به عنوان COVID-19 موارد سنبله در روسیه, کرملین در تلاش برای پاسخ

کاملا نحو نامشخصی روسیه در تلویزیون دولتی میزبان دفن نمی خبر بد او به عنوان چراغ خاموش نشان می دهد.

“ما در حال حاضر زیر همین مدل به ایتالیا” یوگنی پوپوف گفت: در یک خیره کننده در مورد چهره از فقط دو هفته پیش هنگامی که مجری محبوب ایرانی با نمایش 60 دقیقه گفت: دولت گرفتن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است.

در حال حاضر روسیه به طور گسترده تماشا کرملین-بودجه برنامه های خبری در حال گفتن مردم آنها باید آماده برای هزاران نفر از مرگ و میر.

همراه با آن تغییر در پیام نیز آمده است یک تغییر در رفتار از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

تغییر پیام

پوتین تا به حال حفظ شده است غیر منتظره ای مشخصات پایین به عنوان ویروس گسترش ترجیح می دهند به اخبار خوب جزمی مانند تعطیلات پرداخت برای کارگران و کمک به کسب و کار در حالی که ترک تصمیم گیری منفور مانند اجرای قرنطينه به پایین تر سطح مقامات.

اما این هفته یک نگران به دنبال پوتین ساخته شده است که روزانه آدرس و تاکید کرد که این وضعیت تبدیل شده است وخیم و روس ها باید خود را آماده برای مقدار زیادی بیشتر خبر بد.

ارتش وسایل نقلیه درایو گذشته ساختمان در طول یک تمرین برای رژه روز پیروزی در یکاترینبورگ. (الکسی Kolchin/فردا نیوز)

“واقعا فوق العاده ای اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش عفونت او گفت:” در یک آدرس جمعه از یک اتاق کنفرانس در املاک خود در خارج از مسکو که در آن او شده است پناه برای دو هفته گذشته پس از ملاقات با پزشکان که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

رسما از روسیه با ثبت نام بیش از 25,000 موارد coronavirus و 198, مرگ و میر, اما بسیاری از پزشکان و مقامات محلی بر این باورند که تعداد کسانی که نمی منعکس کننده میزان واقعی شیوع.

پوتین که پس از 20 سال در قدرت به ندرت معکوس البته در هر سیاست اساسی و ماده ناگهان عقب نشینی در چند.

یک رفراندوم در سراسر کشور است که می تواند اجازه می دهد تا او را به خدمت تا دو بیشتر از شش سال است به عنوان رئیس جمهور به تعویق افتاد و او پشت پا از یک قیمت نفت به جنگ با عربستان سعودی است که او می خواهم آغاز و توافق برای محدود کردن روسیه تولید نفت در مقابله با هدف propping تا توفنده روبل.

حزب به تعویق افتاد

اما بزرگترین برگشت آمد در روز چهارشنبه با یک تصمیم برای به تعویق انداختن مارس 9 رژه روز پیروزی به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ در اروپا — بسیار نمادین واقعه, مسلما مهم تر برای بسیاری از روس ها حتی از بازی های المپیک است.

انباشته در غرور ملی و نماد این رویداد سالانه است که همیشه یک نمایش نظامی ممکن است اما مضاعف بنابراین در این سال آن را به عنوان طراحی شده بود به یک شخصی جشن پوتین سلطنت طولانی در بالای سیاسی در روسیه سلسله مراتب است. کرملین تا به حال بارها و بارها آن را تکذیب کرد هرگز در نظر گرفتن حرکت این جشن است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی نشست با اعضای دولت از طریق لینک ویدئو از محل اقامت خود در خارج از مسکو. (Sputnik/الکسی Druzhinin/کرملین از طریق بی بی سی)

اما با فشار بر روسیه با کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر نشان دادن در همه جا طرح به جمع آوری ده ها هزار نفر از سربازان و تماشاگران برای عینک در میدان سرخ مسکو در حال حاضر به نظر می رسد بیش از حد بزرگ یک خطر برای کشور و رهبری است.

ویدئو ارسال شده در چهارشنبه مستقل اکو مسکو ایستگاه های رادیویی نشان داد بیماران در سنت پترزبورگ بیمارستان گزارش با پنومونی دروغ گفتن در راهروها در تشک.

“وجود دارد هیچ اکسیژن [برای بیماران],” طبیب که شات تصویری گفت: در نظر است که همراه آن است.

در شهر اوفا, از 1500 کیلومتری شرق مسکو به عنوان بسیاری از 1,100 بیماران و کارکنان در Kuvatov بالینی بیمارستان شده اند تحت قرنطینه برای 10 روز گذشته پس از COVID-19 rampaged از طریق تسهیلات.

دکتر Rimma Kanalova با این نسخهها کار در Kuvatov بالینی بیمارستان در اوفا که در آن 1,100 بیماران و کارکنان در حال حاضر قرنطینه پس از COVID-19 rampaged از طریق تسهیلات. (اسکایپ از طریق Corinne Seminoff/CBC)

در مصاحبه با سی بی سی نیوز در دوشنبه, Dr. Rimma Kamalova که ریاست بیمارستان روماتولوژی بخش است و قرنطینه در این مرکز گفت: هنگامی که شیوع بیماری آغاز شده و منطقه ای بهداشت مقامات حاضر به تست مبتلا به کوروناویروس.

“با توجه به سیاست های ما … ما نمی تواند انجام تست در coronavirus,” او گفت:.

“ما تا به حال سفارشات در آن زمان به این تشخیص و مربوط به [کاهش] اقدامات است.”

او در صحبت با CBC News در حالی که در انتظار نتایج خود COVID-19 آزمون اشاره کرد که او در حال حاضر برگزاری نمایشگاه تب بالا و علائم دیگر. هر واحد دیگر, دکتر, در بخش نیز بیمار, او گفت:.

“ما به شدت نگران این است. [بيمار] خواهد آمد در بیمارستان بستری و پس از درمان و سپس مرخص شده و آنها خود را از بازگشت به شهرها و شهرستانها و مناطق است.”

پزشکان مبارز

هنگامی که میزان شیوع آشکار شد او می گوید: همان مقامات بهداشت دستور داد که آنها را به آزمون برای coronavirus متهم آنها اجازه آن را خارج از کنترل است.

آوریل 6, وضعیت حال تبدیل شدن به بیش از حد افراطی به چشم پوشی و کل بیمارستان قرار داده شده بود به قرنطینه با هیچ کس از جمله کارکنان مجاز در داخل یا خارج.

در شمال منطقه کومی مسکو تایمز گزارش می دهد که در شش بيمارستان تحت مشابه قرنطینه.

در مسکو 13 میلیون نفر زندگی می کنند بیشتر در highrises از نزدیک با هم بسته بندی شده. این شهرستان دارای دو سوم از موارد فعال در کشور است.

بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان به گفته شهردار این شهرستان و کثیرالانتشار رسانه های اجتماعی فیلم ها در این هفته نشان داده اند صف های طولانی از آمبولانس ها در حال انتظار برای رها کردن بیماران است. برخی از رانندگان شکایت آنها شده بود در خط زمانی که 15 ساعت.

به طور فزاینده ای پزشکان در حال آمدن به جلو و خطر مواضع خود و شهرت به صحبت کردن در مورد وضعیت رو به وخامت.

معیوب آزمون

در یک سری از مصاحبه چند پزشکان گفت: CBC News که مقامات بهداشتی حیف و میل اوایل فرصت های حاوی ویروس در بخشی به دلیل تست معیوب بود.

“حساسیت آزمون حدود 65-70 درصد,” دکتر گفت: “پاول برند که با این نسخهها کار در یک کلینیک خصوصی در مسکو.

“بنابراین ما گاهی اوقات نمی دانم اگر فرد درگذشت از COVID یا از چیز دیگری است. و بنابراین ما آنها را در قسمت دیگری از آمار و به همین دلیل آمار پایین هستند.”

روسیه خود را توسعه داده است COVID-19 آزمون است که دولت ادعا می کند تجویز شده است به بیش از یک میلیون نفر وجود دارد اما تکرار شده اند انتقادات در مورد تعداد زیادی از کاذب منفی.

وجود دارد همچنین تاخیر طولانی با تایید نتایج مثبت به عنوان تنها یک مرکز در سیبری بود که مجهز به آن را انجام دهد.

یک متخصص پزشکی پوشیدن دنده محافظ می شود از آمبولانس خارج از بیمارستان برای بیماران مبتلا به COVID-19 در حومه مسکو در روز سه شنبه. (تاتیانا Makeyeva/فردا نیوز)

عفونت متخصص الکسی Yakovlev در Medsi بیمارستان در مسکو گفت: اکثر اوایل موارد COVID-19 تحت درمان قرار گرفتند به عنوان پنومونی توسط مقامات بهداشت و فقط در حال حاضر روسیه و دولت موافقت کرد که به ترکیب چوب خط حساب کردن از هر دو.

“تعداد بیماران مبتلا به ذات الریه در حال بالا رفتن و احساس من این است که به ما رسیده به اوج و در عین حال” او گفت: CBC News.

او گفت: در روزهای آینده او انتظار چشمگیر سنبله در هر دو مرگ و فعال موارد هنگامی که در ترکیب ارقام برای COVID-19 و ذات الریه منتشر می شوند.

کسب و کار خرد

کرملین همچنین به نظر می رسد در حال رشد به طور فزاینده ای نگران اقتصادی خرید اینترنتی از خاموش کردن مسکو و دیگر شهرهای روسیه.

آناستازیا Tatulova که صاحب اندرسون کافه پذیرایی خدمات در مسکو گفت: دولت قرار داده و کسب و کار مانند او در یک غیر ممکن است موقعیت زمانی که در آن دستور داد کارکنان به ماندن خانه از محل کار برای ماه مارس و در عین حال هنوز هم انتظار می رود او را به پرداخت ده ها تن از کارگران است.

“ما هیچ ایمنی خالص” او گفت:. “این احکام آمده و به نظر می رسد آنها حتی نمی درک اصول اولیه چگونه یک کسب و کار راه اندازی در روسیه است.”

آناستازیا Tatulova صاحب اندرسون کافه غذا در مسکو شده است و اصرار روسیه دولت به انجام بیشتر برای کمک به کسب و کارهای کوچک در تلاش برای زنده ماندن از بیماری همه گیر. (الکسی Sergeev/CBC)

روز چهارشنبه پوتین در پاسخ ارائه شده توسط کسب و کارهای کوچک تا 160 دلار کانادا در ماه به ازای هر کارمند به عنوان طولانی به عنوان شرکت حفظ بسیاری از کارگران آن است.

برای قرار دادن که در چشم انداز روسیه و سازمان آمار می گوید میانگین دستمزد ماهانه حدود 850 و 1,300 دلار کانادا بسته به نرخ ارز است.

اقتصاددان برجسته الکسی Kudrin معمار بسیاری از روسیه موفق ترین اصلاحات مالی و در حال حاضر حسابرس از هزینه های دولت گفت: یک نشریه کسب و کار که اقتصادی پیامدهای شیوع نزدیک به فاجعه بار است.

او پیش بینی کرد بیش از هشت میلیون روس ها ممکن است بیکار تا پایان 2020 — یک به سه برابر افزایش از شروع بحران است.

در مقایسه با کانادا که قوی بیکاری سیستم و معرفی مزایای دیگر برای کمک در شرایط اضطراری روسیه اجتماعی پشتیبانی نسبتا ناچیز.

TASS خبرگزاری روسی گزارش می دهد که مقدار موجود به یک نفر در هر ماه در محدوده بین 30 دلار و 150 دلار کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>