اپل iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید یک شروع خوب — اما من نمی توانم صبر کنید برای نسخه های بعدی

Let فقط این را از راه: آخرین iPad Pro است که هنوز هم بهترین تبلت شما می توانید ساخته شده حتی بهتر از آن دوربین بهبود یافته و به روز پردازنده. دوره. که می شود گفت, جدیدترین علاوه بر این به فهرست خود را از اپل-لوازم جانبی ساخته شده از $299-و-کردن سحر و جادو صفحه کلید به عنوان یک نشانه ای از اپل نزدیکی-افزایش بی شفقت به عنوان آینده محاسبات و همچنین به عنوان یک دست انداز در غیر این صورت نسبتا صاف کردن جاده ها است.

جدیدترین لوازم جانبی می افزاید: آنچه که بسیاری از مردم شده اند تقاضاهای مصرانه برای یک trackpad — به iPad Pro آرسنال و نشانی از یک کار خیلی خوب از آن است. اما برای یک تبلت همه کاره, آن, جدیدترین دلبستگی بسیار انعطاف ناپذیر و در راه های بسیاری. است که می گویند آن را ندارد آن نقاط روشن, اما آن را به نفع برخی از مقدار مورد نیاز طراحی تغییرات قبل از آن می شود واقعا قاتل و لوازم جانبی.

آن را دشوار است به گسل تجدید iPad Pro به ویژه هنگامی که شما در نظر گرفتن میراث خود. اپل زمانی تاسیس خود را به عنوان یک نوع افلاطونی, قرص, و یکی که خندق دست و پا گیر دسکتاپ نرم افزار مانند macOS برای iOS و اخیرا برای آن قرص خاص spinoff, iPadOS.

در جدید iPad Pro را مورد نه بسیار تغییر کرده است. آن را هنوز هم آن قاتل با وضوح بالا “مایع صفحه نمایش شبکیه چشم” و هنوز هم شانه خالی بنادر از تمام انواع ذخیره برای یک USB-C اتصال. بزرگترین تغییرات در واقع جزئی: بهبود A12Z پردازنده بر اساس قبلی iPad Pro را A12X تراشه و بهبود ماژول دوربین است که طول می کشد نشانه خود را از, آیفون, برادران با هر دو زاویه و ultrawide زاویه لنز در دسترس برای شما را به ضربه محکم و ناگهانی دور. شما می رویم به استفاده از دوربین بهبود یافته با آن یکپارچه LiDAR فاصله یاب برای بهبود حالت پرتره عکس های و بهتر و دقیق تر برنامه های واقعیت افزوده? احتمالا. اما عکس گرفتن با یک اپل دقیقا یک اولویت برای بسیاری از.

به عنوان جدید سحر و جادو صفحه کلید منصفه هنوز.

IPad Pro مغناطیسی متصل به نیمه بالای سحر و جادو صفحه کلید و زمانی که زاویه دار می دهد این تبلت ظاهر شناور بر روی صفحه کلید. آن USB-C پورت شارژ یکپارچه به لولا مفید است رو به جهت مخالف از iPad Pro را USB-C پورت. آن را زرق و برق دار به نگاه, اما مصالحه در عمل است. این زاویه دید خیلی خوب اما تلاش برای تنظیم آن برای استفاده در هر نقطه دیگر از یک میز را ترک خواهد کرد شما را نا امید. و ویژگی های مانند گزینه به تلنگر صفحه کلید به طور کامل در اطراف هیچ جا یافت شود خسته کننده برای زمانی که شما می خواهید برای انجام تمام بسته در حالی که به دنبال در صفحه نمایش.

بر خلاف دیگر اپل, اپل, صفحه کلید, صورت, صفحه کلید هوشمند, برگ, سحر و جادو صفحه کلید تقلید سخت پلاستیکی chiclet-style کلید های موجود در این شرکت لپ تاپ و دسکتاپ, صفحه کلید, پس از آن شما احساس می کنید فورا آشنا برای کاربران مک. آن خندق مشکل “پروانه” کلید های مورد استفاده در مدلهای macbook استفاده بیشتر قابل اعتماد قیچی ساز. این شادی به نوع و, اگر شما هم در نوشتن برای پول است که ارزش هزینه اضافی نسبت به پیچ و تابدار کلید در صفحه کلید هوشمند Folio. مستطیل شکل لای شیار اقدامات کمی بیش از چهار اینچ از گوشه به گوشه. بدون شک وجود دارد, آن را برخی از بازآموزی وقتی که می آید به اپل با استفاده از نرم افزار با لای شیار اما این بازآموزی بسیاری خواهد آمد به درک.

لای شیار قابلیت در iPad Pro بسیار کاربر پسند و دارای یک جواب چند تا آستین خود را با رقبا باید اتخاذ در همه چیز از قرص های آندروید برای رایانه های شخصی رومیزی. دکمه های کوچک مانند X آیکون برای بستن زبانه فورا انتخاب کنید هنگامی که شما حرکت ماوس خود را به اندازه کافی نزدیک صرفه جویی در شما سردرد از هدف قرار دادن یک هدف کوچک. هنگامی که نقل مکان کرد و در کنار متن ضعف خاکستری گوی این مفهوم اشاره گر ماوس خود را تبدیل به یک چشمک زدن در حال ویرایش نوع اجازه دادن به شما برجسته و کپی و یا رب هر چه شما معلق در هوا است. مکان نما خود را شناور در اطراف مانند یک کاربر کنترل جن موزون و آمیختن با انتخاب برنامه, دکمه برای ارسال پیام و یا بخش های دیگر از اپل نرم افزار به عنوان اینکه مکان نما مغناطیسی جذب آنها. آن دسته انتهای مرور با لای شیار بی وقفه که باعث می شود آن را احساس بیشتر تصفیه شده نشانگر ما شده ایم با استفاده از, برای, در این نقطه, دهه.

آن را نیز پشتیبانی از کنترل ژست به شما اجازه ضربه تند وشدید زدن با انگشتان متعدد به تغییر برنامه و یا بازگشت به صفحه اصلی. اما آن اندازه کوچک باعث می شود همه انگشتان دست خود را به بازی با هم در فضا مشکل بیشتر از آن ارزش ترک یک تعجب که چرا آنها نه فقط انجام همان حرکت در سخاوتمندانه صفحه نمایش بزرگ است که در سمت راست وجود دارد در مقابل شما. سحر و جادو صفحه کلید نیز از دست رفته با یک کلید فرار (به عنوان به خوبی به عنوان کلید های تابع) — یک سرخوردگی اپل خطاب در آن جدیدتر مک بوک, لپ تاپ, اما به ظاهر از دست رفته زمانی که در حال توسعه سحر و جادو صفحه کلید.

من بودن کمی nitpicky? بله اما دلیل خوب است. انفصال کیبورد رفته اند از طریق یک طراحی جدی رنسانس محور در درجه اول توسط مایکروسافت jumpstarting انفصال لپ تاپ دسته با آن سطح لپ تاپ. مایکروسافت renditions باید به طور پیوسته بهبود یافته با آخرین نسخه موجود در آن (مسلما نپخته) Surface Pro X شامل یک دستی پنهان تورفتگی برای آن باریک سطح قلم و توانایی برای ذخیره کردن تخت در برابر سطح دستگاه را به عقب.

هنگامی که شما مقایسه این دو روشن است مایکروسافت سرب در بخش طراحی با اپل نسخه اعطای وام بیشتر به فرم از تابع. آن را تا حدودی ناامید کننده به ویژه هنگامی که متصل به طور فزاینده ای کاربردی اپل Pro.

چرا هیچ نقطه ای برای اپل مداد? چرا مسخره حاد تنظیم زاویه است که نیروهای شما را به زندگی می کنند با آنچه که این شرکت در نظر یک “کامل زاویه دید?” چرا می تواند به شما تلنگر از صفحه کلید مانند شما می توانید با آن Smart Keyboard Folio? چرا یک صفحه کلید آنجا که هزینه $299 و یا $349 برای 12 اینچ نسخه ؟

بسیاری از کاربران اپل از مدت ها می خواستم یک اپل trackpad خودم گنجانده شده است. هنوز هم آن علاوه بر این تا حدودی به خطر انداخته آرمان iPad Pro به معنای انتقال است. این تبلت قرار است به آینده محاسبات به همین دلیل است که آن را در حال غرق همه چیز از اسلات کارت SD به جک هدفون به این ایده از یک trackpad در وهله اول. اما صفحه کلید گزینه خوش آمدید با این وجود. این که آیا آن را به ارزش قیمت بالا نقطه و عدم انعطاف پذیری که آن را به تنظیم زاویه و یا روز به روز استفاده از بستگی دارد که چقدر شما را دوست دارم (یا نفرت) دست خود را لمس پسند قرص.

سحر و جادو صفحه کلید است که قطعا کامل نیست اما wordsmiths رشد خواهد کرد به عشق روی صفحه کلید و صفحه لمسی و همچنین به عنوان اضافی USB-C پورت. در حالی که آن را به عنوان تصفیه شده به عنوان ارائه شده از رقبا و هنوز هم برگ های اپل مداد حلق آویز بر روی iPad مانند فراموش فنجان قهوه بر روی سقف یک ماشین در اینجا امید خوش آمدید اصلاحات نگهداری می شوند در حالی که لبه های خشن هستند sanded در نسخه بعدی.

نوشتن به پاتریک لوکاس در Austin [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>