در حال coronavirus ایمنی گواهینامه های واقعا مانند یک ایده خوب است ؟

کلینیک مایو اولین آنتی بادی آزمون برای رمان coronavirus هفته آینده. در نظر گرفته شده برای تقویت سوتا طرح منحصر به فرد دست به گریبان با COVID-19 همه گیر در این آزمون می تواند اجازه می دهد کسانی که بهبود یافته اند از این ویروس و در نتیجه ممکن است ایمنی — برای بازگشت به زندگی عادی و کار با سرعت بیشتری. “به طور بالقوه [می تواند] کمک به نقل و بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران و افراد دیگر به نیروی کار” گفت: مایو محقق دکتر Elitza Theel. “این یک آزمون مهم از ديدگاه بهداشت عمومی.”

این در واقع به همین دلیل است که مایو تنها جایی نیست که کار بر روی چیزی شبیه به این. در آلمان آنتی بادی کیت های آزمایش برای نمونه خانه ممکن است به زودی در دسترس خواهد بود در مقیاس بزرگ — با یک پیچ و تاب و به عنوان اشپیگل هفته گذشته گزارش: کسانی که تست مثبت آنتی بادی ممکن است صادر شود “ایمنی گواهی.” “سیستم ایمنی بدن می تواند با توجه به نوع کارت واکسیناسیون که به عنوان مثال اجازه می دهد تا [ایمنی] مردم بود معاف از محدودیت در کار خود توضیح داد:” اپیدمیولوژی Gérard Krause.

این پیشنهاد با آشکار تجدید نظر احتمالا راه را برای حرکت اقتصادی ما و زندگی اجتماعی نسبت به حالت عادی و بدون خطر اثر این بیماری همه گیر پاسخ. اما سابقه و نیاز به ویژه مقالات به نظر می رسد در مشکل است. تاریخ “لطفا” دقیقا یک چراغ درخشان آزادی است. به درستی آیا این عبارت در ذهن احضار سند چشم انداز از نازی ها و شوروی.

در حال coronavirus گواهی ایمنی مانند یک ایده خوب است ؟

من مطرح شده این سوال به چلسی بوید یک پژوهش های مرتبط در کاهش آسیب در آزادیخواه R خیابان موسسه با کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی. “به سادگی از یک تدارکات دیدگاه من مطمئن هستم که چگونه یک کشور بزرگ را به مدیریت فرایند درخواست گواهی و اعتبار نتایج آزمایش با هر اندازه گیری از سرعت و دقت و یا حقوق صاحبان سهام,” او گفت:. چیزی ممکن است عملی در آلمان — با یک چهارم از ایالات متحده آمریکا جمعیت در 27 خاک — اما در اینجا غیر ممکن است.

هنوز اداری محدودیت ها را ندارد و تنها مسئله بوید مطرح شده است. یکی دیگر از ماهیت آنتی بادی آزمایش خود را همراه با آنچه که ما به سادگی نمی دانم در مورد COVID-19 ایمنی. آنتی بادی آزمایش نیست “افتراق بين واریز عفونت و عفونت فعال” او اشاره کرد و خانه تست (مانند برنامه ریزی شده که در آلمان) “به طور کلی در نظر گرفته شده و کمتر قابل اعتماد آزمایشگاه-تایید تست.” است که می گویند آن را بی ارزش که تنها کاربر خطا و آزمون دقت نگرانی واقعی (در مقایسه با مثلا خانه تست بارداری به آن انجام می شود توسط یک پزشک یا ماما).

هر چند “شواهد قویا نشان می دهد که پس از یک فرد بازیابی از COVID-19 آنها سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد حداقل در کوتاه مدت” بوید به من گفت ما نمی دانیم که برای برخی و یا اگر کوتاه مدت است هفته ، ماه و یا سال. و ایمنی گواهینامه های “بی معنی است” او ادامه داد: “اگر COVID-19 ایمنی کامل نیست یا ماندگار.” یک گواهی نامه سیستم حتی می تواند خطرناک شده بوید هشدار داد اگر آن را به عنوان یک جایگزین برای یک “قوی” بهداشت عمومی پاسخ برای حفظ سلامت-امکانات مراقبت از غرق و “در نهایت کاهش گسترش به اندازه کافی است که ما می توانیم بازگشت به استفاده از مورد شناسایی انزوا و تماس با ردیابی به عنوان مهمترین ابزار برای جلوگیری از پس از آن شیوع است.”

من هم با صحبت پاتریک Eddington, یک دانشگاه استاد و محقق در امنیت و آزادی های مدنی در موسسه کاتو. او برجسته اجرای و خطرات حفظ حریم خصوصی در گواهی طرح است. خواهد دولت “ارسال به عوامل به خانه های مردم به منظور بررسی صحت گواهینامه؟” “آنها می رویم به انجام این کار در محل های کار مانند یک قطار Amtrak هادی آمدن به تایید بلیط خود را? خواهد هر گواهی داده بود حفظ شده در یک پایگاه داده مرکزی همراه با سایر اطلاعات شناسایی شخصی” برای میلیون ها نفر از مردم ؟ وسوسه برای هکرها بسیار زیاد خواهد بود — می گویند هیچ چیز از آینده سوء استفاده توسط دولت ما خود را.

بوید و Eddington هر دو مطرح شده یکی دیگر از خطر ایمنی گواهینامه ها: تقلب, آیا از طریق تقلید می کنی صفحه اصلی نتایج آزمون به عنوان Boyd پیشنهاد و یا جعل و یا خرید از بازار سیاه جعلی از گواهی به عنوان Eddington ذکر شده است. ارزش اقتصادی یک گواهی ایمنی بسیار زیاد خواهد بود و بسیاری از مردم خواهد بود از جان گذشته به اندازه کافی به دروغ و یا پرداخت برای دریافت یک. دیگران را عمدا قرارداد یک COVID-19 عفونت با شاید نابجا و اعتماد به نفس است که آنها را به سرعت بهبود می یابند و بموقع گواهی برای بازگشت به کار.

هیچ یک از این است که می گویند توده تست نیست یک بخش حیاتی از پاسخ ما به این رمان coronavirus. Eddington استدلال برای تقلید از کره جنوبی که متکی سریع, گسترده, تست و بوید پیش بینی “آنتی بادی آزمایش و تایید ایمنی را نقش دارند در هر منطقه برنامه ریزی برای استراحت اجتماعی فاصله گرفته است.”

به جای آن یک کلمه از احتیاط در برابر عطف نتایج آزمون به رسمی پلیس-اجرا نیاز از زندگی عمومی است. مزایای بهداشت و درمان به احتمال زیاد خواهد بود کمتر از ما ممکن است امید و خطر از عواقب ناخواسته — در بهداشت عمومی و حفظ حریم خصوصی و دیگر آزادی های مدنی, نرخ جرم و جنایت و پلیس — بیش از حد بالا است.

به جای “لطفا” مسیر ما ممکن است به سادگی باید به یکدیگر اعتماد به گسترش کمی بیشتر ما لازم است ثابت ناخودآگاه تکیه بر حسن نیت و نجابت از غریبه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>