‘هر چیزی خوب در این کشور تا به حال به کشتی رایگان است.’ چه ویتنی هوستون تفسیر سرود ملی تدریس من در مورد امریکا

“هیچ اتحادیه عمیق تر از ازدواج برای آن مظهر بالاترین آرمان عشق و وفاداری و صمیمیت, فداکاری و خانواده” کشیش گفت: ما در مراسم عروسی استقراض از عدالت آنتونی کندی نظر در Obergefell v. هاجزدیوان عالی کشور مورد ساخته شده است که ازدواج همجنسگرایان برابری قانون زمین. من می دانم که من را درک نمی کنند گرانش از این کلمات. همه چیز من است که یک جهش از ایمان است, اما زمانی که شما در یک کلیسا, همه شما نیاز دارید این است که ایمان به آن نیست ؟

من می خواهم به ترک مراسم به دیوید, من در حال حاضر و مشغول خودم با پذیرش درخواست یکی از خوانندگان برای انجام آمیزه ای از سه Whitney Houston آهنگ ها. در اصل من می خواهم پیشنهاد کرد که او انجام محافظ موسیقی متن فیلم پس از واعظ است و با ویتنی نسخه از سرود ملی.

دیوید برکت قلب او در واقع به عنوان کسی که با داشتن خواندن سرود ملی در عروسی ما. شما می توانید تصور کنید, “The Star-Spangled Banner” در یک نژادهای مختلف, گی, عروسی در قلب محراب شهرستان با شرکت کنندگان اعم از جنگ جهانی دوم دامپزشک به شهردار, سیاه, LGBTQ رابط به پسر عموی من مارتین که تورهای مختلف در افغانستان به ما برادرزاده مایکل یک نژاد مخلوط پسر از 3 سال در حال رشد در کارولینای جنوبی است ؟ کودک که جای خود را نگاه مانند یک بازی ضربت سخت زدن یک مول با برخی از مردم ایستاده تا برخی از مصرف زانو و برخی به دنبال در اطراف مانند “چه اتفاق می افتد در این محل در این روز؟” در حال حاضر که کلیسا.

گام به تاریخچه: یاد بگیرند که چگونه به تجربه مارس 1963 در واشنگتن در واقعیت مجازی

فکر بازگشت من تقریبا کاش ما معرفی هرج و مرج از میهن پرستی به رسیدگی است. آن را در حال حاضر وجود دارد. عشق سیاسی است. کلیسا سیاسی است. دوستان ما و خانواده—عجیب و غریب مردمی, ترانس, مردمی, راست, مردمی, مردمی سفید, سیاه, مردمی, Latinx مردمی, آسیایی, مردمی, متولدین Gen X-اورژانس millennials, دموکرات ها و جمهوری خواهان و سوسیالیست آزادی خواهان, مسیحیان, یهودیان, مسیحیان, مسلمانان, اگنوستیک, پرسشنامه, بیخدا—سیاسی هستند. این عمل شجاعانه می گویند که ما معتقدیم در هر یک از دیگر—سیاسی است. شجاعانه به باور هر چیزی سیاسی است. شجاعانه به این باور است که ما در آینده وجود داشته باشد در آمریکا سیاسی است.

در یک نقطه به عنوان شایع است در پروتستان سنت کشیش بخوانید پاکستان که جامعه ما بود به ما. “آیا همه شما تعهد خود را حمایت و تشویق به عهد و پیمان و تعهد است که اریک و دیوید در حال ساخت با هم؟”

“ما” آنها پاسخ داد. و اگر تا کنون وجود دارد زمان به بازی بازی های ملی, پس از آن بود. آن را در آن محل که در آن چیز جدیدی که ساخته شده بود که در آن مردم ایران در یک هدف با یک صدا که در آن آینده سخت بود را اما بله وجود دارد. ما وجود دارد. بهتر و پیچیده تر است. که تنها کشوری که می تواند در زنده ماندن.

من زندگی نمی کنند که در کشور اما هر روز من نذر برای رسیدن به آنجا. این است که چرا من گنج ویتنی “Star-Spangled Banner.” آن معجزه آسا است که در آن می یابد و چیزی زیر کلماتی که درست است و halcyon و بیشتر از شکست از ملت آن را نشان دهنده. شنیدن ویتنی صدای پاسخ اتوماتیک, روح-و قرن ها است. این بیداری از یک قطعه در درون شما که جرات به توان خوش بینانه, دانه ای که قرار داده شد وجود دارد با نماز از یک جد. آن است که هرگز تضمین کند.

ما معمولا می خوانم فقط آیه اول از سرود. خواننده می خواهد تایید در مورد آنچه که دیده می شود چه درک و آنچه در آن به معنی. و عدم وجود ضامن است که امریکا بیشتر از همه. امریکا هرگز یک مجموعه مفهوم آن این است ایده آل زخم خورده از جنگ ادراک شده از طریق دود. مردم باید گریه به عنوان یک “ما فراموش!” این است که چه احساس میهن پرستی بود ؟ من احساس می کنم که من باید می دانم اما میهن پرستی بیش از حد است که همیشه یک سوال است. این یک مفهوم است که ربوده شده و مورد ضرب و شتم تا فروخته شده و به خرد کن پاره پاره توسط کسانی که می خواهند آن را فقط برای سطح آن عجله و نه آن دشوار ریشه. خوب هر چیزی در این کشور تا به حال به مجادله رایگان.

برخی می گویند که زیبایی از کشور که رویای آمریکایی است. اما سختی که ته هر پیروزی در پیگیری به سادگی در حال آمریکا در حال بدتر از ما. آنها ملی غل. و پس از آن یک شوک زمانی که ترد, روشن, رایگان صدای یک زن سیاه و سفید را افزایش میدهد ما سرود ملی از dirgelike پایین صدای موج تلاوت به چیزی آخرتی چیزی معنوی چیزی است که جرات نداره به امید. این واقعیت است که آن را ممکن است یک معجزه است. این آسانسور با من; آن را تبدیل آهنگ; آن را می سازد این کشور از خاکستر.

اقتباس از اینجا برای آن: یا چگونه به صرفه جویی در روح خود در امریکا توسط R. اریک توماس انتشار در فوریه 18 سال 2020 توسط Ballantine کتاب یک اثر از خانه تصادفی یک بخش از Penguin Random House LLC. کپی رایت © 2020 توسط R. اریک توماس

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>