اپل می گوید شیوع کروناویروس در چین صدمه دیده خواهد شد درآمد

اپل انتظار ندارد برای دیدار با درآمد آن هدايت مارس چهارم با توجه به کار slowdowns و کاهش تقاضا به دلیل شیوع ر

توسط PATRIS-FUN در 29 بهمن 1398

اپل انتظار ندارد برای دیدار با درآمد آن هدايت مارس چهارم با توجه به کار slowdowns و کاهش تقاضا به دلیل شیوع رمان coronavirus در چین است.

این شرکت اعلام کرد که آی فون که تولید بخش عمده ای از اپل درآمد است به طور موقت محدود با توجه به تولید ramping تا آهسته تر از پیش بینی. "کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما پیش بینی کرده بود" این شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. علاوه بر این تقاضا برای اپل شده است کاهش می یابد چرا که فروشگاه در چین بسته شده اند و یا عامل با کاهش ساعت و تعداد کمی از مشتریان این شرکت اعلام کرد.

اپل پیش بینی کرده بود درآمد حاصل از $63 میلیارد دلار به 67 میلیارد دلار به صورت مالی سه ماهه دوم منتهی به مارس. تحلیلگران به طور متوسط حدود 65.23 میلیارد دلار با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ. این شرکت اعلام کرد در ماه ژانویه اعلام کرد آن کسى است که آن را پیش بینی بازگشایی کارخانه آغاز Feb. 10. این روند اما کند بوده است به عنوان کارگران کارخانه و تولید شرکای نگاه حاوی ویروس است که منجر به حدود 1800 نفر گزارش شده مرگ و میر در چین از گسترش بیشتر.

"این شمشیر دو لبه بودن در چین گفت:" دیرین اپل تحلیلگر و Loup سرمایه گذاری بنیانگذاران Gene Munster. "آنها تنها شرکت بزرگ با چین قرار گرفتن در معرض به طوری که آنها در حال کار را از طریق درد از آنچه که تا حد زیادی شده است یک موفقیت برای این شرکت بیش از دهه گذشته است." اپل تنها بزرگ فناوری آمریکا به پیشنهاد اکثر محصولات و خدمات خود در چین است. محصولات از Facebook Inc., الفبای Inc.'s, گوگل Amazon.com Inc. و Netflix, Inc. یا محدود و یا در دسترس نیست.

هنوز اپل نیست فقط بزرگ شرکت با تکنولوژی نهفته ویروس. نینتندو است که به احتمال زیاد برای مبارزه با تولید آن, سوئیچ, دستگاه بازی با توجه به کروناویروس در حالی که Facebook قبلا گفت که آن را ببینید تولید آن Oculus VR هدست رها به علت این بیماری همه گیر.

اپل گفت که در خارج از چین محصولات و خدمات فروش شده اند و "قوی و به روز و مطابق با انتظارات ما است."

کوپرتینو کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری های غول پیکر نمی گویند آنچه در آن درآمد جدید outlook برای مارس اما این وضعیت "در حال تحول است." این شرکت گفت: آن را به اشتراک بگذارید اطلاعات بیشتر در طی آن درآمد آوریل تماس بگیرید. افشای علائم دومین بار در دو سال است که اپل تا به تعدیل سود آن پیش بینی با توجه به چین-عوامل مرتبط با آن. برای سال مالی 2019 آن را کاهش تعطیلات درآمد پیش بینی در کمتر از انتظار فروش آیفون در چین که آن را نسبت به جنگ تجاری با آمریکا

اپل برنامه ریزی شده بود به شروع تولید جدید کم هزینه آی فون در ماه فوریه قرار دادن آن را برای فروش به عنوان اوایل ماه مارس خبری بلومبرگ گزارش کرده است. معلوم نیست چه coronavirus نهفته است این برنامه.

"این خبر غیر منتظره تایید بدترین ترس از خیابان که شیوع ویروس به طور چشمگیری تحت تاثیر عرضه آیفون از چین/Foxconn با تقاضا موج ضربه در سراسر جهان" دن ایوس یک تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار گفت: در یک تحقیق داشته باشید. او نگه داشته بهتر امتیاز در سهام و همچنان صعودی در دراز مدت چشم انداز.

این شرکت اعلام کرد که با وجود از دست رفته خود را هدایت و همه از آن ساخت سایت برای اپل در این منطقه بازگشایی شد. در علاوه بر این به آی فون محدودیت های این شرکت اشاره کرد ناتوانی خود را برای فروش محصولات در خرده فروشی و فروشگاه های شریک در چین با توجه به این ویروس است. چین نشان دهنده اپل سوم-بزرگترین بازار از نظر درآمد و 42 فروشگاه ها که بسته شده اند و برای بسیاری از فوریه.

"فروشگاه هایی که باز شده اند عامل در کاهش ساعت و با بسیار کم مشتری ترافیک" اپل گفت: در آن بیانیه است. "ما به تدریج بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی و ادامه خواهد داد به انجام این کار به طور پیوسته و با خیال راحت به عنوان ما می توانیم." اپل گفت: آن تماس با مراکز و دفاتر شرکت های بزرگ در چین در حال حاضر بازگشایی شد. آن را باز کرده چند فروشگاه در چین از جمله پکن و شانگهای, اما با محدود کردن ساعت های عامل.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب