اپل و گوگل اعلام COVID-19 تلفن هوشمند تماس با ردیابی نادر مشارکت

یکpple, Inc. و گوگل پرده برداری نادر مشارکت برای اضافه کردن تکنولوژی به گوشی های هوشمند و سیستم عامل است که کاربران هشدار اگر آنها را به تماس با یک فرد با Covid-19. مردم باید در انتخاب کردن به سیستم اما این پتانسیل برای نظارت بر حدود یک سوم از جمعیت جهان است.

تکنولوژی شناخته شده به عنوان قرارداد-ردیابی طراحی شده است برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus گفتن کاربران آنها باید قرنطینه و یا خود را منزوی پس از تماس با فرد آلوده است.

دره سیلیکون رقبای گفت: آنها در ساختمان فن آوری خود را به iOS و آندروید سیستم عامل در دو مرحله. در اواسط ماه مارس این شرکت اضافه خواهد شد که توانایی برای اپل و گوشی های آندروید به صورت بی سیم تبادل اطلاعات ناشناس از طریق برنامه های اجرا شده توسط مقامات بهداشت عمومی. این شرکت همچنین انتشار چارچوب برای بهداشت عمومی نرم افزار برای مدیریت عملکرد.

این به این معنی است که اگر یک کاربر تست مثبت برای Covid-19 و اضافه می کند که داده های خود را به سلامت عمومی کاربران که آنها را به نزدیکی بیش از گذشته چند روز اطلاع داده خواهد شد تماس خود را. این دوره می تواند 14 روز اما سازمان بهداشت و درمان می توانید زمان و محدوده.

مرحله دوم می کشد. در ماه های آینده هر دو شرکت اضافه خواهد شد این فن آوری به طور مستقیم به سیستم عامل های خود را پس از این تماس-نرم افزار ردیابی این نسخهها کار میکند بدون نیاز به دانلود یک برنامه است. کاربران باید در انتخاب کردن اما این رویکرد به این معنی بسیاری از مردم می تواند گنجانده شده است. IOS اپل و آندروید گوگل را حدود 3 میلیارد کاربران در بین آنها بیش از یک سوم از جمعیت جهان است.

این بیماری همه گیر را کشته است تقریبا 100.000 و آلوده 1.62 میلیون نفر است. دولت دستور داده اند که میلیون ها نفر از مردم به ماندن در خانه ارسال اقتصاد جهانی به باطل سقوط هستند. فشار ساختمان را به آرامش این اقدامات و جهان, بازگشت به کار. قرارداد-ردیابی یک بخش کلیدی از این به دلیل آن می تواند کمک به مقامات حاوی یک پتانسیل تجدید حیات از این ویروس به عنوان مردم از سرگیری فعالیت های منظم.

هنوز این تکنولوژی بحث برانگیز است چرا که آن را شامل های حساس اطلاعات سلامت از میلیاردها نفر از مردم از طریق دستگاه های تلفن همراه است که به طور مداوم پخش خود را محل. اپل و گوگل تاکید کرد روز جمعه که سیستم خود را با حفظ حریم خصوصی کاربران است. نیاز به موافقت و داده های جمع آوری شده است. این تکنولوژی نیز نمی اطلاع کاربران که آنها را به تماس با و یا که در آن است که اتفاق افتاده است. این شرکت گفت که آنها نمی تواند این اطلاعات یا, و اشاره کرد که کل سیستم را می توان تعطیل زمانی که مورد نیاز است.

چنین همکاری نزدیک بین این رقبای دیرین بسیار نادر است. این غول فن آوری را به رقابت در سیستم عامل گوشی های هوشمند, برنامه, فروشگاه, خدمات رسانه ها و صدا-تکنولوژی تشخیص برای سال — در حالی که تجارت barbs بیش حریم خصوصی هر یک از دیگران’ سیستم عامل است. با این حال هر دو شرکت را تحت فشار بوده است به استفاده از آنها شگرف منابع برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

“همه ما در اپل و گوگل بر این باورند شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر حاضر به همکاری با یکدیگر برای حل یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن” این شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک.

قرارداد-ردیابی تکنولوژی نیست اولین گام در برابر Covid-19 برای هر دو شرکت است. گوگل راه اندازی یک وب سایت اطلاعات در ماه مارس در حالی که اپل منتشر کرده است خود را ابزار غربالگری برای کاربران آی فون. اپل نیز اهدا بیش از 20 میلیون ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران و طراحی چهره سپر و همانا یک واحد از گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc., در حال اجرا است ویروس-تست سایت در برخی از بخش هایی از کالیفرنیا.

سازمان های دیگر نیز کار بر روی تماس با ما-ردیابی. محققان در موسسه تکنولوژی ماساچوست اوایل این هفته اعلام کرد قصد دارد برای یک سیستم مشابه. برخی از کشورها و توسعه دهندگان شخص ثالث هم سعی در اجرای تماس با ما-ردیابی بر روی گوشی های, اما آنها مواجه اند حفظ حریم خصوصی و مسائل مربوط به اتصال که سیستم جدید طراحی شده است برای جلوگیری از.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر