آنگلا مرکل صدر اعظم سه روز از سفر خود به آفریقای جنوبی و آنگولا خواهد آدرس مهاجرت. اما انتظار اقتصادی ایران به مقدار زیادی از توجه به عنوان به خوبی.

آلمان و آفریقای جنوبی رابطه تقریبا شبیه که از یک فیلم و شوهر, تقویت احساسات خود را برای یکدیگر. اولیه قریب به اتفاق عشق گذشت آنها رفته اند راه خود را جدا و تنها به بعد کشف آنچه که آنها را به ارمغان آورد با هم در وهله اول.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa در مرحله اول ساخته شده توسط پرواز به آلمان در ماه اکتبر 2018. این بود که پس از بازگشت از سفر رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر یک ماه بعد.

صدراعظم آلمان در سفر به نظر می رسد و نه دیر مقایسه, اما آن را هنوز هم “به رسمیت شناختن است که روابط [بین آلمان و آفریقای جنوبی] تبدیل شده اند و نزدیک دوباره” Melanie Müller, یک متخصص در آفریقای جنوبی در موسسه آلمانی و بین المللی در امور امنیت (SWP) گفت: DW.

این است که عمدتا با تشکر Ramaphosa. در اوایل سال 2018 او خود را مجبور رسوایی زده سلف جاکوب زوما ، زوما به حال به تصویب رسید به طور فزاینده ای دیکتاتورانه در طول ریاست جمهوری خود و ساخت یک نام برای خود را — عمدتا از طریق متعدد رسوایی فساد. هنگامی که آن را به سیاست خارجی احمدی با تکیه بر روابط نزدیک با این به اصطلاح کشورهای BRICS که در علاوه بر این به آفریقای جنوبی شامل برزیل و چین و روسیه و هند است. Ramaphosa از سوی دیگر دارای مجموعه ای در مورد wooing دوستان قدیمی.

“[Ramaphosa] قابل درک است که آفریقای جنوبی به شهرت و اعتبار رنج می برد تحت ریاست جمهوری جاکوب زوما گفت:” مولر.

بیشتر بخوانید: افزایش آفریقا سرمایه گذاری آلمان می گوید ‘جمع و جور با آفریقا در اجلاس سران

آفریقای جنوبی گشت در صحنه جهانی

زوما زمان در حال عواقب نه فقط برای آفریقای جنوبی بلکه برای ارتباط آن با آلمان است.

“در سراسر سطوح مختلف آن را روشن است که این ارتباط یک خیابان دو طرفه به جای یک طرفه” Ottilia Maunganidze از آفریقای جنوبی فکر می کنم تانک موسسه مطالعات امنیتی (ISS) گفت: DW. “همین دلیل است که برای آفریقای جنوبی شده است وجود دارد بیشتر سرمایه گذاری در تقویت این ارتباط بیش از دو سال گذشته.”

German Chancellor Angela Merkel shakes hands with former South African President Jacob Zuma (Getty Images/AFP/O.Andersen)

رابطه بین آفریقای جنوبی ژاکوب زوما رئیس جمهور و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان — تصویر اینجا در نشست گروه 20 در شهر هامبورگ در سال 2017 — بود و نه دور

آفریقای جنوبی آلمان مهم سیاسی شریک در آفریقا قبل از احمدی عصر. از نظر سیاست خارجی هر دو کشور در زمان مشابه موضع در مسائل جهانی از جمله پشتیبانی برای ایجاد دادگاه جنایی بین المللی در لاهه.

در حال حاضر هر دو کشور در حال حاضر اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد. آفریقای جنوبی است که با توجه به بیش ریاست اتحادیه آفریقا در ماه فوریه در حالی که آلمان فرض ریاست شورای اروپا در پاییز. هر دو دولت نیز با هم کار کردن در جمع و جور با آفریقا ابتکار راه اندازی شده توسط آلمان در آن G20 ریاست جمهوری در سال 2017.

با دیپلماسی بین المللی مجموعه ای برای افزایش, اقتصاد نیز نقش عمده ای بازی. آفریقای جنوبی آلمان مهمترین شریک تجاری در آفریقا: آن را دریافت دو سوم از تمام سرمایه گذاری آلمان در این قاره. مدافعان اقتصاد آلمان مانند بی ام و و مرسدس بنز و یا زیمنس ارائه شده در آفریقای جنوبی.

“آلمان-آفریقای جنوبی روابط اقتصادی در حال شکوفایی در لحظه” ماتیاس Boddenberg از جنوب آفریقا و آلمان اتاق بازرگانی و صنعت گفت: DW. “2019 شد و به احتمال زیاد یک رکورد جدید در روابط تجاری است.”

ادامه مطلب: مرکل خواستار اصلاحات در آفریقا به خواستگاری سرمایه گذاران آلمانی به منطقه

قدرت بحران و ورشکستگی نگرانی آلمان

هر دو کشور هنوز هم می خواهید بیشتر از این رابطه است. آفریقای جنوبی است که در میان یک بحران اقتصادی شدید. با توجه به صندوق بین المللی پول انتظار می رود که اقتصاد به رشد فقط 0.8% این سال است. نرخ بیکاری در حال حاضر در حدود 30٪.

“یکی از چیزهایی که سوخت نابرابری است که بیکاری و عدم دسترسی به فرصت های” Maunganidze گفت. “این است که در فضایی که آفریقای جنوبی می خواهد به پرورش دخالت مستقیم که در واقع میشود اقتصاد بیشتر است.”

برای آلمان این به معنای یک چیز: سرمایه گذاری بیشتر.

South African President Cyril Ramaphosa at a press conference (Getty Images/AFP/P. Magakoe)

زمان جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa یک کار بزرگ پیش از او — اما او باید آلمان را پشتیبانی می کند ؟

آفریقای جنوبی یک بازار پرسود برای اقتصاد آلمان. اما “شرایط عمومی برای تعهد از شرکت های آلمانی هستند و نه مطلوب” Boddenberg گفت. دولت به تامین برق Eskom در حال حاضر رو به سقوط سال های پس از سوء مدیریت. این کشور را تجربه کرده است به طور منظم و کاهش قدرت برای ماه ها است که عواقب کشنده برای انرژی وابسته به صنایع است. دولت هواپیمایی آفریقای جنوبی ایرویز و همچنین به عنوان دولت-اجرای قطار تنها جان سالم به در برد به لطف دولت سرمایه گذاری میلیاردها دلار در کمک های اولیه. Ramaphosa وعده داده است برای پیدا کردن یک راه حل است اما بسیاری از مردم هنوز هم متوجه هر گونه تغییر در زندگی روزمره — و رئیس جمهور محبوبیت پایانی.

“در حال حاضر شده است وجود دارد تغییر از ‘Ramaphoria’ به ‘Ramaphobia,'” Boddenberg گفت.

آلمانی, نیروی دریایی, قایق برای آنگولا است ؟

صدراعظم سفر به آنگولا نیز در مورد گذشته و آینده است. هر دو کشور باید برنامه ریزی همکاری های نزدیک تر را برای مدت زمان طولانی. اما یک مانع در راه: زمان حاکم خوزه ادواردو دوس سانتوس ، در طول 38 سال در قدرت او و خانواده اش را غارت نفت خیز کشور است. فقط چند هفته پیش بین المللی تحقیقات لوآندا نشت نشان داد که چگونه رئیس جمهور دختر ایزابل دوس سانتوس گفته انباشته میلیاردها دلار در طول پدرش حکومت از طریق معاملات مشکوک.

اما یک رهبر جدید است در راس پس از 2017.

“روابط با آلمان بهبود یافته پس از رئیس جمهور جاو lourenço از جایگاه” مولر گفت.

که عمدتا به دلیل lourenço از سخت گرفته است موضع مبارزه با فساد از جمله در برابر خانواده از سلف خود است. دارایی های ایزابل دوس سانتوس یخ زده شده اند در حالی که قوه قضاییه به دنبال اتهام تقلب علیه او.

German Chancellor Angela Merkel gestures after a news conference with Angolan President Joao Lourenco (Reuters/H. Hanschke)

از آلمان دیدگاه آنگولا جمهور جاو lourenço از در نظر گرفته شده است یک چراغ امید پس از چند دهه حکومت خوزه ادواردو دوس سانتوس بود که خدشه دار با فساد

ادامه مطلب: آنگولا: از سقوط دوس سانتوس قبیله

اولین نشانه هایی از همکاری های نزدیک تر در حال حاضر آشکار است. آنگولا به مدت طولانی می خواستم برای ایجاد روابط نظامی نزدیک با آلمان است. یک نظامی آلمانی وابسته شده بر روی زمین پس از 2017. آنگولا دولت نیز علاقه مند به خرید آلمانی دریایی قایق. آلمان هنوز اظهار نظر در آنگولا نظامی علاقمندی به طوری که قایق مسئله به احتمال زیاد در صدراعظم آلمان دستور کار طول سفر. آلمان به خصوص علاقه مند در ساختمان قوی تر روابط اقتصادی با منابع غنی کشور است.

در یک مصاحبه اختصاصی با دویچه وله lourenço از ابراز تمایل خود را برای آلمان به افزایش اقتصادی آن درگیری با آنگولا.

“سرمایه گذاری آلمان خوش آمدید در آنگولا,” او گفت:. “ما در حال انجام بخشی از ما را در ایجاد یک کسب و کار بهتر دخالت در آنگولا روز پس از روز. یکی از این اقدامات است که دقیقا به مبارزه با فساد. بنابراین سرمایه گذاری خارجی در آنگولا امن است. وجود دارد یک تضمین بازگشت و اگر آن اتفاق می افتد هر کس برنده خواهد شد.”

با این حال آلمان به طور کلی سرمایه گذاری در آنگولا کاهش یافته است در سال های اخیر است. ایجاد روابط عمیق تر بین دو کشور ممکن است یک راه طولانی به سوی تغییر این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im