یکی دیگر از 67 نفر تست مثبت برای coronavirus در کشتی کروز در ژاپن

آخرین تحولات:

  • بیش از 2600 جدید مورد تایید در چین با مرگ و میر بالا با 143.
  • چه کسی می گوید تیم از کارشناسان بین المللی وارد خواهد کرد چین در این آخر هفته.
  • ژاپن تایید 12 کانادایی در کشتی کروز شما با رمان coronavirus.
  • آمریکا هواپیما می رسند یکشنبه به آمریکایی ها از قرنطینه کشتی در ژاپن است.
  • تماشا کنید: آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

یکی دیگر از 67 نفر تست مثبت برای coronavirus در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: در روز شنبه.

ایالات متحده گفت در روز شنبه آن را ارسال هواپیما به ژاپن به ایالات متحده مسافران در قرنطینه الماس شاهزاده که در آن بزرگترین خوشه ای از عفونت های خارج از چین رخ داده است. حدود 380 آمریکایی در هیئت مدیره کشتی لنگر انداخت در شهرستان بندر یوکوهاما.

ایالات متحده خواست شهروندان خود را در کشتی به ترک “از فراوانی احتیاط” در یک پرواز خاص به دلیل در ژاپن روز یکشنبه اگر چه آنها را به صورت قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز پس از بازگشت از سفارت ایالات متحده گفت: در نامه ای.

“ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش بیماری” سفارت گفت.

کشتی متعلق به کارناوال پارسیان قرنطینه شده پس از ورود خود را در یوکوهاما در فوریه. 3. از آن 3,500 مسافران و خدمه 285 آزمایش مثبت
برای عفونت است.

ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافران را پیاده در روز جمعه. آن گفت: مسافران بالای 80 سال سن کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و کسانی که باقی مانده در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می توانید به یک مرکز در ساحل.

کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین در روز جمعه که در کانادا سلامت کارگران کمک در ژاپن پس از 12 کانادایی قرارداد رمان coronavirus در حالی که در کشتی کروز.

جدید presumptive در مورد B. C.

کانادا دارای یک هشتم presumptive مورد coronavirus, British Columbia مقامات بهداشت گفت: روز جمعه یک زن در 30s از B. C. داخلی که به تازگی از سفر به چین است. شده اند وجود دارد چهار مورد تأیید در B. C. و سه نفر دیگر در انتاریو با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا. خطر ابتلا به کانادایی ها پایین باقی مانده آژانس گفت.

چین گزارش 143 ویروس کشته و یک شیب در موارد جدید روز شنبه در حالی که دولت اعلام کرد جدید ضد بیماری اقدامات به عنوان کسب و کار بازگشایی زیر جارو کنترل است که idled زیادی از اقتصاد است.

تعداد موارد جدید در چین

برخی از 2,641 مورد جدید از این ویروس گزارش شده در 24 ساعت از طریق نیمه شب جمعه بالا بردن مجموع به 66,492. سرزمین اصلی چین است شمار تلفات افزایش یافت به 1,523.

تعداد موارد جدید پایین بود از 5,090 در گذشته دوره 24 ساعته پس از مقامات تغییر مبنای شمارش بیماران. کارشناسان بهداشت می گویند که آن را سخت تر برای قضاوت در مورد اثر ضد بیماری کنترل است که باید قطع بیشترین دسترسی به برخی از شهرستانها عمده و با بسته شدن کارخانه ها و دفاتر.

تعداد موارد جدید باید نوسان بیش از دو هفته گذشته. که سوخت خوشبینی این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در دسامبر ممکن است تحت کنترل و هشدار به امید چنین زودرس هستند.

سالمند چینی توریستی بستری در فرانسه درگذشت coronavirus شدن اول مرگ و میر در اروپا, فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: در روز شنبه. فرانسه ثبت کرده است 11 مورد از این ویروس است. Buzyn گفت: او مطلع شد در روز جمعه که 80 سال که تحت درمان قرار گرفت در Bichat بیمارستان در شمال پاریس پس Jan. 25 مرده بود از عفونت ریه با توجه به کوروناویروس.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است حدود 500 نفر در 24 کشور و مناطق. تا زمانی که مرگ در فرانسه وجود داشته است سه مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین با یکی در ژاپن و یکی در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین. روز جمعه مصر گزارش اولین عفونت در قاره آفریقا.

دولت اعلام کرد اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان میلیونها نفر از کارگران جمعیت به هواپیما و قطار و اتوبوس برای بازگشت به پر جمعیت شهرستانها چینی زیر قمری تعطیلات سال جدید.

تعطیلات تمدید شد برای حفظ کارخانه ها و دفاتر بسته شده اما مقامات دستور داده شده است به احیای فعالیت های کسب و کار به عنوان ضرر و زیان اقتصادی بالا ميرود.

بیشتر دسترسی به مرکز شهر ووهان که اولین موارد گزارش شده در ماه دسامبر به حالت تعلیق در آمد Jan. 23. کنترل گسترش به شهرستانها با جمعیت 60 میلیون نفر است. رستوران و سینما و دیگر کسب و کار بسته بودند در سراسر کشور برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری.

تحت اقدامات جدید مردم از بازگشت به پکن را به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز گفت: یک اطلاعیه منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر جمعه. آن گفت: افرادی که موفق به رعایت خواهد شد و در صورت عواقب قانونی داد اما به جزئیات.

که ماموریت به چین

یک که رهبری ماموریت مشترک با چین شروع خواهد شد آن شیوع بررسی کار این آخر هفته با تمرکز بر چگونه کروناویروس جدید در حال گسترش است و شدت آن است.

روز پنج شنبه تعداد موارد جدید گزارش توسط مقامات در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و مشخصی به 15,152.

که شامل 13,332 که تشخیص داده شد پزشکان تجزیه و تحلیل و ریه تصویربرداری به جای قبلی, استاندارد آزمایشگاهی تست. مقامات بهداشت گفت: روش جدید را تسهیل درمان زودتر.

مطلب موقت بیمارستان باز

نه بیشتر موقت بیمارستان ها باز کرده اند در سالن ها و دیگر ساختمان های عمومی با 6,960 تخت در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و ملی کمیسیون بهداشت اعلام کرد. آن گفت: آنها درمان 5,606 بیماران با علائم خفیف.

در همین حال حزب حاکم کمونیست است در تلاش برای بازگرداندن اعتماد عمومی به دنبال شکایت که رهبران در ووهان که در آن شیوع ضربه سخت ترین سرکوب, اطلاعات در مورد این بیماری است. حزب مواجه انتقادهای مشابهی را پس از 2002-03 شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس.

حزب باید “تقویت نقاط ضعف و نزدیک کردن نقاط ضعف” پس از این بیماری همه گیر در معرض “کاستی ها و کمبود” رئیس جمهور چین گفت: در جلسه رهبران حزب سهشنبه, با توجه به رسانه های دولتی.

حزب حاکم کرده و به جای مقامات مسئول و ووهان هوبئی و سعی در منحرف کردن انتقاد با اجازه دادن به رسانه های دولتی و اعضای عمومی آنلاین به انتقاد از مقامات محلی.

ماه گذشته ساکنان ووهان مشترک فیلم های آنلاین نشان دادن مردم در حال تبدیل شده به دور از بیمارستان ها شلوغ. گفت: برخی از محبوب Sina Weibo سرویس میکروبلاگ است که اعضای خانواده نشان داد علائم اما نمی توانستم انجام شد.

ضد بیماری اقدامات باعث ضرر و زیان آنقدر شدید است که اقتصادی پیش بینی را کاهش چشم انداز خود را برای رشد اقتصادی چین در این سال است.

دولت متعلق به صنعت بانکداری ارائه شده بیش از 537 میلیارد یوان ($77 میلیارد دلار) در اعتبار به صنایع از جمله خرده فروشی پذیرایی و گردشگری است که باید صدمه دیده اند بیشتر با توجه به Tao Liang, معاون رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>