عبور از حیوانات Makeover شیک با تشکر از زندگی واقعی طراحان مد

While sweatpants و athleisure ممکن است بیشتر در حال حاضر در مردم روزمره با توجه به اجتماعی فاصله این بدان معنا نیست که آنها نمی گرفتن سبک خود را حل کنند. اما این ممکن است اتفاق می افتد عملا در عبور از حیوانات که در آن در هر جزیره شما ممکن است نقطه یک شخصیت ورزشی شنی لیانگ پشم گوسفند وجانوران دیگر و یا یک لباس براق از قمر Philo عصر Céline.

با نینتندو بازی Animal Crossing: New Horizons, بازیکنان, می توانید سفارشی خود را به نظر می رسد برای نشان دادن لباس های که منعکس کننده سبک شخصی خود چیزی است که piqued است منافع مد علاقه مندان به بازی این بازی که به سرعت شروع به طراحی سفارشی به نظر می رسد که riffed در مرسوم طراحان از لحظه ای. همراه با اجتماعی فاصله و کمتر فرصت برای نشان دادن خاموش متناسب با شخص آن را ایجاد یک روش غیر معمول اما فرصت شگفت انگیز برای حیوانات عبور کاربران برای نشان دادن لباس های خود را — تا آنجا که بسیاری از زندگی واقعی طراحان مد در حال ایجاد رسمی لباس کدهای بنابراین کاربران می توانند پلیس طرح از آخرین مجموعه.

عکاس مد کارا چانگ که شروع به مستند مد بالا به نظر می رسد از او و دوستان او’ شخصیت در حیوانات عبور اخیرا تیمی افسانه ای با خانه مد والنتینو به 20 سفارشی به نظر می رسد از S/S و هفته مد پاریس 2020 مجموعه های که در دسترس هستند برای دسترسی به صورت رایگان با کدهای.

چانگ همچنین همکاری با مارک جاکوبز برای ایجاد شش قطعه از خود Marc Jacobs خط نیز در دسترس به صورت رایگان با کدهای.

آنها نه تنها طراحان به دنبال لباس شخصیت های حیوانی عبور. Indie طراح شنی لیانگ ایجاد کدهای رایگان برای به نظر می رسد برای هر دو مجموعه فعلی و گذشته مجموعه ها و ارائه آنها به مشتریان خود را همراه با دعوت به بازدید از جزیره او را برای یک نوع مجازی pop-up shop. او همچنین تشویق کسانی که بازدید کرده و با استفاده از این کد به کمک مالی به طور مستقیم.

ایتالیایی, برچسب GCDS همچنین ایجاد کدهای رایگان برای مشتریان خود را و آنها را تشویق به اشتراک گذاری مجازی خود را به نظر می رسد در Instagram.

این که آیا شما به streetwear یا مدل آن را به نظر می رسد که وجود دارد یک نگاه و یک کد برای همه در عبور از حیوانات.

نوشتن کدی Lang در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>