در بالتیمور در سال 2016 به عنوان جرم و جنایت افزایش یافت و پس از مرگ در بازداشت پلیس یک جوان سیاه پوست در بالتیمور. اما این تلاش کوتاه قطع شد و پس از در معرض, و جرم و جنایت خشونت آمیز شکوفا شده است پس از آن همراه با بی اعتمادی به پلیس و برخی از بالتیمور رهبران در حال حاضر علنا متعهد به تست های انبوه نظارت هوایی.

این عمیقا تفکیک شهرستان بندر در حال حاضر رنج می برد بیش از 300 قتل سالانه برای پنج سال متوالی تنظیم سرانه ایالات متحده رکورد با 348 قتل در سال 2019. هشتاد و نه نفر کشته شده اند و تا کنون در سال 2020 فقط سه نفر کمتر از سال گذشته سرعت. کمتر جنایات به شدت پایین به عنوان پناهگاه مردم در داخل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما با 177 غیر کشنده تیراندازی در مقایسه با 212 سال گذشته است.

ادامه مطلب: ‘ما در حال ابتلا به آن دو.’ در میان Coronavirus مستندات تفنگ خشونت همچنان به طاعون شیکاگو

شخص ثالث محققان از سه دانشگاه و برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. را ارزیابی اینکه آیا برنامه منجر به بازداشت و مورد تعطیلی را بدست آورده و حمایت عمومی و در نهایت یک اثر بازدارنده.

اندرو فرگوسن استاد حقوق می نویسد که در پلیس با استفاده از داده های بزرگ گفت: پلیس اشراف دیدن تکنولوژی به عنوان یک راه حل زمانی که آنها در حال حمایت به دیوار با خشونت در جوامع خود.

“مهم نیست که چه چیزی است. آنها فقط باید برای پاسخ به دلیل ” رئیس آنچه شما انجام می دهند در مورد جرم و جنایت؟'” فرگوسن گفت. “واقعی پاسخ من بهتر نیاز مدارس. من نیاز به کار بیشتر. من نیاز به برخی از امید و فرصت در این شهرستانها مسکن بهتر است.’ اما آن را در دسترس نیست. او مجبور نیست که.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>