یک عمل محبت منجر به کشاورز دریافت مدرک دانشگاهی پس از 50 سال

از خانه اش در تروی, کانزاس, Dennis Ruhnke تماشای تصاویر از نیویورک بيمارستان غرق coronavirus بیماران و می دانست که او تا به حال به انجام کاری برای کمک به.

یک بازنشسته کشاورز Ruhnke تا به حال استفاده نشده N95 ماسک صورت که به او فرستاده شده به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) همراه با یک توجه داشته باشید به درخواست کومو لطفا به تصویب ماسک به یک دکتر یا پرستار. او هرگز انتظار می رود کومو حتی خواندن نامه اجازه دهید به تنهایی به اشتراک گذاری آن را در یکی از اخبار روزانه جلسات خواستار Ruhnke عمل “بشریت در بهترین حالت آن است.”

عمل خود را از مهربانی با الهام از مقامات محلی و همسایه به تلاش برای تحقق یکی از Ruhnke رویاهای: دریافت خود را در کالج مدرک. در سال 1971 Ruhnke بود فقط دو اعتبار خجالتی از درآمد خود را در رشته کشاورزی از دانشگاه ایالتی کانزاس زمانی که او تا به حال به رها کردن. پدرش فوت کرده است و او نیاز به بیش از مزرعه خانواده. Ruhnke همیشه فکر می کردم در مورد رفتن اما در زمان او نگاه کرد و به آن اعتبار شد دیگر معتبر نیست و او می توانست تا به حال به بیش از شروع.

کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی (D) و ایالتی کانزاس رئیس جمهور ریچارد مایرز در بر داشت یک راه برای گرفتن اطراف آن اعطای Ruhnke با مدرک خود را در روز سه شنبه. “دنیس است کانزاس agriculturist در هر معنی واقعی کلمه و امروز ما به سادگی به او مدارک آن را رسمی کند.” Ruhnke گفت جیوه است که مردم درخواست شده است او چگونه می تواند کمک کند و به او می گوید آنها را به “فقط پرداخت آن را به جلو به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید استطاعت به انجام این کار” به افتخار اولین پاسخ دهندگان و کسانی که فوت کرده اند از COVID-19. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>