اندرو جک, جنگ ستارگان, بازیگر و گویش مربی می میرد از coronavirus

Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار با سی ان ان گفت که روز سه شنبه با بیش از سه چهارم از ایالات متحده در برخی از مرتب کردن بر اساس از مستند “ما در حال شروع به دیدن glimmers که در واقع با داشتن برخی از تقلیل اثر” بر گسترش COVID-19. “ما در حال ادامه برای دیدن همه چیز به بالا,” او اضافه شده در جلسه. اما “کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد.”

نه هر کس دوست دارد زندگی در انزوا در خانه, اما Samuel L. Jackson ارائه برخی دلایل برای مردم را به انجام آن به هر حال. جکسون که روایت این کتاب صوتی از upnorthtrip $ آمار غیر کتاب کودکان به F–k به خواب چند سال پیش خوانده شده موضعی پیگیری اقامت F–k در خانهبرای روز سه شنبه Jimmy Kimmel Live. او را به پایین پرتاب در برخی از اضافی ناسزا و شما می توانید جست و خیز به (safe for work) خواندن در 6:10 علامت.

شخص بخیل لری دیوید خطاب “احمقها در خارج وجود دارد” که “رفتن” و “معاشرت بیش از حد نزدیک این خوب نیست.” او گفت: “شما در حال صدمه زدن به افراد مثل من — نه من چیزی برای انجام با شما و من هرگز از شما — اما بیایید می گویند دیگر افرادی که ممکن است بستگان خود را. که در جهنم می داند؟” او پیشنهاد کرد مردم در حال تماشای تلویزیون.

کسانی از ما که می شده اند “انجام این کار اقامت-در چیزی که برای حدود دو هفته” James Corden گفت: در روز سه شنبه را دیر به دیر نشان می دهد. “و برخی از شما ممکن است در نقطه ای که شما احساس کمی بی حوصله” و وسوسه به بیرون رفتن و معاشرت اما “لطفا فقط به ماندن در — من به شما قول می دهم آن را به ارزش آن است.” او توضیح داد که چگونه شما می تواند به سرعت آلوده 59,000 مردم اگر شما بیرون رفتن و تجسم است که نمایی انتقال با دومینو.

“هستند بسیاری از مفید صدایی دیگر خارج وجود دارد در حال حاضر در مورد نحوه رسیدگی به این زمان coronavirus بحران” کونن اوبراین میگوید. سهم خود را درگیر چه دور از هم شما نیاز به ایستادن از کسی به درستی اجتماعی-فاصله. هنوز “در اینجا چیزی است که من با داشتن مشکل با” او گفت: شخص وابسته اندی Ritchter بیش از تصویری-چت. “من نوعی می توانید بگویید چه روز به این دلیل است که ما باید این را نشان می دهد اما دیگر از آن بدون آن به چسبیدن به من هیچ ایده چه بعد از آن است.”

روزانه نشان می دهد بازیگران نیز تلاش برای تشخیص آنچه بعد از آن بود — و آنها شوکه شده بودند که هنوز آوریل. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>