به کروناویروس در زندانهای کالیفرنیا به انتشار 3,500 زندانیان اوایل

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او می خواهد “هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” به عنوان COVID-19 coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تن منتقل شده به طور چشمگیری از اوایل این ماه زمانی که او گفت که ایالات متحده خواهد بود به عقب باز برای کسب و کار با عید پاک در مارس 12. در طول شب کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دو هفته آینده خواهد بود “دردناک” و “بسیار دشوار” نامیده می شود و یک بیماری همه گیر “بزرگ ملی محاکمه بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون با آن مواجه شد.”

مقامات بهداشت و درمان نیز به ارائه اسلاید نمایش اپیدمیولوژیک مدل و چه اجتماعی فاصله اقدامات می تواند کمک کند گسترش coronavirus. در بدترین حالت حتی اگر دستورالعمل ها را دنبال کرد تا 240,000 آمریکایی ها هنوز هم می تواند بمیرد. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: که این مهم به “بند خودمان” اما اشاره کرد که مقامات “در ادامه به دیدن چیزهایی که بالا برود. ما نمی توانیم منصرف شود که به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد.” دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده یادآور شد آمریکایی ها به دنبال دولت دستورالعمل و جمع آوری در گروه 10 یا بیشتر جلوگیری از سفر غیر ضروری و دور ماندن از رستوران ها و کافه ها.

همانطور که از سه شنبه شب وجود دارد 183,532 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و حداقل 3,727 اند از ویروس. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>