درگیری های مسلحانه مجبور است 661,000 مردم را به فرار از خانه خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

یکrmed درگیری مجبور است حداقل 661,000 مردم در سراسر جهان به فرار از خانه خود را در طول دو ماه گذشته از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به یک گزارش جدید به عنوان کارشناسان می گویند رهبران جهان در حال شکست برای محافظت از آوارگان جوامع و ترک آنها را بیشتر در معرض تاثیر ویروس.

نروژی پناهندگان شورای اسلامی روز جمعه گفت که بین مارس 23 و 15 مه درگیری های مسلحانه در 19 کشور آواره و صدها هزار نفر از مردم با وجود یک تماس از سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای جهانی بس. چاد و نیجر, افغانستان, سوریه و میانمار در میان کشورهایی که دیدم بیش از 10 ، 000 نفر آواره بر اساس این گزارش. کمترین تعداد تا کنون در جمهوری دموکراتیک کنگو (جمهوری دموکراتیک کنگو) که در آن بیش از 480,000 مردم مجبور به ترک خانه های خود به دلیل درگیری بین گروه های مسلح و نظامی این کشور, حسابداری برای 75 ٪ از کل تعداد افراد آواره در سراسر جهان است.

در حالی که این کشورها در حال حاضر نسبت به پایان پایین تر از رتبه بندی جهانی برای coronavirus موارد و مرگ و میر کارشناسان هشدار می دهند که شیوع بیماری می تواند به طور بالقوه فاجعه بار اثرات در حال حاضر ناپایدار متحده است. در بنگلادش پرجمعیت کخس بازار که در آن حدود 1 میلیون Rohingya پناهندگان میانمار در حال حاضر در, زندگی, سازمان هشدار داده اند که coronavirus “می تواند مانند آتش سوزی گسترش” پس از اولین مورد مثبت تایید شد, on May 14.

تا کنون وجود داشته است کمتر از 2000 نفر مورد تأیید و 61 و میر به علت COVID-19 در جمهوری دموکراتیک کنگو. و اگرچه چند official موارد coronavirus در خارج از پایتخت کینشاسا مورین Philippon, کشور, مدیر برای Norwegian Refugee Council, می گوید: این مشکل برای مردم در جمهوری دموکراتیک کنگو به احساس نگرانی در هنگام مواجهه با این دو بحران همه گیر و در جریان درگیری های مسلحانه. به عنوان کشورهای مختلف در سراسر جهان را تصویب کرده اند قرنطینه مستند و اجتماعی فاصله اقدامات لجستیک بر روی زمین را در جمهوری دموکراتیک کنگو را ساخته اند آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای پیاده سازی با توجه به فقدان سرپناه و ازدحام بیش از حد و کمبود آب تمیز در جابه جایی سایت. “مردم می گویند که آنها در حال ضربه دو بار در یک ردیف: اولین درگیری در ساخت آنها از دست دادن همه چیز و در حال حاضر با شرایط زندگی که خود را در حال افزایش خطر ابتلا به ویروس” Philippon زمان می گوید.

“یکی از مردان صحبت می کنیم [در Ituri استان] مجبور به فرار از روستای خود را در آوریل 11. او با 11 دلار در جیب خود و هیچ چیز دیگری” Philippon می گوید. زن دیگری گفت Philippon که او تا به حال او را ترک خانه برای ترس از یک حمله در مارس 12 بود و از شوهرش جدا شده و دو پسر خود فرار — او دیده نمی شود آنها را پس از. “آنچه او می خواهد صلح است. و ما در حال شنیدن این از بسیاری از مردم: آنها می خواهند صلح آنها می خواهند قادر به زندگی را در خود دارد.”

جمهوری دموکراتیک کنگو شده است این سایت در حال انجام های متعدد و پیچیده درگیری ها و نقض حقوق بشر پس از پایان جنگ داخلی در سال 2003 با افزایش تنش در مرکزی کسایی منطقه پس از سال 2016. “تقریبا هر مجموعه کوچک از درگیری های خود را پویا ساخت آن را دشوار است برای مقابله با, می گوید:” Philippon. تعدادی از چالش های گستره آفریقا دومین کشور بزرگ و به چالش کشیدن آن جغرافیایی تنظیمات و یک دولت است که در تلاش برای تحمیل حکومت آن باید همه کمک به وضعیت امروز است. در طول دوره 2019, 1.7 میلیون نفر در جمهوری دموکراتیک کنگو آواره شدند که دومین کشور شکل پشت سوریه است.

مردم کنگو در حال حاضر برخورد با چندین بهداشت عمومی بحران از جمله مالاریا وبا و بدترین اپیدمی سرخک. در آوریل 6 مورد جدید ویروس ابولا گزارش شده در کشور پس از شیوع اعلام شد در ماه اوت سال 2018 است که منجر به 2,279 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر. “چشم انداز تیره و تار می گوید:” Philippon و تاکید کرد که جمهوری دموکراتیک کنگو به دومین بحران گرسنگی در جهان پس از آمریکا است ،

گسترده تر coronavirus همه گیر ضربه بشردوستانه بخش سخت: در چهارشنبه آکسفام اعلام کرد که آن را برداشت عملیات خود را در 18 کشور و اخراج نزدیک به یک سوم از کارکنان با توجه به فشارهای مالی. نروژی پناهندگان شورا می گوید که بحران نیز کاهش می یابد و دسترسی به کمک های سازمان به مناطق روی زمین ساخت مجموعه داده های مشکل تر و در نتیجه شکل 661,000 آوارگان است به احتمال زیاد به کم گرفتن است.

این سازمان گزارش جدید می آید با یک درخواست تجدید نظر به شورای امنیت سازمان ملل متحد برای قوی تر رهبری و به شماره تماس روشن به توقف جنگ و درگیری در سراسر جهان به منظور تمرکز بر روی بیماری همه گیر پاسخ. “در حالی که مردم در حال آواره و کشته و قدرتمند اعضای شورای امنیت سازمان ملل داد و بیداد مانند کودکان در یک گودال ماسهبازی” NRC دبیر کل Jan Egeland در بیانیه ای گفت. “رهبران جهان باید به مناسبت افزایش یابد و به طور مشترک فشار احزاب به خود را آتش بس و متحد در حفاظت از تمام جوامع از COVID-19. در حال حاضر زمان برای مهد کودک سیاست است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>