(واشنگتن) — تعدادی از مرز دغدغه کاهش یافته است و برای هشتمین ماه متوالی پس از سرکوب توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که شامل وادار کردن پناهجویان به بیش از مرز ایالات متحده و مکزیک به صبر کردن ادعای خود را یک میهن مقام امنیتی روز دوشنبه گفت:.

این مقام گفت: تعدادی از برخورد با مقامات مرزی بیش از چهار ماه گذشته بود 165,000. یک سال پیش از آن در همان زمان آن را در مورد 242,000. رسمی صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که نتایج رسمی آن را منتشر نکرده اند.

شمارش برای ماه ژانویه حدود 36,000 از جمله دغدغه های مردم عبور غیر قانونی و مهاجران بودند که اعلام ناروا توسط افسران مرزی در بندر ورود. آن 10 درصد کاهش از ماه دسامبر است.

شیب کاهش تقریبا قطعا رقم به شدت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است سرکوب مهاجرت قانونی و غیر قانونی — امضا مسئله است. او برافراشته در برابر پناهجویان و دیگر مرز crossers به عنوان هنرمندان باهم که “کلاهبرداری” سیستم و تمسخر مهاجران از مکزیک به عنوان “بد hombres. “

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از ماهانه مرز برگه به عنوان یک معیار برای تعیین سیاست های خود در حال کار نرده علیه امنیت داخلی مقامات زمانی که اعداد هستند. تعدادی از مردم با عبور از مرز به طور سنتی کاهش می یابد هنگامی که آن را داغ خارج — اما در ماه های زمستان اغلب خزنده را افزایش می دهد.

ماهانه شمارش پایین تقریبا 75 درصد از اوج ماه مه گذشته که وجود دارد بیش از 144,000 برخورد با مهاجران زیادی اکثر خانواده ها از آمریکای مرکزی که به راحتی به بیش از مرز. مهاجرت سیستم بسیار تیره و تار در بهار گذشته با مهاجران کهنه هفته به مرز ایستگاه نه به معنای نگه داشتن مردم فراتر از چند روز. اخبار از شرایط در مرز ایستگاه, همراه با مهاجران, مرگ و میر, ترویج عظیم خشم و کنگره تحت فشار قرار دادند به بودجه اضطراری برای کمک به سهولت له.

کاهش در هزینه. بیش از 55 ، 000 پناهجویان از جمله خانواده ها و زنان باردار شده اند فرستاده شده از طریق مرز مکزیک به صبر کردن آنها موارد پناهندگی و مواجه اند بیماری و کثیف شرایط در اردوگاه های موقت به علاوه حمله و آدم ربایی توسط کارتل که گشت مرزی.

مکزیک نیز تا خود مرز اجرای ساخت روشن است که کاروان که یک بار سفر را از طریق قلمرو خود هستند و دیگر مجاز به انجام این کار زیر فشار شدید و تهدید تجارت تعرفه از واشنگتن سال گذشته است. و سیاست ایالات متحده در حال حاضر اصل ممنوعیت هر کسی از درخواست پناهندگی اگر آنها عبور از طریق یک کشور دیگر ، مقامات همچنین در حال حاضر ارسال پناهجویان به آمریکای مرکزی سازمان ملل به عنوان بخشی از یک مرز امنیتی توافق با گواتمالا هندوراس و السالوادور.

با وجود nosedive در مرز پناهجویان هنوز ثبت نام در لیست انتظار برای ورود به ایالات متحده در یک مقام رسمی عبور در سن لوئیس, آریزونا. ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی خواستار مکزیکی پناهگاه که مدیریت لیست به می گویند که چگونه بسیاری از پناهندگی ادعای آن را هر روز. پناهگاه برآورد صبر در سه تا چهار ماه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de