یهودی ستیزی مون دانشگاه سخنرانی هیتلر عاشق

بحث شد و قرار است به بحث در مورد تاریخ اوا براون به عنوان بخشی از یک سری زنان در تاریخ جهان است. منتقدان می گویند آن را پیشرفته نازی آرمان.

دولت آلمان ستیزی کمیسر فلیکس کلاین دوبله شده است یک برنامه ریزی سخنرانی آدولف هیتلر عاشق اوا براون را به عنوان “کاملا غیر قابل درک و غیرتاریخی” با توجه به نسخه یکشنبه از Bild ،

این سخنرانی که قرار بود این رقم داده شده در دانشگاه فنی برانشویگ (TU) به عنوان بخشی از یک سری در مورد زنان در تاریخ جهان است. TU اما با رد این اتهام که دانشگاه پیشبرد ایده های نازی. “در نتیجه این سهم در برابر جناح راست افراطی افسانه” آن را در بیانیه ای گفت.

بیشتر بخوانید: پدر که به نام کودکان ‘آدولف هیتلر’ و ‘اوا براون’ تغییر نام خود به هیتلر

این دانشگاه همچنین گفت که “صمیمانه متاسفم” برای “ineptly بیان” رویداد با عنوان “” … من از بزرگترین مرد در آلمان و در زمین … نظرات به اوا براون.'”

سخنرانی بود که در نهایت لغو شد به دلیل بیماری در بخشی از مدرس.

این دانشگاه همچنین با توجه به چگونه محقق پشت این سخنرانی می تواند مدیریت به توضیح نقش خود در این رویداد “یعنی به انتقادی منعکس چرا در طول تاریخ ناچیز زن مانند اوا براون هنوز دریافت مقدار زیادی از توجه رسانه ها به این روز است.”

بیشتر بخوانید: نازی یادگاری به فروش می رسد در بحث حراج در آلمان

براون و هیتلر خودکشی هم با خوردن قرص سیانور فقط 40 ساعت پس از آنها رسما ازدواج کرده اند. این رابطه تا حد زیادی ناشناخته برای عموم تا بعد از مرگ آنها.

در طول هیتلر به قدرت براونشوایگ — سپس یک دولت منطقه ای در-و سپس با جمهوری وایمار بود که آدولف هیتلر دریافت تابعیت آلمانی در 25 فوریه 1932 دو هفته قبل از در حال اجرا برای نقش رئیس جمهور.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>