اتحادیه اروپا به رهبری coronavirus جمع آوری کمک سقوط کوتاه از هدف خود را. ایالات متحده در عدم مشارکت کمک نمی کند.

یک اروپایی به رهبری, جمع آوری کمک برای coronavirus واکسن درمان و تشخیص موفق به دیدار آن هدف 7.5 میلیون یورو هدف شنبه و ایالات متحده ممکن است دلیل که چرا.

تلاش شد به معنای جهانی اما ایالات متحده و روسیه شرکت نمی کنند. در حالی که خود غیبت بدون شک منجر به شکست (7.4 میلیون یورو مطرح شد به طوری که نتیجه نهایی چندان دور در پشت هدف, اگر چه سیاست, یادداشت های بودجه که در حال حاضر صرف و یا اختصاص داده شده شمارش شدند و همچنین) بزرگتر از نگرانی ممکن است که برخی از کشورها را منزوی استفاده از پتانسیل واکسن برای شهروندان خود ،

مقامات ایالات متحده انجام نمی زیادی برای منصرف کردن که ترس جمعه زمانی که آنها در گزارش حاضر به ارائه یک توضیح که چرا واشنگتن نبود که در نشست.

که گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه می گویند او مراقبت می کند که در آن یک واکسن می آید و آن را در نظر بگیرند خبر خوب بدون توجه به آنچه. البته که ارائه نمی دهد مقدار وضوح در مورد ایالات متحده قصد باید یک واکسن برای اولین بار توسعه یافته وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>