هنرمند رنگ 1,800 گل برای نشان دادن قدردانی برای هر یک از کارکنان در بیمارستان بروکلین

خرس مادر بود مارا سوریانو آخرین لینک خود را در اواخر و با تشکر از محبت غریبه ها و دو خوب سامریان این حیوان پر

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

خرس مادر بود مارا سوریانو آخرین لینک خود را در اواخر و با تشکر از محبت غریبه ها و دو خوب سامریان این حیوان پر شده است بازگشت جایی که او به آن تعلق دارد.

مارا به مادر مرلین سوریانو ساخته شده از حیوانات در Build-A-Bear در سال 2017. او ایجاد لقب خرس مادر به حال یک جفت از عینک و کت مانند یک تن او. مرلین که مبتلا به بیماری سرطان و همچنین ثبت پیام برای دخترش که قرار بود در داخل ، مرا گفت: کانادا مطبوعات که مادر خود را صدا بعدها تغییر به دلیل سرطان "که خرس در واقع آخرین یادآور مامان که من می دانستم که آن بود و صدای او را که به یاد من در حال رشد است." مرلین جان در ژوئن 2019.

جمعه گذشته مارا در حال حرکت بود از او در ونکوور آپارتمان زمانی که او پریشان شد و با یک تماس تلفنی. در طول این زمان کسی به سرقت برده کوله پشتی حاوی خرس مادر ترک او را پریشان. او قرار داده تا پوستر و پرسید: برای کمک آنلاین و کلمه گسترش و تقویت شده توسط مشاهیر مانند رایان رینولدز. مارا نیز ارسال شده فیلم های نظارت از مشکوک دزد و اوایل این هفته دو خوب سامریان تماس گرفت و گفت که آنها به رسمیت شناخته شده فرد در تصویری و به او گفت که به نوبه خود بیش از کوله پشتی.

مارا و خرس مادر ملحق شد و در سه شنبه شب و در حالی که حیوانات را عینک گم شده و او در غیر این صورت در شرایط ایده آل. "تنها یک خراش نیست یک موضوع است خاموش" مرا گفت. او ازدواج کرده است در تابستان آینده گفت: کانادا مطبوعات خرس مادر نشستن در جایی که مادر او شده اند.کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن