ایالت یوتا میت رامنی شد تنها جمهوری خواه برای شکستن از حزب خود را بعد از ظهر چهارشنبه پس از اعلام طرح خود را به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مقاله از استیضاح.” در یک سخنرانی که بلافاصله در زمان نگه دارید و بر روی رسانه های اجتماعی رامنی گفت که او خواهد رای به محکومیت رئیس جمهور در اولین مقاله از استیضاح — سوء استفاده از قدرت — اما رای به تبرئه او در مقاله دوم انسداد کنگره است.

برای چند هفته گذشته رامنی نشان داد به حال خود تردید بیش از این رای اما معلوم بود که راه او را در نهایت لاغر. “من می دانستم که از همان ابتدا که وظیفه قضاوت, رئیس جمهور, رهبر حزب خود من خواهد بود که سخت ترین تصمیم من تا کنون با آن مواجه” رامنی گفت: در سخنرانی خود در آمریکا هستند. “من اشتباه نیست.”

جزئیات کامل خود را بیان زیر:

قانون اساسی در بنیاد جمهوری ما موفقیت و هر یک از ما در تلاش برای از دست دادن بینایی از وعده ما برای دفاع از آن. قانون اساسی تاسیس این خودرو از استیضاح است که اشغال هر دو مجلس کنگره برای این روز بسیاری از. ما زحمت کشیده اند صادقانه به اجرای مسئولیت های ما به آن است. ما وارد مختلف قضاوت, اما من امیدوارم که ما احترام به یکدیگر را در ایمان خوب است.

اتهامات ساخته شده در مقالات از استیضاح بسیار جدی است. به عنوان یک سناتور-داور من سوگند سوگند از خدا به ورزش “بی طرفانه عدالت است.” من عمیقا مذهبی فرد است. من سوگند قبل از خدا به عنوان فوق العاده مهم. من می دانستم که از همان ابتدا که وظیفه قضاوت, رئیس جمهور, رهبر حزب خود من خواهد بود که سخت ترین تصمیم من تا کنون با آن مواجه است. من اشتباه نیست.

خانه مدیران ارائه شواهد حمایت از خود را مورد; کاخ سفید مشاور مورد مناقشه است که مورد. علاوه بر این رئیس جمهور تیم ارائه سه دفاع: برای اولین بار است که می تواند وجود دارد هیچ استیضاح بدون قانونی جرم; دوم که Bidens’ انجام توجیه رئیس جمهور اقدامات و سوم که حکم رئیس جمهور اقدامات باید به سمت چپ به رای دهندگان. اجازه بدهید اول آدرس هر یک از آن دفاع.

تاریخی معنی کلمات “high crimes and misdemeanors,” نوشتههای بنیانگذاران و خود من استدلال قضاوت من را متقاعد کند که یک رئیس جمهور می تواند در واقع ارتکاب اعمال در برابر اعتماد عمومی است که آنقدر فاحش است که در حالی که آنها نه قانونی و جرایم آنها تقاضای حذف از دفتر. برای حفظ این عدم مدون و لیست جامع از تمام ظالمانه عمل می کند که یک رئیس جمهور ممکن است امکان پذیر متعهد ارائه کنگره ناتوان به حذف یک رئیس جمهور مخالف عقل است.

رئیس جمهور مشاور اشاره کرد که معاون رئیس جمهور بایدن به نظر می رسد به تضاد منافع که او متعهد به تلاش برای حذف دادستان کل اوکراین. اگر او می دانست که از گزاف جبران پسر او بود دریافت از یک شرکت واقع در دست بررسی معاون رئیس جمهور باید recused خود را. در حالی که نادیده گرفتن تضاد منافع جرم نیست, آن است که مطمئنا بسیار اشتباه است.

با توجه به هانتر بایدن مصرف بیش از حد استفاده از نام پدر او ناگوار است اما همچنین جرم نیست. با توجه به این که در نه مورد از پدر و نه پسر بود و هر گونه شواهد ارائه شده توسط مشاور رئیس جمهور که یک جرم است که رئیس جمهور اصرار که آنها بررسی شود توسط اوکراین است سخت به توضیح دیگر به عنوان یک سیاسی پیگیری. هیچ سوال در ذهن من است که نام خود را نمی بایدن رئیس جمهور هرگز انجام داده اند و آنچه او انجام داد.

دفاع معتقد است که سنا باید ترک استیضاح تصمیم به رای دهندگان. در حالی که منطق جذاب است به ما دموکراتیک غرایز آن را مغایر با قانون اساسی نیاز است که مجلس سنا و نه رای دهندگان سعی کنید جمهور. همیلتون توضیح داد که بنیانگذاران’ تصمیم به سرمایه گذاری سناتورها با این تعهد به جای ترک آن را به رای دهندگان در نظر گرفته شده برای به حداقل رساندن—تا حد امکان—حزبی احساسات عمومی است.

این حکم این است که ما به ارائه. مردم قضاوت خواهد کرد ما برای چگونه به خوبی و صادقانه ما انجام وظیفه ما. قبر سوال اساسی وظایف سناتورها برای پاسخ به این است که آیا رئیس جمهور مرتکب یک عمل بسیار شدید و فاحش است که این افزایش به سطح یک “بالای جرم و جنایت و بزه است.”

بله ،

رئیس جمهور خواسته یک دولت خارجی به بررسی خود را رقیب سیاسی.

رئیس جمهور نکردن حیاتی نظامی از بودجه که دولت به مطبوعات آن را به انجام این کار.

رئیس جمهور با تاخیر بودجه برای یک متحد آمریکا در جنگ با مهاجمان.

رئیس جمهور هدف شخصی و سیاسی است.

بر این اساس رئیس جمهور است که به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.

چه او بود و نه “کامل”— آن را آشکار حمله به ما انتخاباتی, حقوق امنیت ملی ما منافع و ارزش های اساسی. فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.

در چند هفته گذشته من دریافت تماس های متعدد و متون. بسیاری از تقاضا که در آنها عبارت “من ایستاده با تیم است.” من می توانم به شما اطمینان دهم که آن فکر شده است بسیار در ذهن من است. من حمایت زیادی از آنچه که رئیس جمهور انجام داده است. من رای دادند و با او 80% از زمان. اما من قول می دهم قبل از اینکه خدا به اعمال عدالت بی طرفانه مورد نیاز که من قرار دادن احساسات شخصی و تعصبات را کنار بگذارند. من به چشم پوشی از شواهد که ارائه شده و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی پایان آن را من از ترس افشای شخصیت من به تاریخ را ملامت و سرزنش از خود من وجدان.

ویژه داستان
در داخل شرکت مشغول کار بر روی یک واکسن Coronavirus
محققان بالقوه میانبر است که می تواند کوتاه شدن زمان آن طول می کشد برای توسعه واکسن

من آگاه هستم که وجود دارد مردم در حزب و در دولت من خواهد شد که قاطعانه رد از تصمیم من و در برخی محله های, من خواهد شد به شدت محکوم کرد. من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او. آیا کسی به طور جدی اعتقاد دارم که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من ؟

من به دنبال شنیدن شهادت را از جان بولتون نه فقط به این دلیل من اعتقاد او می تواند اضافه کردن متن به اتهامات بلکه به این خاطر من امیدوار است که آنچه که او گفت: ممکن است افزایش شک معقول و در نتیجه حذف از من افتضاح تعهد به رای گیری برای استیضاح.

مانند هر یک از اعضای این مشورتی بدن من دوست دارم کشور ما است. من معتقدم که قانون اساسی ما الهام گرفته شده بود پراویدنس. من معتقدم که آزادی خود را وابسته به قدرت و انرژی و زنده دلی از ما شخصیت ملی است. به عنوان آن را با هر یک سناتور رای من است یک عمل از اعتقاد. ما را به نتیجه گیری های مختلف همکار سناتور اما من اعتماد ما همه به دنبال دیکته از وجدان ما.

من اذعان کرد که حکم من را نمی خواهد حذف رئیس جمهور از دفتر. نتایج حاصل از این سنا دادگاه خواهد شد در واقع به دادگاه تجدید نظر به دادگاه بالاتر: قضاوت مردم آمریکا. رای دهندگان تصمیم نهایی فقط به عنوان رئیس جمهور وکلا باید التماس. رای من به احتمال زیاد خواهد شد در اقلیت در سنا است. اما صرف نظر از این چیزها با رای من من بگویید فرزندان من و فرزندان خود را که من وظیفه خود را به بهترین توانایی من اعتقاد داشتند که کشور من انتظار می رود آن را از من است. من تنها یک نام در میان بسیاری از بیشتر یا کمتر به نسل های آینده از آمریکایی ها که نگاهی به سابقه این دادگاه. آنها را توجه داشته باشید که صرفا من در میان سناتورها که مشخص است که چه رئيس جمهور هم اشتباه بود, grievously اشتباه است.

ما همه پانوشت در بهترین حالت در حافظهی تاریخ است. اما در قدرتمند ترین ملت روی زمین ملت تصور آزادی و عدالت است که تمایز به اندازه کافی برای هر شهروند است.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de