در میان بی نظمی AP قادر به اعلام برنده در آیووا قفقاز

آسوشیتد پرس روز پنجشنبه گفت که آن را قادر به برنده اعلام آیوا دموکراتیک قفقاز.

پس از آیووا حزب دموکرات را انتشار نتایج جدید در اواخر پنج شنبه شب, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد است.

شواهدی وجود دارد این حزب است و نه با دقت در جدول برخی از نتایج آن از جمله کسانی که منتشر شد در اواخر روز پنجشنبه که حزب گزارش شده به عنوان کامل است.

حتی به عنوان آیووا حزب دموکرات تلاش برای تکمیل آن نامزدها از حزبی نتایج ادامه داد: پنج شنبه دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز خواسته آیووا حزب دموکرات برای انجام یک recanvass. است که بازشماری بلکه یک بررسی از شمارش آرا برای اطمینان از نتایج اضافه شد به درستی.

حوزه کاپیتان کارل واس از دس موینس نمایش آیووا حزب دموکرات جلسه گزارش برنامه را بر روی تلفن خود را روز شنبه در خارج از حزب دموکرات آیوا ستاد در Des Moines, Iowa. (Nati بیلبائو/آسوشیتد پرس)

پرز به دنبال recanvass روزهای بعد از عدم اطمینان در مورد نتایج گزارش شده توسط آیووا حزب دموکرات که شامل تکنولوژی مشکلات با نرم افزار تلفن همراه استفاده می شود به جمع آوری نتایج از انجمن سایت تعداد قریب به اتفاق از تماس به حزب پشتیبان سیستم تلفن و متعاقب آن تاخیر چند روز از گزارش نتایج.

آیووا حزب دموکرات پیشنهاد آن را نمی ممکن است مطابق با پرز درخواست صدور بیانیه ای گفت که می خواهد انجام recanvass اگر یک درخواست توسط یکی از نامزدها.

“آسوشیتد پرس خواستار یک مسابقه زمانی که وجود دارد این است که نشانه ای روشن از یک برنده است. به دلیل یک اختلاف بین شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز و بی نظمی در این سال انجمن فرایند ممکن است برای تعیین برنده در این مرحله گفت:” سالی Buzbee, AP, معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر اجرایی.

AP ادامه خواهد داد برای نظارت بر این مسابقه و همچنین نتایج حاصل از هر پتانسیل recanvass یا بازشماری.

آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت صحبت می کند در مورد تاخیر در آیووا حزبی نتایج روز سه شنبه در Des Moines, Iowa. (چارلی Neibergall/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید