“این است که اروپا حاضر است.” سخنران شد Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا اداری موتور از اتحادیه اروپا است.

او کشف حجاب گسترده برنامه در جلسه کمیسیون on May 27, یک برنامه به ارزش $1.12 تریلیون Cdn برای کمک به اقتصاد کشورهای اروپایی وضعیتی وخیم از COVID-19 بحران است.

اتحادیه اروپا می خواهد به قرض گرفتن پول و سپس آن را به کشورهای عضو است. و برای اولین بار در اروپا سابقه دو سوم از پول دست خواهد بود کمک های مالی — وام — که کشورهای دریافت کننده نمی خواهد مجبور به بازپرداخت.

در واقع هر چند این بود که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را لحظه ای. نه روز قبل از آن او تا به حال راه اندازی این, آرام, اروپا, انقلاب همراه با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

با هم آنها گفت: کشورهای خود را قرار داده تا 750 میلیارد دلار کانادا در کمک های مالی برای کمک به ایتالیا و اسپانیا صعود از سوراخ های اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. که در مجموع در حال حاضر هسته اصلی اتحادیه اروپا اعلام کرد برنامه.

اسپانیا بانک مرکزی پیش بینی ماه گذشته که اقتصاد کشور می تواند قرارداد بیش از 12 درصد در سال جاری و بیکاری می تواند پیش افتادن از 21 درصد است. آن را از دست داده بیش از 27000 نفر به COVID-19.

ایتالیا, در ضمن, که در آن بیش از 33 ، 000 نفر در اثر این بیماری می تواند تولید ناخالص داخلی خود قرارداد توسط بیش از نه درصد در سال 2020 با توجه به صندوق بین المللی پول و نرخ بیکاری نزدیک به 13 درصد است.

آلمان و فرانسه, مقایسه, انتظار می رود برای دیدن تولید ناخالص داخلی انقباضات حدود هفت درصد با نرخ بیکاری حدود چهار و 10 درصد بود.

“شرایط فوق العاده تماس برای اقدامات فوق العاده آنجلا مرکل” گفت: در 18 مه و قوانین اروپایی که اعلام شد هیچ چیز کمتر از آنچه که او وزیر دارایی به نام “همیلتون” تصمیم گیری است.

همیلتون میراث

که الکساندر همیلتون آمریکایی “پدر و بنیانگذار.” زندگی او یک زندگی, ماجرا, کشته در یک دوئل شد و موضوع برادوی آمار موسیقی بیش از دو قرن پس از مرگ او.

او همچنین مردی که در تنظیم سیستم بانکی ایالات متحده و مندرج در قانون این مفهوم است که آمریکا دولت فدرال را به کمک های مالی از کشورهای در بحران است.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen است مرکل متحد و نقطه فرد سابق وزیر دفاع آلمان که مرکل مانور به کار در حال حاضر او در سال گذشته است. (فرانسوا لنوار/فردا نیوز)

در کانادا مفهوم می رود به نام برابری که در آن دولت فدرال انتقال پول به فقیر استان. آن را اقتصادی فقرات عملکرد سیستم فدرال اما در اتحادیه اروپا حتی پس از ایجاد یک واحد پولی مشترک در سال 2002 یورو در آن وجود ندارد.

چرا که آلمان در سر یک رژه در شمال کشورهای اروپایی — اسکاندیناوی هلند و بلژیک — خودداری از بیش و بیش از این اجازه می دهد تا اتحادیه اروپا برای ارائه کمک های مالی برابری پرداخت توسط یکی دیگر از نم به کشورهای در مشکل. آنها را مجبور به درخواست برای وام و پرداخت آنها را به عقب.

مرکل رهبری که پنی-جوانه ائتلاف برای تقریبا 15 سال است. او یک بار در مقایسه با خودش به یک زن خانه دار آلمانی شمارش آن سکه است. این رویکرد منجر به یک بحران بزرگ در سال 2011 زمانی که یونان teetered در لبه ورشکستگی و تهدید به خروج از یورو.

اسپانیا و ایتالیا تقاضای بیشتر

مرکل و آلمان سخت تر از رشته کیف پول و حاضر چیزی جز وام های با شرایط سخت. یونان تسلیم.

اما یونان کوچک است. اسپانیا و به خصوص ایتالیا بزرگ هستند و آنها شده اند شفاعت — و سپس خواستار چنین کمک های مالی با هیچ شرایط در این بحران هشدار از عواقب وخیم اگر آنها نمی, آنها را دریافت کنید.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت ایستاده در طول روزانه یک دقیقه سکوت برای بزرگداشت قربانیان coronavirus در Puerta del Sol مربع در مادرید در روز چهارشنبه. اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی سخت ترین ضربه از coronavirus – هر دو از لحاظ مرگ و میر و اقتصادی. (سرجیو پرز/فردا نیوز)

ترسناک از کسانی خواهد بود که بسیار مخربی یورو واحد پول اروپا, اگر, ایتالیا, گفت, کاهش یافته است, از آن است. که می تواند خراب کردن مالی در بالا از رکود اقتصادی — غیر قابل تصور است. مرکل در پارلمان آلمان در سال 2011 “اگر یورو شکست مواجه اروپا با شکست مواجه شد.”

و به این ترتیب آرام و آهسته صدراعظم به طور ناگهانی پاره پاره تا دهه از سیاست ها و ابتلا به کل قاره ،

آن را اولین بار او را. پنج سال پیش در سپتامبر 2015, او انداخت ناگهان باز کردن درب و اجازه داد صدها هزار نفر از پناهندگان به جریان به آلمان است. آن, او گفت:, اخلاقی چیزی که به انجام است.

مرکل محبوبیت احیا

همسایگان در مرکزی اروپا مانند لهستان و جمهوری چک و مجارستان و اتریش را انتخاب سیاسی است و ناودان درهای خود را بر روی پناهندگان سیل.

وجود دارد گریه می کند از خشم در آلمان کشور حدود 84 میلیون نفر و راست ضد مهاجر Alternativ für Deutschland (AfD) حزب به شدت افزایش یافت در پای صندوقهای رای است. در سال 2017, آلمانی, انتخابات, آن را در زمان 12.6 درصد از آرا شد و به سومین حزب مجلس است.

اما در میان این آخرین بحران AfD نظرسنجی شماره تضعیف را به زیر 10 درصد و مرکل بار دیگر پدیداری محبوب است.

او نیاز است که محبوبیت به فشار از طریق تغییرات پیشنهادی. او چهره یک ائتلاف از “صرفه” شمالی اعضای اتحادیه اروپا و اروپای مرکزی متحده ناراضی بار اضافی جدید هفت سال بودجه طرح را بر روی آنها.

به “صرفه” متحده به رهبری اتریش هنوز در حال هل دادن برای یک معامله وام برای جنوب اروپا است. مرکزی کشورهای اروپایی شده اند که supping غنی در اتحادیه اروپا از طریق برای سال صریحتر ناراضی در چشم انداز از دیدن برخی از آنها یارانه رفتن به ایتالیا و اسپانیا.

صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در اواخر سال گذشته: هم کشور خود را قرار داده تا 750 میلیارد دلار کانادا در کمک های مالی برای کمک به ایتالیا و اسپانیا صعود از سوراخ های اقتصادی ناشی از COVID-19. (لودویک مارین/استخر/فردا نیوز)

به اتفاق آرا مورد نیاز

“همبستگی خود را در محدودیت” نخست وزیر چک Andrej بابیان گفت: در مارس 19. “من نمی خواهم این ایده از اروپا مزاحمت خود را با بدهی.”

یک کلید محدود به همبستگی اروپایی است که نیاز به اتفاق آرا از همه 27 عضو به تصویب بودجه که کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور van der Leyen پرده برداری کرده است.

اما “صرفه” ائتلاف دارای یک مشکل بزرگ است. رهبر آن روشن است طرف. آلمان پیوست فرانسه که رئیس جمهور شده است و استدلال به مدت دو سال برای یک هامیلتونی سیستم در اروپا است.

با هم این دو کشور بزرگترین و ثروتمندترین سیاسی و اقتصادی از موتورهای اتحادیه اروپا و وزن خود را حتی بیشتر و کار خود را آسان تر از انگلیس خارج شوند.

آنها را لاغر و بسیار به شدت در کوچکتر کشورهای اروپایی که برای به دست آوردن پول نقد اگر آنها شرایط جدید اقتصادی طرح.

یک زن در خدمت مشتریان در یک تازگی بازگشایی رستوران در میلان. ایتالیا یکی از اعضای اتحادیه اروپا درخواست کمک مالی از طریق کمک های مالی برای کمک به اقتصاد خود را بهبود می یابند از تاثیر این بیماری همه گیر. (Flavio Lo Scalzo/فردا نیوز)

ترک در سپتامبر 2021

مرکل دیگر مطلب در دست او است. کمیسیون اتحادیه اروپا رئیس جمهور von der Leyen است او متحد و نقطه فرد سابق وزیر دفاع که مرکل مانور به کار در حال حاضر او در سال گذشته است. و در ماه جولای آلمان بیش از طول می کشد چرخش ریاست اتحادیه اروپا را برای شش ماه به صدراعظم اضافه شده نفوذ در مذاکرات است.

کسانی که مذاکرات را دقیق و دشوار و طولانی است. اما مرکل اعلام کرده است او را ترک پست خود پس از انتخابات آلمان در ماه سپتامبر 2021. او کمی به از دست دادن و یکی از آخرین نبرد به مبارزه برای اروپا و برای او جایی در تاریخ آن است.

او هر بعید است انقلابی. اکثر رهبران که تغییر چشم انداز سیاسی آن را انجام دهد زمانی که آنها می آیند به قدرت است. مرکل صبر کردم تا آخر عمل به بهار بزرگترین شگفتی و بزرگترین تغییرات بالقوه به اتحادیه اروپا در دهه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de