ناشناس Roe v. Wade شاکی می گوید: او پرداخت می شود به تغییر ذهن خود را در سقط جنین

بزرگ اکولایزر نیست.

COVID-19 ترک کرده است هیچ جمعیت دست نخورده در آن بی امان گسترش در سراسر جهان, اما در برخی از گروه ها در داخل آمریکا روبرو هستند این ویروس خشم در نامتناسبی بالا نرخ.

ساکنان خانه سالمندان و سیاه و سفید آمریکایی ها مبتلا به افزایش عفونت و مرگ و میر, نرخ و نیویورک تایمز در گزارش روز شنبه که در خانه های سالمندان با عمدتا آفریقایی-آمریکایی و لاتین ساکنان دو بار به عنوان به احتمال زیاد به رنج می برند از شیوع کروناویروس از اکثریت خود را سفید گذاشته است.

خانه های پرستاری در حال حاضر اختصاص بیش از یک سوم از این کشور مرگ و میر از این ویروس است که روز به دور از رسیدن به 100,000. آمریکایی های آفریقایی تبار در حال مرگ هستند از این ویروس در یک نرخ تقریبا سه بار که از مردم سفید, گاردین , گزارش, پس از آن کمی تعجب به برخی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که این بیماری در حال حاضر چرکین برجسته در گروه ترکیب شده است.

“به طور معمول آنچه رخ می دهد در جمعیت عمومی است آینه در دراز مدت مراقبت از امکانات” دکتر دیوید Gifford, افسر ارشد پزشکی برای انجمن بهداشت آمریکا گفت: بار.

عفونت رای دادن در خانه های پرستاری در درجه اول با سیاه پوست و لاتین ساکنان به نظر می رسد که بیشتر به نژاد بیش از هر عامل دیگری. حتی زمانی که حسابداری برای شاخص های دیگر مانند امکانات, اندازه, فدرال, اعتبار و عفونت موضعی نرخ بار یافت اکثریت سیاه و اسپانیایی خانه شد و هنوز هم بدتر است. تحلیل مشخص نیست که آیا وجود دارد نژادی و نابرابری در درون همان خانه سالمندان است.

در مریلند که در آن 80 درصد از خانه های پرستاری با بالا سیاه پوست و لاتین جمعیت بنا به گزارش ها تا به حال شیوع یک خانه سالمندان در بالتیمور گزارش 233 کارمند و ساکن موارد و 20 مرگ و میر.

در برخی از امکانات کارگران شکایت کرده اند در مورد شرایط بد که باید تسهیل گسترش ویروس از جمله کمبود نیروی انسانی و کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. در چندین امکانات مختلف خدمت بزرگ آفریقایی-آمریکایی و لاتین جمعیت کارگران گزارش دریافت باران ponchos مو bonnets و پلاستیک swimming goggles جای PPE. ماریان Dodson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>