در حال آهنگ در مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش قصههای قرار بود بد ؟

26 ژوئن 2020 من فقط رفتن به بیرون می آیند و آن را می گویند: من فکر می کنم "آتشفشان مرد" واقعی سوسیس. من مط

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

من فقط رفتن به بیرون می آیند و آن را می گویند: من فکر می کنم "آتشفشان مرد" واقعی سوسیس.

من مطمئن هستم که اگر من ... قرار است به احساس این راه ؟ راه این آهنگ استفاده شده است در مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga — جدید Netflix کمدی با بازی ویل فرل و ریچل مکآدامز از جمعه — آن را قطعا به نظر می رسد مانند آن را در نظر گرفته شده به یک شوخی است. آن شعر بسیار گنگ! وجود دارد یک "دور عقاب گریه" در آن! آن عمدتا غیر قابل تشخیص از generic, ساده, Europop! اما در همان زمان "آتشفشان مرد" است obnoxiously جاذب و فقط یک کمی بیش از حد بسیار سرگرم کننده به believably تصویب به عنوان یک "بد آهنگ است."

که به من منجر به یک گیج کننده است و مسلما جای شرم آور سوال: آیا این آهنگ در مسابقه آواز یوروویژن: آتش حماسه حتی قرار بود بد ؟

در ابتدا با تصویب جواب این است: "بدیهی است که بله." در ورید از Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004), Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) و یا Blades of Glory (2007), Eurovision Song Contest: داستان آتش Saga یک رجعت به فرل را اوج spoofs. این زمان در اطراف, اگر, SNL آلوم ریف در بین المللی سالانه مسابقه آواز یوروویژن; در این فیلم او نقش لارس Erickssong نیمی از ایسلندی duo آتش حماسه که در آرزوی برنده شدن در این مسابقه را به شکوه و عظمت به زادگاه خود (McAdams نقش اختصاص داده شده خود را شریک و در واقع با استعداد نیمی از آتش Saga — Sigrit Ericksdottir).

بر روی کاغذ این فیلم قضیه کمی ضعیف: نه تنها آمریکایی ها تا حد زیادی نا آشنا با مسابقه آواز یوروویژن و آن استعارههای اما نوع absurdist شعری که ساخته شده Will Ferrell نام خانواده بازگشت در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 است و دیگر به عنوان موثر در ما فراتر از آن-طنز جهان است. "یک زمان وجود دارد که این نوع کلاه برداری عالی حاکم بود و بالاتر از همه اشکال دیگر از کمدی سینما اما متاسفانه در آن دوران به نظر می رسد که یک" نوشت Cinemablend در سال 2016 در حالی که اخیر سری در این ژانر در موزه, تصویر متحرک در شهر نیویورک تیز پرسید: "چگونه یک هنرمند روی چیزی حساب کردن با یک محیط سیاسی است که رشد بیش از حد غم انگیز برای نرم حقه بازی بیش از حد آشفته برای caricaturing بیش از حد نیا-فاشیستی برای تردید?" Eurovision Song Contest به نظر می رسد نه تنها مانند یک یادگاری از دوران های مختلف از کمدی اما یکی که خارج از گام با ما واقعیت جدید.

این است که قبل از شنیدن موسیقی به هر حال. چرا که با وجود Eurovision Song Contest: داستان آتش Saga بودن یک کلاه برداری در این صفحه آهنگ در آن موفق به نوع off-key افتضاح شما می خواهم انتظار از چنین یک تقلید مسخره امیز. من نمی گویم فیلم پنهان شده است بعد از "Purple Rain" و یا "مبارزه قدرت" اما آتش حماسه و ارسال به مسابقه "دو مشکل" خواهد شد و احتمالا آن را بر روی من بی ارزش موسیقی پاپ در حال اجرا لیست پخش. "شیر عشق" انجام شده توسط روسیه در سخنرانی احمدی نژاد شرکت کننده (Dan Stevens) است hilariously قابل قبول به عنوان یک آمار جهانی. و در حالی که من نه افتخار به آن می گویند حتی آتش حماسه شخص و unquotable "Ja Ja دینگ دونگ" است بطور غیر عادی و مرموز ... خوبی ؟ به قول ویل فرل در یک فیلم, من احساس می کنم مثل من دیوانه قرص — از آنجا که تمام آهنگ ها به وضوح قرار بود بد است. لارس مطالب که "من نمی توانم این را s--t!" زمانی که طرفداران دیوانه برای "Ja Ja دینگ دونگ" و در یک نقطه و یک قاضی محلی توصیف آتش حماسه به عنوان "وحشتناک است. وحشتناک. خیلی بد. پس, پس, پس, پس از, پس ... بد است."

یک دلیل وجود دارد هر چند که موسیقی همه برای تلفن های موبایل بسیار قابل قبول است. مسابقه آواز یوروویژن: آتش حماسه شنود گذاشته Savan Kotecha — شرکت-نویسنده عفونی بازدید مثل آریانا گرانده "مشکل" The Weeknd را "نمی تواند احساس من چهره" یک جهت "چه باعث می شود شما زیبا" و Usher به "DJ Got Us Fallin' in Love" در میان بسیاری دیگر — به این فیلم را تهیه کننده اجرایی موسیقی. جای تعجب نیست که حتی احمق ترین آهنگ ها کل bops; آنها نوشته شده توسط کسی که تحت اللفظی کار آن است که برای نوشتن تک آهنگ که شما می دانید در حال عینی بد اما نمی تواند متوقف گوش دادن به هر حال. علاوه بر این, مسابقه آواز یوروویژن کنکاش عمیق به یوروویژن استخر استعداد; McAdams' خواننده های انجام شده توسط سابق Junior Eurovision Song Contest شرکت کننده مولی Sandén از سوئد به عنوان مثال در حالی که رژه سابق شرکت کنندگان مانند Netta جان Lundvik, تالیا, Salvador Sobral و دیگران را ظاهر و تکه.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به موضوع جعلی در وهله اول: یوروویژن. ممکن است حتی به طنز چیزی که در حال حاضر بنابراین اغلب به نظر می رسد مانند یک کلاه برداری از خود را ؟ منظور من چگونه می توانم به شما در بهبود این:

یا این ؟ (این آهنگ برنده در سال 2006. نه شوخی نمی کنم).

پاسخ ساده است: شما لازم نیست. در عوض شما کانال را با صداقت و حرارت است که دقیقا چه Eurovision Song Contest: داستان آتش حماسه تصمیم به انجام. خیلی از طنز متکی است نه بر اغراق اما در پوچی ذاتی برای واقعی نشان می دهد; حتی لارس' در مرحله hamster چرخ دنیای واقعی سابقه. آن را تقریبا به نظر می رسد کشش به تماس با آتش قصههای بسیاری از کلاه برداری در همه آن است که بیشتر از محبت تقلیدی از Europop, ساخته شده از یک جای بدبینی و یا تمسخر اما winking سرگرم کننده خوب. آمریکایی ها به طور کلی عدم آشنایی با رقابت حتی ممکن است به عنوان بسیاری از دلیل آن را با این نسخهها کار به عنوان هر چیز دیگری آن را کاملا ممکن است superfans از نمایش فیلم را با بی اعتنایی تلقی "پس چی؟"

چرا که طنز تساوی از یک جای قدردانی و بالاتر از همه چیز. در حالی که طرح شرح زیر است و نه فرمولی رام-com مسیر مسابقه آواز یوروویژن خود مجموعه جدا با آن بی وقفه آهنگ های جاذب هر یک ظاهری به بالا بعدی (خوشبختانه بسیاری وجود دارد). حتی سازندگان بیشتر الهام گرفته از تلاش در نوشتن یک "بد" آهنگ در نتیجه چیزی مشکوکی earwormy. من به شما جرات نمی شود خواستار شنیدن "Ja Ja دینگ دونگ" دوباره بیش از حد.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.

آخرین مطالب