آنگلا مرکل می تواند جانشین در آلمان استعفا به جای

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را که جانشین تعیین شده به طور غیر منتظره به پرتاب در حوله دوشنبه ياوه او حزب محافظه کار به بحران عمیق تر آن را به عنوان تلاش برای توافق بر سر آن در آینده سیاسی جهت پس از از دست دادن آرا به سمت راست.

Annegret Kramp-Karrenbauer گفت پیشرو اعضای اتحادیه دموکرات مسیحی است که او نمی خواهد به دنبال chancellorship در سال آینده انتخابات upending مرکل قصد دارد دست خود را به کمر پس از بیش از 15 سال در قدرت است.

مرکل سخنگوی Steffen Seibert به خبرنگاران در برلین که آلمان در زمان رهبر ایستاده بود او تصمیم به اجرا برای پنجمین دوره در سال 2021 با وجود این آخرین توسعه است.

Kramp-Karrenbauer تصمیم به اجرای صدراعظم برگ یک علامت سوال بزرگ بر آلمان در آینده جهت فقط به عنوان اقتصاد جهان چهارم بزرگترین پوستی با رکود اقتصادی و به عنوان اتحادیه اروپا در تلاش برای تعریف خود را پس از Brexit.

این خبر نشان دهنده رشد شکاف در درون حزب دموکرات مسیحی بود که در معرض هفته گذشته در آن دست زدن به انتخاب یک فرماندار در ایالت تورینگن. حزب منطقه ای نمایندگان مجلس با وجود رای دادند با راست جایگزین برای آلمان حزب (AfD) به بیرون راندن جناح چپ وقت نادیده گرفتن مشاوره از برلین رهبری است.

این حرکت شکست چه به طور گسترده ای به عنوان یک تابو در پس از جنگ سیاست آلمان در اطراف همکاری با احزاب تندرو.

Kramp-Karrenbauer است که هنوز هم در آلمان وزیر دفاع.

ائتلاف شکننده

معلوم نیست که چگونه آخرین تحولات را تحت تاثیر قرار مرکل در اوایل برنامه ای برای جانشینی. یک شیفت به راست مرکل مرکز حزب راست می تواند باعث شکستن با مرکل junior شرکای ائتلاف در آلمان فدرال دولت چپ میانه سوسیال دموکرات و افزایش شانس این کشور را برگزاری انتخابات عمومی آینده زود است.

در میان این اسامی در حال حاضر در حال bandied در اطراف به عنوان آینده رهبران حزب شد وزیر بهداشت ینس Spahn و فریدریش مقرر بودند که مورد ضرب و شتم به رهبری توسط Kramp-Karrenbauer در دسامبر سال 2018 است. آرمین Laschet فرماندار ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع پرجمعیت ترین ایالت نیز ذکر شده به عنوان یک مدعی امکان پذیر است.

در حالی که Spahn و Laschet در نظر گرفته فوتبال در مرکل سنت مقرر در تلاش است به درخواست تجدید نظر به جناح محافظه کار از حزب که flirted با راست AfD. یک وکیل سابق حزب کهنه مقرر شد کنار مرکل قبل از او صدراعظم شد در سال 2005.

راست جایگزین برای آلمان حزب استقبال Kramp-Karrenbauer استعفای آیا به عنوان سابق آلمان و داخلی رئیس اطلاعات هانس-گئورگ Maassen, یک آوازی شکل در سمت راست از برگزاری انتخابات پس از او فردی گری در سال 2018 است.

پیتر Altmaier آلمان و وزیر اقتصاد و مرکل متحد گفت: حزب دموکرات مسیحی بودند در “غیر منتظره ای جدی وضعیت است.”

زمان سنجی را محافظه محافظه کاران برگزاری مداوم در حدود 28 درصد حمایت در سراسر کشور و به دنبال آن به سمت چپ متمایل به سبز در حدود 22 درصد است.

در عین حال سوسیال دموکرات ها در حال مبارزه با تنها حدود 14 درصد حمایت در مورد همان AfD.

Kramp-Karrenbauer, 57, موفق به کسب رای در دسامبر سال 2018 به موفقیت مرکل به عنوان CDU رهبر هر چند بسیاری از باقی مانده ديپلمات رهبری خود را اعتبار.

راست رسوایی در تورینگن ثابت به آخرین کلش او در رتبه بندی کاهش یافت سال گذشته پس از یک تعداد gaffes از جمله poking سرگرم کننده در فراجنسیتی مردم در آنچه قرار بود یک دل به نور سخنرانی در یک کارناوال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر