قطب جنوب رکورد قاره داغترین دمای همیشه

آرژانتین پژوهش پایه اندازه گیری درجه حرارت بالاترین درجه حرارت در قطب جنوب ثبت شده. افزایش درجه حرارت تسریع ذوب کردن از یخچال های طبیعی و یخ ورق تهدید جزیره ملل و شهرهای ساحلی.

قطب جنوب ثبت آن در داغترین روز در روز پنج شنبه پس از قرائت شروع آرژانتین ملی هواشناسی خدمات اعلام کرد.

پنج شنبه دیدم دمای قله در 18.3 درجه سانتیگراد (64.9 درجه فارنهایت) در اسپرانزا ایستگاه تحقیقات. با توجه به هواشناسی خدمات آن بالاترین درجه حرارت ثبت شده از سال 1961.

رکورد قبلی بود 17.5 درجه در مارس 24, 2015.

ادامه مطلب: نظر: ما باید به بحث در مورد آب و هوا

سازمان ملل متحد به بررسی رکورد درجه حرارت

سازمان جهانی هواشناسی (WMO) در روز جمعه گفت این امر بررسی کنید که آیا این خوانش را به مقدار یک رکورد جدید.

کلر Nullis, یک سخنگوی سازمان ملل متحد آب و آژانس گفت که اگر آمار و ارقام از تحقیقات پایه در حال تایید آنها می تواند یک رکورد برای قطب جنوب است.

“همه چیز ما را دیده اند تا کنون نشان می دهد به احتمال زیاد مشروع رکورد اما ما البته شروع رسمی ارزیابی ضبط هنگامی که ما اطلاعات کامل از SMN [آرژانتین آب و هوا خدمات] و در این شرایط آب و هوا در اطراف رویداد” گفت: Randal Cerveny از WMO آب و هوا و افراط و آب و هوا.

“رکورد به نظر می رسد به احتمال زیاد مربوط (در کوتاه مدت) با آنچه ما تماس منطقه ای `foehn’ رویداد بیش از منطقه” Cerveny افزود: با اشاره به سریع هوا گرم است که پایین می آید یک کوه یا شیب.

آرژانتین از امضا کنندگان از سال 1961 پیمان قطب جنوب دارای چندین پژوهش علمی پایگاه در قطب جنوب است. این کشور تا به حال حضور در این قاره برای گذشته 114 سال است.

به سرعت در حال ذوب شدن یخچالهای طبیعی

افزایش درجه حرارت باعث یخچالهای طبیعی و ورق های یخ در قطب جنوب را ذوب در یک شتاب سرعت. دریا-سطح در حال افزایش تهدید جزیره کوچک سازمان ملل و شهرستانها در امتداد سواحل.

با توجه به WMO قطب جنوب شبه جزیره واقع در یخی قاره شمال, نکته, نزدیک به آمریکای جنوبی است که در میان بیشتر به سرعت در حال گرم شدن مناطق در این سیاره در حدود 3 درجه سانتیگراد بیش از نیم قرن گذشته بازار.

حدود 87 درصد از یخچالهای طبیعی در طول شبه جزیره سواحل غرب نشان داده اند “شتاب عقب نشینی” بیش از 12 سال گذشته WMO گزارش شده است.

mvb/اس ام اس (خبرگزاری AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر