انواع بین بگ

باید گفت که بین بگ ها به دلیل بکارگیری پارچه های چند لایه با کیفیت و همچنین فوم های مخصوص درون خود از استحکام

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

باید گفت که بین بگ ها به دلیل بکارگیری پارچه های چند لایه با کیفیت و همچنین فوم های مخصوص درون خود از استحکام بالایی برخودار هستند و قابلیت تحمل وزن مدل های یک نفره آن را می تواند تا صد و پنجاه کیلو گرم در نظر داشت . به دلیل وجود مواد ریز مانند شن درون صندلی به آن مبل شنی نیز میگویند. از دیدگاه بسیاری از کارشناسان مواد عالی در مبل شنی میتواند، عمر صندلی را طولانی کند، اما از طرفی قیمت بالا میرود و تعداد افرادی که میتوانند خرید را انجام دهند بهشدت افت میکند. قبل از خرید مبل شنی بهتر است بدانید که راههای مختلفی برای نشستن روی صندلی بینبگ یا مبل هپی وجود دارد و شما فقط به نشستن محدود نمیشوید. خرید صندلی بین بگ بهتر از صندلیهای شناور سنتی در استخرها کار میکنند. امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید بین بگ در اختیار شما قرار دهد. در این مورد توصیه می کنیم مجموعه ای از بین بگ ها را که فقط برای ریختن راحت باشد ، بلکه برای قرار دادن وسایل روی آنها نیز ایجاد کنید. تاریخچه این مبل نشان میدهد که این مبل برای رسیدن به جایگاه امروز خود فراز و نشیبهای زیادی را پشت سر گذاشته است.

بنابراین اگر کیفیت ساخت و مواد بین بگ کیفیت پایینی داشته باشد، در زمان کوتاهی، بین بگ انعطاف پذیری و راحتی خود را از دست میدهد. مواد تشکیل دهنده داخلی این محصول از جنس پلی استایرن شینهو کره می باشد که بسیار نرم و راحت می باشد و برای شما این شرایط را فراهم می کند که در زمان استراحت و تماشای تلویزیون حس خوش آیندی را تجربه کنید . مواد تشکیل دهنده داخلی این محصول از جنس الیاف مخصوص بین بگ می باشد که بسیار نرم و راحت می باشد و برای شما این شرایط را فراهم می کند که در زمان استراحت و تماشای تلویزیون حس خوش آیندی را تجربه کنید . این محصول دارای یک رویه پارچه ای است که داخل آن از مواد خاصی تشکیل شده اند. درست مثل مبلمان و کوسن، انواع پاف هم از مواد مختلفی تهیه میشوند و ممکن است کشباف، چرم، پنبهای، چوبی، استیل و ترکیبی از این مواد اولیه باشند.

جنس روکش مبل شنی را از پارچه درجه یک و یا چرم مصنوعی درجه یک درست می کنند. حالا شما می توانید این مقاله را بخوانید و مدل های پرفروش و با کیفیت مبل های شنی را خریداری کنید و از آن لذت ببرید . لایه رویی این محصول که با رنگ های مختلفی عرضه می شود با باز کردن زیپ به راحتی قابل شستشو می باشد. تنها کار که باید انجام شود مراقبت زیاد است. جنس پارچه های به کار رفته در مبل بین بگ از پارچه مخمل ، پارچه کبریتی ، پارچه مازراتی ، پارچه خز مو بلند و مو کوتاه ، چرم مصنوعی و انواع پارچه های متنوع میباشد . از جمله سوالات متداولی که در هنگام خرید بین بگ ها و مبل های شنی از ما پرسیده می شود در رابطه با قابلیت تحمل وزن این محصولات می باشد . در پایان نیز برای برخورداری از هر گونه مشاوره پیش از خرید می توانید با مشاورین ما در دفتر نمایندگی اینتکس تماس بگیرید .

گرانول موجود داخل مبل شنی به مرور زمان به علت سنگی وزن ممکن از افت داشته باشد که در صورت این اتفاق می توانید از طریق زیپ، آن را دوباره شارژ کنید. شما می توانید با مراجعه به این سایت که یکی از معتبرترین مراکز فروش مبل شنی ارزان شناخته می شود، بهترین مبل های شنی را خریداری کنید. تولید کننده مبل شنی و انواع مبل های بین بگ و مبل هپی چیر یک نفره و دو نفره سایت شاپ اینتکس تمامی مبلمان های راحتی یونولیتی را به صورت عمده و تکی به فروش میرساند . اگر دارای خانه هایی با فضای کوچک هستید و یا در محیط های وسیع خانگی با اتاق های خواب بزرگ زندگی می کنید نباید دغدغه ای به خود راه دهید زیرا این محصولات تمامی سبک ها و سلیقه ها را به خوبی پوشش می دهند . مبل شنی با مبل بادی چه تفاوتی دارد؟ آیا میدانستید که با خرید مبل شنی میتوانید در کنار استخر و هم در استخر (روی آب) روی صندلی بین بگ دراز کشیده یا نشسته و استراحت کنید؟ Th is  data w᠎as c᠎reated with GSA Con te᠎nt Gen er ator DEMO​.

آخرین مطالب