اول 10 خطاها در جکوزی بادی می‌توانید Easlily مناسب در این لحظه

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بزرگترین و مدرنترین شهربازی مسقف کشور در تهران قرار ندارد و در شیراز واقع شد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بزرگترین و مدرنترین شهربازی مسقف کشور در تهران قرار ندارد و در شیراز واقع شده است. اکثر افراد باهدف بازدید از جاذبههای تاریخی به این شهر سفر میکنند، غافل از اینکه مدرنترین و بزرگترین شهربازی مسقف کشور در شیراز واقع شده است. توجه داشته باشید که چسب های تقلبی که در واقع چسب ایرانی هستند که با نام چسب اینتکس به فروش میرسانند که با پی وی سی محصولات اینتکس سازگار نیستند . ویژگی جکوزی بادی اینتکس به 4 عدد جت ماساژ پر قدرت که توانایی این را دارند تمام خستگی های روز شما را از بین ببرند و چنان ماساژی به شما بدهد که در هیج جا تا به امروز تجربه نکرده باشید. این چسب پنچری اصلی اینتکس به گونه ای ساخته شده که وقتی بر روی بدنه محصولات بادی زده میشود قسمت آسیب دیده را حل میکند و کاملا به یکدیگر چسبیده میشود و به کمک وصله شیشه ای رنگ و یا وصله ای که در کارتن محصول است به بدنه جکوزی بادی و محصولات بادی کاملا میچسبد . علاوه بر این موارد، کیت های تنظیم کننده آب و لوازم تعمیرات بدنه جکوزی بادی نیز در بسته بندی قرار دارد.

᠎Da ta w​as c᠎reat​ed by GSA C onte᠎nt Generat᠎or ᠎DEMO.

برای باد کردن از لولهی تعبیه شده در کنار پمپ استفاده میشود که با استفاده از شلنگ به طور اتوماتیک جکوزی را باد میکند فقط به این نکته دقت نمایید بعد از آن با استفاده از فشارسنج درجهی آن را تنظیم کنید. یک فشار سنج نیز به همراه جکوزی بادی به شما داده می شود تا تنظیم باد را مشاهده کنید، اما باید دقت کنید که فشار باد در حالت استاندارد رنگ سبز را نشان می دهد. جهت تنظیم فشار باد این محصول، پمپ دارای یک فشار سنج بوده که می توان بعد از هر بار باد کردن آن را وارد دریچه کرد و میزان باد را تنظیم نمود. جکوزی بادی اصلی اینتکس را میتوانید از سایت شاپ اینتکس به صورت حضوری و یا از طریق وب سایت به صورت آنلاین خریداری کنید . جکوزی بادی کاملا پرتابل بوده و نصب راحتی داشته و در مقایسه با جکوزی سرامیکی قیمت بسیار ارزانی دارند. This art᠎ic᠎le has  be​en created by G​SA C​ontent G ener ator Dem over​sion᠎!

همانطور که می دانید ویژگی های بسیار کاربردی در جکوزی های بادی وجود داشته که از جمله مهمترین آنها می توان به قابلیت حمل و نصب در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. یک لوله با قابلیت نصب سر شلنگی از کف جکوزی کشیده شده که می تواند آب را از داخل به بیرون انتقال دهد؛ حتی می توان آنرا با شلنگ به جای دیگری منتقل کرد. با مراجعه به دسته بندی جکوزی بادی خانگی میتوانید از انواع جکوزیها با ظرفیتهای مختلف دیدن کنید و با بهترین قیمت آنها را سفارش دهید. وزن جکوزی بادی خانگی اینتکس 41 کیلو گرم است و میتوان به راحتی به هر مکانی انتقال داد . در داخل بدنه جکوزی یک کفپوش قرار داده شده تا با استفاده از آن بتوانید آب را خارج کرده و توسط شلنگ متصل به مسیر دیگری هدایت کنید. چسب تعمیرات جکوزی بادی اینتکس به صورت قطره ای و بیرنگ با یک وصله شیشه ای رنگ در بازار عرضه میشود و به راحتی در قسمت آسیب دیده میچسبد و کاملا آن قسمت را ترمیم میکند و دیگر بادی از محصول کم نمیشود و برای همیشه ترمیم میشود . ویژگی منحصر به فرد این جکوزی بادی 6 نازل جت در بدنه و کف بود که برای استفاده شش نفر مناسب است. This content h​as  be​en creat ed by GSA C ontent Gen er ator Dem​oversion !

بنابراین استفاده از سونا و جکوزی می تواند برای این درد ها مفید باشد. پمپ جکوزی بادی پیش ساخته دو منوی مختلف جهت جت ماساژ و تصفیه دارد. برای داشتن اطلاعات درباره جکوزی های بادی و یا قیمت جکوزی پرتابل با همکاران ما در نمایندگی فروش محصولات اینتکس و بست وی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید . پمپ جت یا ماساژ این محصول از چهار قسمت مختلف آب داخل بدنه را با فشار قابل تنظیم به نواحی پشت و کمر می زند که این کار برای راحتی و احساس آرامش بسیار مفید و توصیه می شود. قیمت جکوزی بادی نسبت به سایر نوع های دیگر (سیمانی، بتنی و سرامیکی) که باید ساخته و راه اندازی شوند مناسب تر است و براحتی نیز قابل حمل و نقل و نصب و جمع آوری میباشند، پیشنهاد میکنیم در صورتی که نیاز به این نوع جکوزی های پیش ساخته دارید آن را از شرکت معتبر اینتکس و بست وی تهیه نمایید و به مارک های متفرقه در بازار توجهی نداشته باشید. جکوزی­های خانگی در دو مدل بادی و سرامیکی ساخته می­شوند. می توان گفت که مدل های دیگر از قسمت کف اینکار را انجام می دهند. جکوزی بادی از سری محصولات جدید و حرفه ای برای داشتن تفریحات آبی می باشد که با جکوزی های قدیمی قابل مقایسه نیست و می تواند مزیت های زیاد تری را به دنبال داشته باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن