Anthony Fauci واکنش نشان می دهد به براد پیت تصویر او را در SNL

Wمرغ بسیاری از افراد خود را بعد خواب در مورد آنچه مشهور ممکن است تصویر کشیدن آنها را در فیلم های خود را در زندگی خود رویا لوله ممکن است شامل به امید یک لیست برنده جایزه اسکار ستاره مانند براد پیت بازیگران در نقش اصلی. حداقل این که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به حال به شوخی امیدوار بود که بازی او در تلویزیون وقتی پرسید که چند هفته پیش. دکتر که شناخته شده است برای تمرکز بر این واقعیت مبتنی بر علم این کشور را مبارزه با شیوع کروناویروس کردم ای کاش زمانی که پیت در پا به بازی او در شنبه شب زندگی می کنند.

“من فکر می کنم او بزرگ” Fauci گفت: Telemundo در دوشنبه ارائه بررسی خود از پیت ظاهر. نه تنها دکتر با خوشحالی با این بازیگر جعل هویت از او نیز به او مهر تایید به این پیام پیت تحویل داده در حالی که در شخصیت در چهار قسمت.

“منظورم این است که من یک فن بزرگ از براد پیت و, که به همین دلیل زمانی که مردم از من بپرسید که من می خواهم می خواهم به بازی من ذکر براد پیت چرا که او یکی از بازیگران مورد علاقه. من فکر می کنم او یک کار بزرگ” دکتر Fauci اضافه شده است.

در نشان دادن پیت به تصویر کشیده Fauci به عنوان یک مرد تنها در تلاش به انجام کار خود را در میان یک بیماری همه گیر وجود این واقعیت است که او رئیس (جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) گاهی اوقات در تقابل با اقدامات خود است. در پایان سرما در شنبه شب زندهپیت شکست خارج از شخصیت به عنوان Fauci و به طور مستقیم خطاب به مرد خود را به تشکر از او و مقدم کارگران برای تلاش های خود را. “و به دکتر Fauci, با تشکر از شما برای آرامش خود و خود را به وضوح در این دلسردکننده زمان” پیت گفت: در نشان می دهد. “با تشکر از شما به پزشکی کارگران اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را برای بودن در خط مقدم.”

Fauci قدردانی نوع کلمات. “من فکر می کنم او نشان داد که او واقعا یک مرد وقتی که در پایان او خود را در زمان خاموش و تشکر من و تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی” Fauci گفت: در مصاحبه خود با Telemundo. “بنابراین نه تنها او واقعا یک بازیگر بزرگ است اما او در واقع یک فرد است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>