مسلح فرودگاه افسر پلیس دستگیر و برای خاطی در ساختمان مشرف Robert E. Lee بنای: پلیس

An مسلح افسر متهم شده بود با خاطی صبح روز شنبه پس از دستگیر شدن در خارج از یک ساختمان مشرف به Robert E. Lee ب

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

An مسلح افسر متهم شده بود با خاطی صبح روز شنبه پس از دستگیر شدن در خارج از یک ساختمان مشرف به Robert E. Lee بنای تاریخی در Richmond, Va., پلیس در بیانیه ای گفت.

این مرد مشخص شد که 38 ساله رایلی O'Shaughnessey یک افسر با ریچموند فرودگاه بین المللی, اداره پلیس در پلیس. (O'Shaughnessey وکیل نمی تواند بلافاصله شناسایی شود.)

پلیس گفت که آنها نامیده می شدند به این منطقه در اطراف 6:30 p. m. و به بررسی گزارش می دهد که یک فرد ایستاده بود و در پشت بام "از اشغال ساختمان مشرف به لی بنای تاریخی است." چشم شاهدان گفته پلیس این فرد بود که برگزاری یک تفنگ, در بیانیه ای.

افسران آماده ورود به ساختمان در حدود 7:47 صبح هنگامی که یک فرد بود "خال خال فقط در خارج از ساختمان" در هر بیانیه و دستگیر شد و به زندان برده شد. پلیس گفت که او حامل یک تفنگ دستی.

پلیس گفت: O'Shaughnessey دریافت نمی کنند یک سلاح اتهام زیرا او حامل اسلحه قانونی است.

در حالی که O'Shaughnessey یک افسر با Richmond International Airport Police Department او حمل هر پلیس شناسایی او در این بیانیه اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که نظر یک سخنگوی برای ریچموند فرودگاه بین المللی گفت: منطقه پایتخت فرودگاه کمیسیون نمی دیدگاهها برای پرسنل مهم است.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب