آنجلینا جولی: بچه ها شما نمی خواهید شما را به کامل است. آنها فقط می خواهم شما را به صداقت

زمان ویرایشگر کمک آنجلینا جولی مهمان-ویرایش یک نسخه ویژه از زمان پدر و مادر عضویت در خبرنامه. ثبت نام به عنوان خوانده شده آن را دریافت و هفتگی راهنمایی پدر و مادر و لینک.

پدر و مادر عزیز ،

من فکر می کنم از شما. من تصور چقدر سخت هر یک از شما در حال تلاش برای دریافت از طریق روز خود را. چقدر شما می خواهید به منجر شما عزیزان از طریق این. چه شما نگران باشید. چگونه شما برنامه ریزی. چگونه شما لبخند برای آنها که در داخل شما احساس می کنید در زمان شما در حال شکستن است.

من بسیار پایدار جوانان است. در واقع من هرگز فکر نمی کردم من می تواند هر کسی ، من به یاد داشته باشید که تصمیم به تبدیل شدن به یک پدر و مادر است. آن را سخت به عشق. آن را سخت به خودم اختصاص به کسی و چیزی بیشتر از زندگی من است. چه سخت بود آگاه که از حالا من نیاز به یک تا مطمئن شوید همه چیز خوب بود. آن را مدیریت و آن را به کار. از مواد غذایی به دانشکده پزشکی. هر چه خواهد آمد. و به بیمار می شود.

من متوجه شدم من متوقف ثابت من خیال بافی به جای ماندن همیشه آماده برای هر شکست به آنچه که من انجام شده بود و یا فکر کردن به پاسخ به یک نیاز است. این یک مهارت های جدید به دست آوردن.

بنابراین در حال حاضر در میان این همه گیر من فکر می کنم از همه مادران و پدران با کودکان در خانه. تمام امید آنها می تواند همه چیز را درست پاسخ تمام نیازهای و اقامت آرام و مثبت است.

یکی از چیزهایی که به من کمک کرده است که به می دانم که غیر ممکن است.

آن یک چیز دوست داشتنی است به کشف کنند که فرزندان خود را نمی خواهید به شما کامل است. آنها فقط می خواهم شما صادق است. و انجام بهترین خود را. در واقع بیشتر به اتاق آنها باید بزرگ که در آن شما در حال ضعیف و قوی تر از آنها ممکن است تبدیل به. آنها شما را دوست دارم. آنها می خواهند به شما کمک کند. بنابراین در پایان این تیم را ساخت. و در راه آنها بالا بردن شما را تا بیش از حد. شما رشد با هم.

بیشتر داستان های

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس یک “بحران انسان است که به سرعت تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشر.”

پیش از آن در مارس من در زمان یک نگاه چگونه ثانویه اثرات Coronavirus بحران قرار دادن کودکان و نوجوانان در سراسر جهان در خطر است.

چگونه از بیماری همه گیر کوروناویروس بر سوریه پناهنده بحران ؟

در اردوگاه های پناهندگان اجتماعی و فاصله امکان پذیر نیست و اغلب وجود دارد کمی ظرفیت برای مراقبت های ویژه پزشکی.

هنرمند فرانسوی JR که تا به حال coronavirus و بهبود دهنده در معنای هنر در طول این بیماری همه گیر.

در این قطعه دالایی لاما می نویسد: در مورد اینکه چرا این مهم است که شفقت در حالی که مبارزه با کروناویروس.

مستندات به سرعت گسترش COVID-19 در حال خروج از قربانیان خشونت های خانگی اکثریت قریب به اتفاق آنها را زنان و کودکان به دام افتاده در خانه با معتادان است.

در ماه نوامبر من مصاحبه استاد جرالدین ون Bueren یکی از تدوین کنندگان از U. N. کنوانسیون حقوق کودک است. زمانی که کنوانسیون به تصویب رسید 30 سال پیش آن را ایجاد تمایز است که بسیار حیاتی برای میلیون ها نفر از کودکان زندگی می کنند که با جنگ و فقر و خشونت و سوء استفاده است.

این زمان برای کودکان داستان کودکان نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند و رفتن به مدرسه در یک اردوگاه پناهندگان در Kakuma کنیا و کاکس بازار, بنگلادش.

برای کسانی که به دنبال راه هایی برای صرف زمان و یا پول در اینجا یک لیست از موسسات خیریه و باعث ارزش توجه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>