Ctq نمی پیگرد قانونی افسر در مرکز جورج فلوید پس از مرگ قبلی انجام شکایت

به عنوان تظاهر کنندگان همچنان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz (D) روز پنجشنبه اعلام وضعیت اضطراری در مینیاپولیس و سنت پل و فعال مینه سوتا گارد ملی.

فلوید 46 ساله با مرد سیاه, درگذشت, روز دوشنبه پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه. این حادثه ثبت شد و فلوید شنیده است و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” طی سه شب معترضان خیابان ها را پر کرده اند از مینیاپولیس و خواستار عدالت برای فلوید و اولیا به دستگیری افسر که اخراج شد در روز سه شنبه. چهارشنبه شب به تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل هرج و حدود 30 ساختمان آتش و دیگران آسیب دیده است. پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به جمعیت و برخی از معترضان پرتاب آجر و بطری در تیم ملی اتومبیل.

در یک بیانیه Walz گفت که وقت آن است که به “بازسازی شهر بازسازی سیستم قضایی ما و بازسازی رابطه بین اجرای قانون و کسانی که آنها را متهم هستید به محافظت می کند. جورج فلوید مرگ باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی است.”

در روز پنج شنبه بعد از ظهر و پلیس با شلیک گاز اشک آور به جمعیت معترضان در خارج از St. Paul هدف وجود دارد و گزارشها از غارت و صدمه به اموال در چندین کسب و کار در سراسر شهرستان. مقامات محلی در حال درخواست از ساکنان برای ماندن در خانه با, St. Paul شهردار ملوین کارتر به tweeting که تمرکز باید بر فلوید و “پیشبرد جنبش ما و جلوگیری از این از همیشه اتفاق می افتد دوباره.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>