اپل و گوگل برای مهار گوشی برای COVID-19 عفونت ردیابی

اپل و گوگل راه اندازی شد عمده تلاش مشترک به اهرم تکنولوژی گوشی های هوشمند شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

نرم افزار جدید این شرکت برنامه ای برای اضافه کردن به همراه خواهد آن را آسان تر به استفاده از فن آوری بی سیم Bluetooth برای پیگیری کردن افرادی که ممکن است آلوده شده توسط coronavirus حامل. ایده این است برای کمک به دولت های ملی رول کردن برنامه های به اصطلاح “تماس با ردیابی” است که به اجرا در اپل و گوشی های آندروید به طور یکسان.

تکنولوژی کار می کند با بهره برداری کوتاه برد بلوتوث سیگنال. با استفاده از اپل-گوگل فناوری تماس با ما-برنامه ردیابی خواهد جمع آوری یک رکورد از گوشی های دیگر که با آنها آمد به نزدیکی. داده ها چنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هشدار به دیگران که ممکن است آلوده شده اند شناخته شده حامل رمان coronavirus اگر چه تنها در موارد که در آن تلفن همراه صاحبان نصب برنامه ها و توافق برای به اشتراک گذاشتن داده ها با بهداشت عمومی مقامات.

توسعه دهندگان نرم افزار در حال حاضر ایجاد چنین برنامه ها در کشور از جمله سنگاپور و چین سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر. در اروپا و جمهوری چک می گوید که انتشار چنین برنامه های این ماه است. آلمان و ایتالیا نیز در حال توسعه خود را ردیابی ابزار.

حریم خصوصی و آزادی های مدنی فعالان هشدار داده اند که چنین برنامه ها باید به طوری طراحی شده دولت نمی تواند سوء استفاده از آنها به مسیر خود شهروندان است. اپل و گوگل طرح گفت: در یک مشترک اعلام کرد که حریم خصوصی کاربر و امنیت در حال پخته به طراحی طرح خود را.

این تکنولوژی ممکن است به عنوان یک خدمت موقت در غیاب گسترده آزمایش رمان coronavirus که در آمریکا محدود باقی مانده پس از مشکلات تولید و محدود فدرال هماهنگی آزمون’ تولید و توزیع.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر دیده می شود با استفاده از تلفن خود را در بیمارستان عمومی تورنتو در روز دوشنبه. (اوان Mitsui/CBC)

“این یک جایگزینی برای فقط داشتن گسترده تست که دقیق تر خواهد بود” گفت: تیفانی Li, بازدید از یک استاد حقوق در دانشگاه بوستون که مطالعات حریم خصوصی و فن آوری است. “اما واضح است که ما باید یک کمبود بزرگ از آزمایشات است.”

Li پیشنهاد کرد که بلوتوث ردیابی سیگنال محافظت از حریم خصوصی بهتر از استفاده از گزینه های دیگر مانند GPS یا سلول-برج بر اساس داده های مکان که اجازه می دهد مقامات متمرکز دسترسی به اطلاعات است. اما آن را هنوز هم می تواند منجر به متعدد اشتباه هشدار او گفت: — مثلا اگر کسی در محافظ کامل دنده و یا در یک آپارتمان مجاور در حالی که از لحاظ فیزیکی نزدیک به یک فرد آلوده.

پم دیکسون, مدیر اجرایی, جهان, حریم خصوصی, فروم, گفت:, گفتگو با اپل, مدیر ارشد, برای, جهانی, حفظ حریم خصوصی, جین Horvath مطمئن باشید که این طرح را حفاظت از حریم شخصی مردم. اطلاعات حساس باقی بماند در فرد همراه به صورت رمز شده و هشدار به کار گرفته خواهد شد توسط بهداشت عمومی سازمان نه شرکت های فن آوری, او گفت:.

“من فکر می کنم آنها به مراقبت از برخی از مشکلات” دیکسون گفت: با توجه به این شرکت ها می گویند که آنها می توانید خاموش کردن سیستم زمانی که آن را دیگر مورد نیاز است. “دولت در حال رفتن به هویت اطلاعات از کسانی که تست مثبت است.”

در مورد گوگل-اپل تلاش در اخبار روزانه مطبوعاتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام آن را “بسیار جالب” اما ابراز نگرانی کرد که “بسیاری از مردم در مورد آن نگران باشید از نظر یک فرد آزادی است.”

کارشناسان امنیتی همچنین توجه داشته باشید که تکنولوژی به تنهایی نمی تواند به طور موثر پیگیری کردن و شناسایی افرادی که ممکن است آلوده شده توسط COVID-19 حامل. این تلاش ها نیاز به ابزارهای دیگر و تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ردیابی افراد در دنیای فیزیکی آنها می گویند. در کره جنوبی و چین این تلاش ها شامل استفاده از کارت اعتباری و عمومی-حمل و نقل سوابق.

سازمان دیده بان | چگونه تایوان مبارزه COVID-19 با بهداشت عمومی اقدامات بزرگ داده ها:

با وجود نزدیک بودن به کانون شیوع این بیماری در چین با ترکیبی از سویفت بهداشت عمومی اقدامات و داده های بزرگ تایوان است گزارش کمتر از 80 COVID-19 موارد است. 2:01

در کل اپیدیولوژی می گویند تماس با ردیابی نمی تواند موثر و بدون به طور گسترده ای در دسترس تست. در جمهوری چک, این طرح این است که سربازان انجام تست; دانشجویان پزشکی آموزش دیده اند به کارکنان مراکز تماس برای آگاه ساختن مردم در معرض خطر عفونت است. چک برنامه را با استفاده از هر دو تکنولوژی بلوتوث و منطقه جغرافیایی داده ها از حامل های بی سیم و بانک ها برای ایجاد “حافظه نقشه” است که ردیابی حرکت افراد آلوده به شناسایی دیگران آنها را به نزدیکی با در پنج تا ده روز قبل از آنها آزمایش مثبت است.

امید است که به سرعت منزوی کردن افرادی که ممکن است تحت تاثیر قرار بنابراین این ویروس می تواند موجود و محدودیت در حرکت آرام است. این برنامه بر اساس محبوب تلفن همراه محل سکونت نرم افزار نقشه برداری استفاده می شود توسط یک در ده چک که تعداد 10 میلیون.

با توجه به این نیاز بزرگ برای موثر تماس با ما-ردیابی — یک ابزار اپیدیولوژی به مدت طولانی به کار گرفته شامل بیماری های عفونی شیوع — شرکت رول کردن تغییرات خود را در دو مرحله ، در ابتدا آنها را به انتشار نرم افزار در ماه مه است که اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی انتشار برنامه برای هر دو گوشی های آندروید و iOS. در ماه های آینده آنها را نیز ساخت این قابلیت به طور مستقیم به زمینه سیستم عامل.

روز جمعه شرکت منتشر مقدماتی مشخصات فنی برای تلاش است که آنها به نام “حریم خصوصی-حفظ تماس با ردیابی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>