ارتش از 100,000 چینی اردک آماده برای مبارزه با ملخ طاعون

نیروهای نظامی ویژه چینی اردک است که در حال انتظار برای اعزام به کشور همسایه پاکستان برای مبارزه با ازدحام محصول-خوردن آفات است که تهدید منطقه ای امنیت غذایی.

حداقل 100,000 اردک انتظار می رود به آن ارسال شود به پاکستان در اوایل نیمه دوم این سال برای مبارزه با بیابان ملخ شیوع با توجه به لو Lizhi یک پژوهشگر ارشد با ژجیانگ آکادمی علوم کشاورزی. اردک ها “سلاح های بیولوژیکی” و می تواند موثر تر از آفت کش ها گفت: دریاچه ارومیه که مسئول این پروژه در پشت سر هم با یک دانشگاه در پاکستان است.

“یک اردک است که قادر به خوردن بیش از 200 ملخ یک روز” لو گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه با استناد به نتایج آزمایش های اردک’ جستجو و شکار قابلیت های.

یک دادگاه شروع خواهد شد در چین منطقه غربی سین کیانگ بعد از این سال قبل از اردک های فرستاده شده به پاکستان, Lu گفت.

Swarms از بیابان ملخ شده است گسترش از طریق کشور از شرق آفریقا به جنوب آسیا و از بین بردن محصولات کشاورزی و مراتع در حریص سرعت. آفت طاعون همراه با unseasonal باران و یک معضل با کیفیت پایین, دانه, دارای ضربه عمده ای از محصولات کشاورزی در پاکستان بزرگترین تولید مناطق با وزن و در آن در حال حاضر اقتصاد شکننده. و همچنین مهاجرت به هند است.

از آن خواهد شد بسیار مهم برای چین است که سهام یک مرز مشترک با پاکستان و هند برای جلوگیری از تهاجم. اما چین کند که برخی از سپر به شکل کوه های هیمالیا که ایستاده به عنوان یک مانع بین قاره هند و فلات تبت.

یک گروه از کارشناسان کشاورزی پاکستان بازدید این هفته برای کمک به کنترل ملخ شیوع بیماری به عنوان طاعون حرکت کرده با توجه به گزارش های ارسال شده در سایت از چین, کنسولگری-به طور کلی در کراچی.

برای ارزیابی چگونه جدی ملخ حمله می تواند نگاه به آفریقا. هزینه مبارزه با بیابان ملخ در قاره شرقی دو برابر شده است به $128 میلیون بیشتر کشورهای تحت تاثیر قرار هر روز سازمان غذا و کشاورزی سازمان گفت. وضعیت باقی مانده است بسیار نگران کننده در شاخ آفریقا و در حالی که شده است وجود دارد یک حرکت قابل توجهی از swarms بیش از شبه جزیره عربستان رسیده است که هر دو طرف ایران و فائو گفت: در آخرین ملخ دیده بان گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>