تجزیه و تحلیل از coronavirus موارد برجسته خطر ابتلا بدون علامت انتقال

خانواده رابرت فولر و مالکوم Harsch دو سیاه و سفید مردان بودند که به تازگی از درختان در جنوب کالیفرنیا بالا کویر منطقه خواستار اجرای قانون برای بررسی بیشتر مرگ و میر خود را به تعیین اگر ناپاک بازی درگیر شد.

فولر 24 ساله شد در اوایل صبح روز چهارشنبه در پالم دیل بدن خود را حلق آویز از یک درخت در سراسر از گراش سالن شهر لس آنجلس کلانتر گفت. در بیانیه ای گراش به گفته مقامات فولر “غم انگیز خودکشی” اما اجرای قانون گفت: کالبد شکافی نشده است به پایان رسید.

اعضای جامعه با حضور در یک کنفرانس خبری در روز جمعه که مایل به دانستن به همین دلیل مقامات آنقدر سریع می گویند فولر درگذشت خودکشی. چندین بازگو نژادپرستانه و اعمال آنها شاهد و یا تجربه در پالم دیل ، لس آنجلس تایمز گزارش و یک مرد گفت که او معتقد فولر بدن قرار داده شد در درخت به عنوان یک پیام به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان. شهرستان, مدیر, J. J. Murphy گفت: ساکنان که شاید مقامات “باید گفت که یک “اتهام خودکشی'” اضافه میکند: “آیا من هم می خواهیم که ما را متوقف صحبت کردن در مورد lynchings?” جمعیت پاسخ داد: “نه جهنم!”

در یک رالی پنج شنبه, فولر, خواهر, الماس الکساندر گفت: او برادر بود “نه خودکشی. او نبود.” او گفت: مقامات شده اند گفتن خانواده اش پیام های مخلوط “و ما فقط می خواهم به حقیقت را می دانم.”

در حدود 50 مایلی شرق در ویکتورویل بدن Harsch, 38, داشت حلق آویز از یک درخت در صبح روز 31 مه. بدن او در بر داشت در نزدیکی یک بی خانمان اردوگاه که در آن مردم گفت که او زندگی می کنند. یک سخنگوی San Bernardino County Sheriff-پزشکی قانونی بخش گفت: هیچ شواهدی از بازی ناپاک است اما تحقیقات ادامه دارد. بستگان و گفت: آنها گفته شده است کالبد شکافی انجام شده است اما علت مرگ شده است نشان داد.

“ما واقعا فقط در تلاش برای دریافت پاسخ های بیشتر به عنوان به آنچه که اتفاق افتاده است” او خواهر Harmonie Harsch گفته نیویورک تایمز. در بیانیه ای به Victor Valley News, the Harsch خانواده گفت: “با توجه به زمان تنش نژادی, یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر است.” Harsch بود قد بلند ایستاده شش فوت و سه اینچ خانواده گفت و شهود به آنها گفت که او “نبود حتی آویزان از درخت.” آنها که از ترس مرگ “خواهد بود دست تکان داد به عنوان یک خودکشی برای جلوگیری از هر گونه بیشتر توجه رسانه ها” و آنها به دنبال “عدالت راحت نیست و بهانه.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>