یکی دیگر از انگلستان عضو کابینه را توسعه داده است COVID-19 علائم

(لندن) — عضو دیگری از نخست وزیر بوریس جانسون کابینه را توسعه داده است علائم COVID-19 به عنوان تعدادی از مردم با coronovrius به مرگ در انگلستان گذشت 1,000 علامت شنبه.

اسکاتلندی, منشی, آلیستر جک گفت که او تا به حال علائم بیماری و خود-جداسازی یک روز پس از نخست وزیر بریتانیا وزیر بهداشت نشان داد آنها آزمایش مثبت برای این ویروس بودند و دچار علائم خفیف.

جانسون. 55. بالاترین-مشخصات رهبر سیاسی به قرارداد ویروس. جک در کنار او نشسته در مجلس عوام در روز چهارشنبه مجلس تعطیل حداقل تا مارس 21 به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

کسب و کار Secretrary Alok شارما گفت جانسون همچنان به نشان می دهد تنها “علائم خفیف” از coronavirus.

“او همچنان به رهبری دولت را تلاش در مبارزه با Covid-19,” شارما به خبرنگاران گفت: “این صبح با او در یک ویدئو کنفرانس و او ادامه خواهد داد و منجر به راست و از جلو در این.

“چه این به ما یادآوری است که هیچ کس مصون است و این دقیقا به همین دلیل ما از مردم به دنبال دولت مشاوره در شرایط ماندن در خانه که در آن آنها قادر به انجام این کار” شارما گفت.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

جانسون متهم شده است از عدم پیگیری دولت بریتانیا فاصله اقدامات پس از او وزیر بهداشت مت, Hancock, 41 و افسر ارشد پزشکی از انگلستان شروع خود جدا با علائم جمعه.

افسر پزشکی دکتر کریس Ersin شده مشاوره نخست وزیر در طول این ویروس همه گیر و گفت: اگر او مورد آزمایش قرار گرفت.

سردبیر محترم انگلیسی, مجله پزشکی لانست منتشر داغدار سرمقاله روز شنبه که با انتقاد از دولت برای انجام بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر به حفاظت از بهداشت عمومی و ترک و انگلستان نظام سلامت “به طور کامل آماده نشده برای این بیماری همه گیر.”

لانست ویرایشگر ریچارد هورتون نوشت که با وجود هشدارهای متعدد در بریتانیا استراتژی حاوی ویروس شکست خورده “در بخشی به دلیل وزیران را دنبال نمی کند که مشاوره برای ‘تست’ هر مورد مشکوک به. آنها نمی ایزوله و قرنطینه. آنها نمی تماس ردیابی.

“این اصول اساسی بهداشت عمومی و بیماری های عفونی کنترل نادیده گرفته شد به دلایل که مات باقی می ماند.” هورتون گفت.

کیت Willett ملی خدمات بهداشتی استراتژیک حادثه مدیر COVID-19, مورد مناقشه سرمقاله را نتیجه گیری.

او گفت: بیمه خدمات درمانی آزاد تا 33,000 تخت برای بیماران مبتلا به ویروس – یک سوم از تمام ظرفیت بیمارستان و فعال 18,000 پرستاران و پزشکان به بازگشت به تمرین. سه موقت بیمارستان ساخته می شوند.

“در رابطه با ما بیمه خدمات درمانی مسئولیت و پاسخ حقایق به وضوح برای خود صحبت می کنند” Willett گفت.

بیمه خدمات درمانی کارکنان را آغاز کرده اند تست گرفتن برای این ویروس یک حرکت دیده می شود به عنوان کمک گرفتن از خود جدا کارکنان در کار باشد.

موضوع سلامت کارگران رفتن به انزوا ثابت شده است به یک مشکل بزرگ برای بیمه خدمات درمانی از آنجا که کارگران در حال گاهی اوقات در آن موقعیت زیرا آنها بیمار و عضو خانواده نیست چرا که آنها خود را آلوده می شوند.

در همین حال مقامات منتشر شد, عکس از داخل اکسل مرکز نمایشگاه فضایی است که در حال تبدیل به یک موقت بیمارستان. آن را به دو بخش و در نهایت باید به ظرفیت 4000.

در ابتدا آن را به برخی از خانه های 500 تخت با هواکش و اکسیژن است.

انگلستان تا به حال 17,300 تایید ویروس موارد از شنبه, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن. مقامات بریتانیا گزارش داد که تعداد مرگ و میر افزایش 260 از یک روز زودتر آوردن این کشور در مجموع برای ویروس و میر مربوط به 1,019.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected].

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>