یک یو را ملایم پخته شده گوشت خوک است یک جاذب پرتره از انزوا

یک زن جوان قدم به حمام از لوکس پکن آپارتمان با یک روسری بغل کردن و یا هر شانه. او قصد دارد به درخواست شوهرش که او ترجیح می دهم او را در آینده تعطیلات, اما متوجه او رو به پایین خود را در وان حمام. به شوخی از او می پرسد اگر او در تلاش برای شستن موهای خود را. بدون پاسخ. او به سرعت متوجه می شود او را در حال حرکت و پالس—اما او نمی باید یکی. او مرده است.

این اولین صفحه از یک یو را وهم آور اولین رمان ملایم پخته شده گوشت خوک صدا مانند آغاز یک داخلی هیجان انگیز. انگار مرده است. فانتزی آپارتمان. و یک همسر که نشان می دهد که حتی اگر او را شوکه غیر منتظره مرگ او خوشحال با او ازدواج برای شروع با. یو می نویسد: “او خیانت کرده بود ، رها شده ، موفق به افتخار یکی از چیزهایی که او تا به حال به او وعده داده شده.”

اما پس از آن او به عنوان منتظر آمبولانس جیا جیا داستان را به بخش خصوصی نا امید شخصیت, کشف یک طرح از یک ماهی عجیب مرد بر روی یک تکه کاغذ سمت چپ در نزدیکی حمام خود غرق شوند. او به خاطر شوهرش توصیف موجودی در سفر او به تبت—آن را تا به حال نشان داده شده است تا در یک رویا. جیا جیا آن را هنوز نمی دانند, اما نقاشی او را مایل از خانه تغییر آنچه که او می داند که درست باشد در مورد خودش. این تجربه است که تبدیل ملایم پخته شده گوشت خوک به اصلی و برقی روایت—یکی که مناسب نیست منظمی به هر نوع.

به عنوان جیا جیا میدارد تا تکه های زندگی او شگفتی چقدر از خودش او سرکوب او را شوهر خوشحال است. او یک بار یک هنرمند اما شوهرش دلسرد او را از دنبال کردن شور و شوق حرفه ای. در حال حاضر او می تواند آن خواسته هر چند این معنی است که او می تواند انجام این کار به تنهایی. جداسازی جیا جیا احساس بيوه به وضوح جدید نیست و ساخته شده است قابل لمس از طریق یو را جدا رویا نثر. در حالی که نشسته در یک رستوران با خودش جیا جیا ساعت یک زن و شوهر در این نزدیکی هست به عنوان آنها صحبت کنید و سپس نگاهی به مواد غذایی خود را. “سر چشمان بسته او گوش خود را به سکوت و آرزو داشت آن را به او,” یو می نویسد.

نویسنده دیگری ممکن است را انتخاب کرده اند به دنبال یک بیوه جوان را در سفر برای پیدا کردن عشق بعد از از دست دادن. اما 28 ساله یو که متولد و بزرگ شده در پکن هوشمندانه تصمیم می گیرد به. او با استفاده از 30-چیزی جیا جیا به عنوان یک راه برای کشف تنش معاصر زنانگی. هر چند جیا جیا آیا می خواهید برای پیدا کردن عشق دوباره است که تنها یک بخش کوچک از داستان; Yu نیست ترس به تصویر کشیدن تنهایی به عنوان یک دولت بودن نیست که باید حل شود و یا تغییر کند. او به عنوان محور دور از او قهرمان داستان عاشقانه تلاش Yu برگ های اتاق را برای او به کشتی سوار در مواد بیشتر تلاش: کشف معنای پشت طرح او در کنار شوهرش جسد.

نقاشی از لیز گیج کننده شکل ثابت شده بود. یو زبان است پراکنده و در عین حال حقیقی او به عنوان قطاری جیا جیا رشد اجبار به یادگیری از طرح ریشه که آگهی خود را در سفر به تبت. او را تحت فشار قرار دادند به تامل که چرا او احساس می کند که در ارتباط با چنین عجیب و غریب عکس—که او را به یاد شخص او به طور مداوم در تلاش برای فراموش کردن است.

وجود دارد برخی از تصاویر که ما را خیلی ناراحت کننده, آن را غیر ممکن است به دور از آنها. برای جیا جیا آن را در ابتدا ماهی-اما پس از آن او در گیر می شود در بیشتر خاطرات گذشته که قطع او در حال حاضر. در ملایم پخته شده گوشت خوک یو افزایش تحریک آمیز سوال در مورد چرا ما تثبیت شده در آن لحظات—و چگونه آنها ممکن است مربوط به شرکت ما طلب است.

نوشتن به Annabel Gutterman در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>