به عنوان مواد غذایی نویسنده آلیسون روم انتقاد Chrissy Teigen پخت و پز شرکت Teigen تماس این یک بد شانسی’

Wآنکه میلیون ها نفر از مردم داستد کردن, پیر آشپزی در سن coronavirus, Chrissy Teigen و آلیسون روم دو ستاره از پخت و پز جهان در تضاد هستند.

روم, نیویورک تایمز مواد غذایی مقاله نویس و نویسنده کتاب آشپزی به مصاحبه با مصرف کننده جدید در روز پنج شنبه در مورد افزایش اخیر محبوبیت و آینده سرمایه گذاری از جمله یک تلویزیون جدید پخت و پز نشان می دهد, یک روایت غیر داستانی, کتاب و همکاری با وسایل آشپزی و راه اندازی مواد. در این مصاحبه روم گفت که او مردد به او قرار داده و نام بر روی محصولات با استناد به نمونه هایی از مردم او را می خواهم نه نه تقلید از جمله Chrissy Teigen و ماری کوندو.

Teigen یک شخصیت تلویزیونی, رسانه های اجتماعی کرگدن و نویسنده نوشته است ضربه آشپزی نگهداری مواد غذایی سایت و cookware خط به فروش می رسد در هدف و فروشگاه.

“مانند آنچه Chrissy Teigen انجام داده است تا دیوانه به من” رومی گفت: در مصرف کننده جدید است. “او تا به حال موفق cookbook. و سپس آن را مانند: رونق خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او. که horrifies من و این چیزی است که من همیشه می خواهم به انجام است.”

این نشسته بود و با Teigen. روز جمعه او در پاسخ به روم نظرات در توییتر با نا امیدی تماس با او و سخنان یک “بزرگ بد شانسی.”

“[این] یک بد شانسی و به من ضربه سخت” او گفت:. “من ساخته شده دستور العمل های خود را برای سال در حال حاضر خریداری اشپزی او را حمایت اجتماعی و ستایش او در مصاحبه. من حتی امضا به اجرایی تولید نشان می دهد او در مورد انجام در این مقاله است.”

“من شروع به هوس چون من می خواستم چیزی برای خودم. من می خواستم چیزی جان نمی خرید” Teigen ادامه داد: در جریان صدای جیر جیر با اشاره به شوهرش خواننده John Legend. “من می خواستم چیزی را که آرام از من ساخته شده من و دیگران خوشحال بیش از حد. هوس نیست ‘ماشین’ یا ‘پرورشی محتوا’ – آن را به من و 2 سایر زنان است.”

این ستاره تلویزیونی اضافه شده در زیر توییتهایی که او درگیر در cookware خط از “آغاز تا پایان” و آن را “خیلی سخت” برای دیدن کسی که او “واقعا” سعی کنید “سعی کنید به طور کامل باطل” کار او می کند.

“من واقعا دوست داشتم همه چیز در مورد آلیسون. حسادت او به یک کتاب با غذا بر روی جلد به جای یک چهره! من ساخته ام بی شماری NYT دستور او ایجاد, ارسال, همراه, راه,” او نوشت: از زمان غذا نویس.

به عنوان واکنش در برابر او مصاحبه رشد آنلاین, روم پاسخ در توییتر در روز جمعه گفت: “زمانی که زنان گردن کلفت زنان دیگر برای صادق بودن در مورد پول و چه مقدار از آنها انجام و یا انجام نمی دهند, خوب, منم amore.” سپس به tweeting “فقط آرزو من تا به حال کسی را به دست نگه دارید من در طول نوزاد اولین بار در اینترنت میکند.”

در شب جمعه روم علنا عذرخواهی به Teigen, sayin نظرات او بودند “سبک و بی دقتی و من متاسفم.” او گفت: آن را “مطلقا نه من چیز” می شود و به دست گرفتن زنان دیگر و امیدوار است که آنها می توانند ملاقات در فرد است.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>