Ctq معاون ریاست جمهوری شانس هستند که بنا به گزارش ها کشویی

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را غیر منتظره ای پر حادثه جمعه در دنیای فیلم است.

ترشح فیلم جدید منتشر شده است و چند دور بین بیش از چند ماه گذشته به عنوان تئاتر توقیف و استودیو تا حد زیادی به تعویق افتاد برنامه ریزی شده خود را ، اما این آخر هفته سه قابل توجهی استودیو فیلم همه در دسترس هستند بر روی یک نیمکت در نزدیکی شما.

اول و مهمتر از همه وجود دارد Netflix بکشد Da 5 Bloods, آخرین اسپایک لی مشترک است که می گوید داستان از جانبازان ویتنام است و مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از بزرگ ترین سال بهترین فیلم با کرکس گفت: آن را در میان لی بهترین رتبهدهی نشده است. ایالات متحده آمریکا امروز نیز آن را بداند 2020 را جدی, بهترین عکس مدعی” و Delroy Lindo کشیده شده ستایش خاص برای عملکرد خود را. می تواند آن را در نهایت زمان برای بهترین کارگردان برنده اسکار برای لی ؟

پس از آن وجود دارد پادشاه جزیره استاتنجدید dramedy از Judd apatow آمده برای اجاره موجود است که ستاره پیت دیویدسون و تساوی از Davidson خود زندگی است. منتقدان بوده است مثبت تر در آن از نیست به خصوص ستایش دیویدسون کار می کنند. اما این یک apatow آمده فیلم, بعد از همه, پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که غالب شکایت این است که آن را بیش از حد طولانی و پر پیچ و با این هفته یعقوب لمبرت و گفت که آن را “در عین حال یکی دیگر از دو ساعت به علاوه trudge” از او.

نیز وجود دارد Artemis Fowlدیزنی مدتها در انتظار اقتباسی از کتاب محبوب. منتقدان اجازه دهید فقط می گویند نبوده و به نوعی در این یکی. اما هی آن را رایگان در دیزنی+ و شاید بچه های خود را خواهد آن را دوست دارم.

اگر هیچ یک از کسانی که درخواست تجدید نظر به شما, شما همیشه می تواند حلقه به اتمام الیزابت ماس’ با شکوه عملکرد شرلی در Hulu یا مبتکر کمی Twilight Zone-esque فیلم sci-fi حجم گسترده ای از شب در آمازون است. در روز جمعه منتشر شده آمده است طولانی نیست قبل از تئاتر به امید بازگشایی برای شعار و مولان در ماه جولای به این معنی اگر همه به خوبی می رود نسبی moviegoing خشکسالی از چند ماه گذشته می تواند به زودی در گذشته بود به پایان رسیده است. برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>