اپل هشدار coronavirus در چین قطع خواهد شد, آی فون, تولید و فروش

Apple Inc. گفت: آن را نمی خواهد در دیدار با درآمد آن هدايت مارس چهارم با توجه به شیوع کروناویروس مؤثر بر تولید و تقاضا در چین است.

کوپرتینو کالیفرنیا.-بر اساس شرکت گفت که اگر چه محصولات آن امکانات در چین بازگشایی آنها ramping تا کندتر از حد انتظار است.

این شرکت پیش بینی کرده بود $63 میلیارد دلار به 67 میلیارد دلار درآمد برای سه ماهه منتهی به مارس پیش از برآورد $62.4 میلیارد دلار است.

اپل گفت: عرضه خود را برای اپل خواهد بود “به طور موقت محدود” به عنوان امکانات تولید در چین هنوز عامل در ظرفیت کامل. فروش اپل بودند تا برای اولین بار در یک سال و در سه ماهه دسامبر.

همچنین گفت که فروشگاه اختلالات تحت تاثیر فروش آن در چین با اکثر فروشگاه ها یا بسته و یا عامل در کاهش ساعت.شیوع است که انتظار می رود به شمع فشار بر اقتصاد چین با شرکت در تلاش برای راه اندازی مجدد تولید پس از تمدید تعطیلات سال جدید به عنوان زنجیره تامین از صنعت خودرو به گوشی های هوشمند باقی می ماند مختل شود.

تحلیلگران تخمین زده اند این ویروس ممکن است بریده بریده تقاضا برای گوشی های هوشمند توسط نیم در سه ماهه اول در چین بزرگترین بازار برای دستگاه های.

سازمان دیده بان | آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس:

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>