به عنوان فرانسه ظهور از 2 ماه خسته کننده انزوا و پاکسازی امید به پیروزی اعتماد شهروندان

این کاریکاتور در صفحه اول فرانسه از معتبرترین روزنامه لوموند در تاریخ 6 مه گفت: از آن همه است.

بیمار با پوشیدن یک ماسک و دروغ گفتن در یک روانپزشک کوچ درخواست شد نگران یک سوال. “چرا چرا من را انتخاب کنید به تاریخ مارس 11?”

بیمار است و در واقع رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی. او نه تنها رهبر دولت احساس فشار است.

پچ های سفید در ریش این کشور نخست وزیر ادوارد فیلیپ به نظر می رسد که دو برابر شده پس از فرانسه رفت و به مستند تقریبا هشت ماه پیش.

در آن زمان بیش از 26,000 فرانسوی که مردم از COVID-19. شده اند وجود دارد بیش از 137,000 موارد قرار دادن فرانسه چهارم در اروپا پس از U. K, ایتالیا و اسپانیا برای موارد و مرگ و میر.

مارس 11 روز کشور است با احتیاط و آرامش بخش سخت خود را مستند به قوانین.

پاکسازی کارتون غم و اندوه ناشی از منابع مختلف — نبرد در برابر COVID-19 که بسیاری از آنها انتقاد برای شروع خیلی دیر و همچنین نگران هستند که با این ویروس هنوز داغ در دولت نقشه در پاریس منطقه déconfinement ممکن است انتشار مطلب مرگ است.

سخت مستند

برای هشت هفته هیچ کس به جز پزشکی کارگران و کسانی که در ضروری مشاغل اجازه داده شده است برای بیش از یک ساعت و بیش از یک کیلومتر از محل اقامت خود. و آنها تا به حال به بازوی خود را با وزارت کشور گواهی دریافت و چاپ و یا بر روی تلفن خود را مشخص چرا آنها رفت و در چه زمان ،

پلیس باید اجرا این قوانین و با زور و اجبار. با توجه به وزارت کشور آمار به عنوان از آوریل 23, وجود دارد بیش از 15 میلیون چک توسط پلیس و 915,000 جریمه. و جریمه های سنگین — 135 یورو (حدود 205 Cdn).

این بدان معناست که در مورد 12,350,000 یورو ($18.6 میلیون) که دولت می گوید بروید به بیمارستان.

یک افسر پلیس چک یک زن خود گواهی توجه داشته باشید برای اینکه در خارج قبل از دو دقیقه بزرگداشت در نزدیکی کلیسای نوتردام کلیسای جامع در پاریس در ماه گذشته. پلیس فرانسه انجام داده اند 915,000 جریمه برای نقض سراسر کشور شده است. (توماس Coex/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فقط روز قبل از پایان shutdown دیدم پنج پلیس دوچرخه فراگیر کوچک 85 سال. او تا به حال هیچ گواهی اما اعتراض او به سادگی رفتن به دکتر در کنار درب. او هشدار داد اما جریمه ندارد.

یک زن و شوهر از دوستان ، یک جریمه شد به صورت ایستاده در خط در خارج فروشگاه با نه سال دختر — دختر نداشته رسمی تکه کاغذ.

دوست دیگری جریمه شد برای نشستن بر روی یک نیمکت در پیاده رو. مجاز نیست. او اعتراض کردند که او تا به حال شهادت بود و بیش از 70 و فقط در حالت استراحت به دلیل او تا به حال بد پا. او هنوز هم جریمه شد.

او خوشحال است. “سوء استفاده از خرده قدرت” او گفت:. او جذاب است.

کنترل های جدید

با déconfinement, این attestations دیگر نمی خواهد نیاز است. و به جای آن از یک کیلومتر با مردم خواهد بود قادر به سفر تا 100 متر از خانه خود را.

قطار و مترو پاریس از سر گرفته خواهد خدمات در 50 درصد از پیش همه گیر سطوح. وجود خواهد داشت و کنترل دقیق بر روی اعداد و مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک بر روی تمام حمل و نقل عمومی.

مدارس ابتدایی باز خواهد شد اگر چه تا نیمی از پدر و مادر در بسیاری از مناطق می گویند که آنها در حال حاضر به فرستادن فرزندان خود را حق دور. اما سواحل از بریتنی به دریای مدیترانه خواهد ماند بسته شده تحریک عمومی غرغر حتی از متحدان پاکسازی.

ورودی بسته رستوران Le Procope در پاریس. رستوران ها و کافه ها بسته باقی خواهد ماند تا ژوئن. (Franck نی لبک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“این یک پتک ضربه” Didier لو Gac یک بریتنی backbencher از پاکسازی خود حزب گفت: روزنامه لو فیگارو است. لو Gac چرا پاریسی می تواند هیئت مدیره مترو شلوغ اما او را تشکیل نمی توانستم پیاده روی سواحل درب بعدی.

مغازه ها را بازگشایی اما رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند تا ژوئن. من کشف که ماهی فروش در فضای باز, بازار, بسته برای دو ماه گرفته شده بود به ارائه اجناس خود را حق به مشتریان درب هر شنبه.

مانند بسیاری از کافه ها و رستوران ها در پاریس رستوران در سراسر خیابان از من به فروش می رساند محصولات تازه از آن مزرعه کنندگان از درب عقب.

مالک همچنین آشپز یک ظرف یک روز برای بایگانی اطلاعات. یک روز او به تازگی به نام به طبخ به عجله بسر می رسانید تا با کباب اردک. آن مشتری تولد. یک دستیار آشپز با عجله و با دو لیوان شراب برای انتظار ،

شراب را نگه می دارد اما نه آبجو. انجمن فرانسه از حذفی, اعلام آن ریخته بود 10 میلیون لیتر آبجو — چهار المپیک استخرهای شنا — پایین تخلیه.

این مستند نیز منتشر شد یک سم از اضطراب. من می دانم که ترس بیش از حد بیرون رفتن و که به صورت روزانه شستشو نرده نرده ها و کفش و حتی بسته را به درب خود را با سفید کننده.

مردم نشستن و راه رفتن در امتداد کانال Saint-Martin در پاریس روز جمعه 53 بعد از مستند در فرانسه و سه روز قبل از کاهش محدودیت های تنظیم شده برای شروع. (Christophe Archambault/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

صرفه جویی در اقتصاد

اما دولت نیز نگران نزدیک به مرگ از اقتصاد فرانسه در طول این بحران است. رسمی کشور از دست داده است 500,000 شغل. تعداد بیکاران به ضرب گلوله به 3.17 میلیون.

در اوج ناامیدی دولت فرانسه قرار داده تا 120 میلیارد یورو ($182 میلیارد دلار) در یارانه ها به شرکت ها تا حد زیادی به اطمینان حاصل شود آنها را پرداخت کارکنان.

پاکسازی مشغول است در سه مبارزات در 18 ماه گذشته — در برابر “gilets jaunes,” خود به خود جلوی مردم فقیر تلاش در استان که احساس رها شده توسط دولت; در برابر خدمات عمومی اتحادیه های کارگری که به هر طریقی هفته از اعتصاب در برابر اصلاحات حقوق بازنشستگی است که پرداخت پایین برای بسیاری از اعضای خود را; و در برابر COVID-19.

در حالی که دولت بوده و از لحاظ سیاسی مجروح در هر یک از این جنگ و مبارزه با این ویروس باعث شده است که در خصوص آسیب های جدی. در ماه فوریه وجود دارد یک حس وحشت در آنچه اتفاق می افتد در ایتالیا بلکه راحت اعتقاد است که این نمی تواند اتفاق می افتد در فرانسه.

سپس آن را انجام داد و این کشور کشف آن دولت بود که آمادگی ایتالیا.

برای هشت هفته هیچ کس به جز پزشکی کارگران و کسانی که در ضروری شغل شده است و اجازه خروج از خانه خود را برای بیش از یک ساعت. (آسوشیتد پرس)

تمرکز از خشم عمومی به دلیل نبود از ماسک و تجهیزات حفاظتی برای خط مقدم سلامت کارگران است. که خشم تنها شدت یافته که لوموند نشان داد که به عنوان بحران ساخته شده در فوریه مقامات دولتی هنوز هم در از بین بردن سهام از ماسک زیر یک طرح به توافق در سال 2017.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا یک بین المللی نظرسنجی انجام شده توسط فرانسه در رای گیری شرکت های Cevipof و ایپسوس-Sopra Steria نشان می دهد 62 درصد از فرانسوی ها ناراضی هستند با چگونه دولت خود را به کار گرفته COVID-19.

که یک سطح بالاتر از نارضایتی از در دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و حتی بریتانیا که دارای بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

بیشتر خبر بد برای پاکسازی: شخصی اش در نظرسنجی شماره های که منعکس تا در آغاز بحران در حال سقوط به عقب. فقط 40 درصد می گویند که آنها راضی هستند با خود رهبری است.

یک داروساز در نیس فرانسه در خدمت یک مشتری از پشت به تازگی نصب محافظ صفحه نمایش ممکن است 2. (والری Hache/خبرگزاری گتی ایماژ)

‘ما باید به سمت ببر’

بحرانزده رئیس جمهور می رسد در حال حاضر به صورت رنگارنگ استعاره برای متقاعد کردن شهروندان خود را از نیاز به سرباز در این کشور به دقت باز درهای خود را.

“ما باید به سمت ببر و آن را اهلی,” او گفت: نمایندگان از صنایع فرهنگی به عنوان او وعده داده شده صدها میلیون نفر در یارانه به آنها on May 6. “ببر [ویروس] رفتن به ناپدید می شوند او را هنوز هم وجود دارد. و ترس هنوز وجود دارد در جامعه است. تنها راه برای متوقف کردن ببر از بلعیدن ما این است که به آن سوار است.”

نگرانی در مورد موج دوم از عفونت است که هنوز آنقدر بزرگ است که 40 درصد از این کشور باقی مانده است یک “منطقه قرمز” (که در آن عفونت نرخ همچنان بالا است) در دولت maps — و که شامل پاریس ،

پاکسازی مرکز بوده است به شدت انتقاد برای اداره COVID-19 شیوع در فرانسه. (خبرگزاری گتی ایماژ)

وجود خواهد داشت کمی اجازه دهید تا در آن منطقه. پارک ها بسته باقی خواهد ماند. فاصله باید رعایت شود. مردم آسیب پذیر و کسانی که بیش از 70 و هر کسی با شرایط مزمن هستند خواست برای اقامت محدود.

و نخست وزیر است گفت: مرزهای این کشور باقی خواهد ماند و بسته را از طریق تابستان است. شما هیچ خارجی تعطیلات برای هر کسی است.

کافه ها و رستوران ها ممکن است مجاز به بازگشایی ژوئن اما صاحب رستوران در سراسر خیابان را خسته نخواهد شد حتی اگر مجاز است. قوانین خواهد شد سخت — چه با کامل ضد عفونی و تمیز کردن و فاصله جداول.

او ادامه فروش روزانه خود را در ظرف ها و سبزیجات از درب عقب تا پاییز.

“سپس ما را بازگشایی,” او گفت:. “و ما را ببینید.”

سازمان دیده بان | چه خواهد شهرستانها مانند پست-COVID-19? ویلنیوس تجربه با یک مدل:

برخی از شهرستانها به دنبال راه هایی برای تغییر فضاهای باز اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی دورى از جمله بسته شدن جاده ها به ترافیک. 1:57

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>