Ctq نمی پیگرد قانونی افسر در مرکز جورج فلوید مرگ

جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس است تجدید انتقاد از سناتور. ctq را (D-Minn.) دادستانی رکورد.

قبل از او یک سناتور و یک مدعی برای معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن معاون ریاست جمهوری نقطه Klobuchar صرف هشت سال به عنوان Hennepin County وکیل مسئول پیگرد قانونی برای مینیاپولیس. و در حالی که در این موقعیت Klobuchar کاهش یافته و به تعقیب متعدد افسران پلیس ذکر شده برای نیروی بیش از حد و نه محاکمه افسر که kneeled در Floyd گردن به او اعتراض نگهبان گزارش.

Ex-مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دیدم حداقل 10 انجام شکایت خود را در طول 19 سال تصدی قبل از او از کار اخراج شد سه شنبه با توجه به یک پایگاه داده است که اسناد و مدارک شکایت علیه پلیس. به طور خاص او درگیر شد, در تیراندازی, مرگ مردی با چاقو به افراد دیگر قبل از حمله پلیس به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دیگر نامعلومی شکایت. Klobuchar نیست تعقیب چوین و دیگر افسران درگیر در مرگ برای اولین بار است که رخ داده است در ماه اکتبر سال 2006 در حالی که او در حال اجرا بود به مجلس سنا. این مورد تحت بررسی بود که Klobuchar آن در سنا در ماه ژانویه سال 2007 و بعد از آن رفت و به یک هیئت منصفه که کاهش یافته است را به اتهام افسران. چوین بود و بعد از آن قرار می گیرد را ترک زمانی که او و دیگر افسران و زخمی شدن یک بومی آمریکایی در سال 2011.

همانطور که واشنگتن پست اشاره کرد در ماه مارس Klobuchar “کاهش یافته است را به اتهام در بیش از دو دوجین از موارد که در آن مردم کشته در برخورد با پلیس” به عنوان Hennepin County وکیل. به جای او “به شدت تحت پیگرد قانونی قرار کوچکتر جرائم” که “انتقاد شده است و برای خود نامتناسب اثر فقیر و جوامع اقلیت” این پست همچنان ادامه دارد. و به عنوان Klobuchar تحت بررسی برای تبدیل شدن به یک ممکن است معاون نامزد ریاست جمهوری که سابقه در حال بررسی و انتقاد یک بار دیگر. کاترین Krawczyk

به روز رسانی آوریل 29 11 a. m. ET: در بیانیه ای Hennepin County دفتر دادستان گفت: “سناتور. Klobuchar آخرین روز در اینجا بود 31 دسامبر 2006 و او تا به حال هیچ دخالت در تعقیب این مورد در همه.”

به روز رسانی آوریل 29 12:50 p. m. ET: صحبت کردن در MSNBC در جمعه Klobuchar گفت: “من هرگز کاهش یافته است در این مورد. آن به کار گرفته شد و فرستاده شده به هیئت منصفه … زمانی که من در شهرستان وکیل, مورد داشتیم که شامل افسر-درگیر تیراندازی رفت و به یک هیئت منصفه. من فکر می کنم که اشتباه بود در حال حاضر. آن شده اند که بسیار بهتر است اگر من در زمان مسئولیت و نگاه در موارد و تصمیم خودم را.”

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شده است پس از انتشار به روشن شدن جنبه های خاصی از تحقیقات و جدول زمانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر