اتحادیه عرب را رد مغلوب ساختن پیشی جستن اسرائیل و فلسطین با طرح صلح

اتحادیه عرب را رد کرده است خاورمیانه به طرح صلح مطرح شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی

توسط PATRIS-FUN در 13 بهمن 1398

اتحادیه عرب را رد کرده است خاورمیانه به طرح صلح مطرح شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن گفت: این طرح نمی خواهد منجر به یک معامله برای هر دو طرف.

عرب در نشست وزرای خارجه در قاهره برای بحث در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای پایان دادن به مناقشه اسرائیل و فلسطین بود که به طور رسمی اعلام کرد در هفته گذشته باید این پیشنهاد را رد کرد.

در اطلاعیه اتحادیه عرب گفت: آن را نمی خواهد همکاری با ما برای اجرای این طرح به دلیل آن را "برآورده نمی کند, حداقل حقوق و آرمان های مردم فلسطین."

پان-عرب بلوک نیز گفت: اسرائیل نباید اجرای این طرح توسط نیروی.

در این جلسه در اتحادیه عرب در مقر آمد در درخواست از فلسطینی ها است.

"این طرح منجر به یک وضعیت است که به مقدار یک دولت وضعیت که شامل دو کلاس از شهروندان است که آپارتاید که در آن فلسطینیان خواهد بود و شهروندان درجه دوم و محروم از حقوق اولیه شهروندی" اتحادیه عرب دبیرکل احمد ابوالغيت Gheit گفت: در قاهره ،

ادامه مطلب: اسرائیل و فلسطین با طرح صلح بدون فلسطینی ها?

مغلوب ساختن پیشی جستن را مدتها در انتظار پیشنهاد برای اسرائیل و فلسطین صلح اجازه می دهد اسرائیل برای ضمیمه آن شهرک غرب بانک چیزی است که فلسطینی ها و بسیاری از جامعه بین المللی مشاهده به عنوان غیر قانونی است.

آن را نیز اجازه می دهد تا برای الحاق دره اردن که حدود یک چهارم از غرب بانک.

فلسطینی ها خواهد بود اعطا استقلال در غزه تکه های پراکنده از بانک غرب و برخی از محله در حومه اورشلیم. آمریکا پیشنهاد کرده است برای پیوند این فلسطینی بخش جدید از طریق شبکه ای از جاده ها, پل ها و تونل ها در حالی که اجازه دادن به اسرائیل کنترل دولت مرزها و حریم هوایی و همچنین حفظ به طور کلی امنیت و اقتدار.

ادامه مطلب: Jared کوشنر طرح برای فلسطینی ها: چه (نیست) در آن است ؟

'هزار و یک هیچ'

محمود عباس که با حضور جمع در قاهره گفت که او همچنان متعهد به پایان دادن به اشغالگری اسرائیل و تشکیل دولت فلسطینی با پایتخت آن در شرق اورشلیم ،

"من نمی خواهد که آن را ثبت در تاریخ که من فروخته اند اورشلیم" او گفت:, و اضافه کرد که او را به قطع همکاری های امنیتی با آمریکا و اسرائیل است.

عباس گفت که پاسخ خود را به تهمت پیشنهاد بود "هزار و نه است."

دیپلماتیک مشاور عباس مجدی Khaldi بود گفت: قاهره جلسه را هدف خواهد بود به موضوع "پاک کردن اعلامیه" رد کرد.

پیش از این رهبر فلسطینی برای دیدار با رئیس جمهور مصر عبد فتاح ال-Sissi به بحث در مورد اقدامات برای "حفاظت از مردم فلسطین حقوق" al-Khaldi اضافه شده است.

ادامه مطلب: نظر: trump's خاورمیانه 'طرح صلح' ارائه نه

عربستان سعودی و مصر از متحدان نزدیک آمریکا را حفظ کرده اند و موقعیت های خنثی در این طرح گفت: آنها قدردانی تهمت تلاش و تماس برای تمدید مذاکرات است.

اما اردن که یک پیمان صلح با اسرائیل هشدار داد در برابر هر اسرائیل "الحاق سرزمین های فلسطینی" و مجددا تعهد خود را به ایجاد یک دولت فلسطینی است که شامل تمام غرب بانک و اسرائیل-ضمیمه شرق اورشلیم ،

jcg/aw (AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im