با هنگ کنگ آماده به قرنطینه هر کسی که عبور از مرز از سرزمین اصلی چین و پزشکان و کارشناسان بیماری های عفونی هشدار قلمرو توانایی محافظت از خود را از coronavirus به شدت تست شده است.

یک جریان ثابت از مردم از طریق منطقه مهاجران در پایانه از هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل در روز پنج شنبه یکی از تنها دو زمین و عبور از نقاط هنوز هم باز است. چندین گفت: CBC News آنها ترک سرزمین اصلی در حالی که آنها هنوز هم می تواند.

“من شنیده ام در مورد قرنطینه سفارش دیروز, بنابراین من تصمیم به بازگشت [اولیه] گفت:” ایرنه Kwok زندگی می کند که در زوهای درست در کنار ماکائو اما می خواستم برای دریافت به دلار هنگ کنگ به دنبال پس از او ،

ایرنه Kwok قطع سفر خود به سرزمین اصلی چین کوتاه برای بازگشت به هنگ کنگ و جلوگیری از 14 روز در قرنطینه. (پاسکال دومنت/CBC)

“اگر ما گوش دادن به پزشکان ما با پوشیدن ماسک و شستن دست ما و باید کمتر تجمعات پس از آن ما می تواند سالم” گفت: یکی دیگر از مسافر Anson لی. در حالی که او با توافق دشوار مطلب جدید اقدامات آنها نیز او را مجبور به قطع سفر خود به سرزمین اصلی است.

روز شنبه, هنگ کنگ, دولت اعلام کرد که از شنبه هر کسی — هنگ کنگ اقامت و یا در غیر این صورت — که می رسد از چین را به صرف بعد از 14 روز در قرنطینه.

تصمیم علائم چشمگیر نقطه عطف در این شهرستان در مبارزه با کروناویروس. تا کنون رهبران دولت اصرار داشت آن را حیاتی بود برای حفظ مرز باز کردن به عنوان آنجا که ممکن است به دلایل اقتصادی.

مسافران وارد در هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل پیش از روز قرنطینه. (پاسکال دومنت/CBC)

پیش بینی وخیم

توسعه که به نظر می رسد به تغییر معادله ممکن است تحقق است که در شش مورد جدید کشف شده در این هفته در هنگ کنگ هیچ یک از بیماران هر گونه اتصال به ووهان, چین به کانون شیوع.

یکی از هنگ کنگ برجسته ترین کارشناسان بیماری های عفونی دکتر یون Kwok-yung گفت: رسانه های محلی روز شنبه که او معتقد است coronavirus گذشت حیاتی آستانه — که آن رسیده است وضعیت یک “جامعه شیوع” را به عنوان آن به نظر می رسد انتقال به شش مورد اخیر رخ داده است به صورت محلی به جای مردم پیمانکاری ویروس از کسی که به چین سفر کرده بود.

تعداد کل موارد در هنگ کنگ — 22 تایید مثبت دو موارد مشکوک و یک مرگ — نسبتا کم است در مقایسه با تقریبا 30,000 موارد درب بعدی در چین است. اما تعداد منتقل شده است تا به طور پیوسته در هر روز است.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که معامله در مراقبت بحرانی می گویند که آنها در حال آماده سازی برای یک زمان دشوار در روزها و هفته های پیش رو است.

دکتر آلفرد وانگ, یک متخصص قلب و عروق در هنگ کنگ Tuen مون بیمارستان گفت: CBC News, او به زودی بخشی از یک به اصطلاح “تیم کثیف” وظیفه درمان coronavirus بیماران.

“همه ما خواهد بود نه تنها کار در جداسازی بخشهای اما نیز خواهد بود جدا از بقیه جهان ما و خانواده و دوستان ما به منظور کاهش شانس آوردن ویروس به,” او در مصاحبه ای گفت: در این بیمارستان است.

موارد coronavirus در هنگ کنگ در حال افزایش هستند و روز به روز با 22 تایید مثبت و دو مورد مشکوک به عنوان آخرین شمارش. (پاسکال دومنت/CBC)

وانگ بعد posted a photo on Facebook او را به داشتن شام با همسرش او را نشسته در انتهای جدول نگه داشتن او را از راه دور. “شما می توانید تصور کنید تمام احساسات” او گفت: CBC.

وونگ وخیم پیش بینی برای آینده 14 روز پژواک یون است.

“این است که تقریبا مطمئن است که ما با یک فاجعه مواجه اینجا در هنگ کنگ” وانگ گفت.

‘وحشت خرید’

در حالی که وجود چند نشانه آشکار وحشت در هنگ کنگ روشن است وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب. در یک داروخانه در خرید منطقه مونگ کوک در پنجشنبه یک بسته 10 ماسک صورت فروش برای $12 Cdn — تقریبا شش برابر قیمت به طور منظم.

“تعداد تایید بیماران در حال افزایش است و مرگ به طوری که مردم بسیار نگران هستند که منجر به خرید وحشت” گفت: کارگر مغازه مایکل یونگ. او گفت: با قرنطینه از مردم در آینده از چین, قیمت تنها محدود به افزایش است.

تا 7000 دلار هنگ کنگ مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند و مرحله بندی دوار حملات این هفته فشار برای تحریم دولت در پاسخ به کوروناویروس. (پاسکال دومنت/CBC)

“هنگامی که چین عرضه کاهش یافته و عرضه [در هنگ کنگ] می افتد بلافاصله و مردم تبدیل به دیوانه” گفت: یونگ.

روز چهارشنبه حدود 10,000 نفر عضو یک صف کشیده است که چند بلوک از طریق یک كولون محله پس از یک تامین کننده اعلام کرد آنها را 500,000 ماسک در دسترس در قیمت پایین است.

وب سایت رسانه های اجتماعی شده اند پر از عکس از قفسه های فروشگاه های خالی توسط مردم در جوراب زنانه ساقه بلند در کاغذ توالت و دیگر تمیز کردن وسایل برای خانه های خود در مورد آنها نمی تواند بیرون رفتن در حالی که برای.

پیر اضطراب

زمان و دوباره زمانی که CBC صحبت کرد و به مردم در مورد آنها نگرانی بیش از coronavirus آنها با اشاره به نمونه ای از سارس 17 سال پیش.

مانند این کوروناویروس سارس در چین سرچشمه گرفته و با عبور از مرز به ستمگري هنگ کنگ. در آن زمان خود را اجرا کرده بود البته از 1700 نفر در این سرزمین بوده است آلوده و 300 فوت کرده است.

این کانون که شیوع بود بالا مجتمع انگلستان باغ در كولون را در منطقه دره اردن. مقامات بهداشتی معتقدند یک مرد چینی از دیدن برادر خود را آورده ویروس با او که در آن بود گذشت و در طول این پر بسته بندی شده از برج و بیمار مردم از طریق معیوب و لوله های فاضلاب.

خاطرات 2003 سارس بحران امد و شد زیاد هنگ کنگ اقامت Wilson Yip. (پاسکال دومنت/CBC)

ساکن Wilson Yip محلی بود عضو شورای و گفت: آخرین coronavirus نگرانی او را حتی بیشتر به دلیل آن به نظر می رسد موثر بر بسیاری از مردم است.

“من فکر می کنم این ممکن است در نهایت بیش از [خطرناک] از سارس” او گفت:, ایستاده در کنار بلوک E یکی از ساختمان ها که تخلیه بازگشت در سال 2003.

او گفت که در آن زمان صورت ماسک بودند دشوار است به آمده و توسط چند نفر در زمان این موضوع از بهداشت خوب به طور جدی. در حالی که در حال حاضر عملا هر کس در خیابان و یا در یک محل عمومی را پوشش داده چهره خود را.

ییپ گفت: او را تشویق کرد با تصمیم دولت چین به قرنطینه شهر ووهان و همچنین اقدامات انجام شده توسط هنگ کنگ دولت به طور موثر محدود گذرگاه های مرزی به همه اما اورژانس سفر.

“من اعتماد به نفس بیشتر. هر دو دولت و شهروندان هستند کاملا آگاه نسبت به 17 سال قبل گفت: Yip.

سیاسی تقسیم

سیاسی, اما, هنگ کنگ عمیقا تقسیم شده بیش از آن در پاسخ به شیوع بیماری است.

شهرستان در حال حاضر قطبی پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی در تابستان و پاییز در برابر دولت از کری لام و چه منتقدان را دیدم به نفس بیش از حد توسط دولت چین.

در حالی که ماسک سیاه و سفید از خیابان معترضان قرار داده شده است دور برای لحظه ای هنگ کنگ مراقبت های بهداشتی کارگران را پر کرده اند از درجه اعتبار ساقط با چرخش حملات روزانه و خطوط اعتصاب خواستار لام کاملا مهر و موم کردن خاک است.

در سال 2003 شیوع سارس در هنگ کنگ محله انگلستان باغ بیمار صدها نفر. (Corinne Seminoff/CBC)

اطلاعیه در مورد قرنطينه دیده شده است به عنوان بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

آلفرد وانگ متخصص قلب و عروق که در پشتیبانی از اعتصاب کارکنان مراقبت های بهداشتی استدلال تنها راه هنگ کنگ را از طریق coronavirus بحران است به مهر و موم خود را به طور کامل از آن غول همسایه.

“این یک سوال از همه یا هیچ” او گفت:. “اگر شما بسته کردن برخی از [گذرگاه های مرزی] و ترک دیگران باز منظور من در واقع شما فقط ترک مرز باز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im