در میان Coronavirus ترس موج دوم آنفولانزا بازدید ایالات متحده کودکان

(نیویورک) — موج دوم آنفولانزا هدف قرار دادن ایالات متحده تبدیل به یکی از nastiest فصل برای کودکان در یک دهه.

تعداد مرگ و میر کودکان و میزان بستری شدن برای جوانان هستند بالاترین دیده می شود در این نقطه و در هر فصل از شیوع آنفولانزای شدید از 2009-10, مقامات بهداشتی روز جمعه گفت. و موج است که انتظار می رود به رفتن نگه دارید برای هفته ها.

کارشناسان می گویند آن است که به طور بالقوه زمان بد برای تمدید فصل آنفولانزا توجه به نگرانی در مورد جدید کروناویروس در خارج از چین است که می تواند باعث علائم است که می تواند دشوار است برای تمایز از آنفولانزا بدون تست.

اگر coronavirus شد و شروع به گسترش در آمریکا وجود دارد می تواند سردرگمی در مورد اینکه آیا مردم در حال بیمار شدن با آن و یا آنفولانزا گفت: دکتر ویلیام Schaffner های عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه واندربیلت است.

ادامه مطلب: در این سال فصل آنفولانزا رو به عجیب و غریب شروع می شود. آنچه که برای ماه های آینده ؟

این فصل آنفولانزا رو به اولین شروع در 15 سال با موج آنفولانزا مانند بیماری دیده می شود در بخش هایی از جنوب به عنوان اوایل ماه اکتبر. اکثر موارد ناشی از یک نوع از آنفولانزا که معمولا علل قابل توجهی عفونت تنها در بهار در دم آخر فصل آنفولانزا. که موج به اوج خود رسید و در اواخر ماه دسامبر کاهش یافته است و به طور پیوسته برای هفته بعد از آن.

اما موج دوم آغاز شد و در اواخر ماه ژانویه است. در هفته گذشته شاهد یکی دیگر از افزایش در صد از دفتر بازديد دکتر بودند که با توجه به شبه آنفولانزا, بیماری, با توجه به U. s. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما هنوز به اوج خود رسید به آنفلوانزا است. ما هنوز در راه ما را تا” دکتر دیوید وبر یک دانشگاه کارولینای شمالی عفونی-بیماری های متخصص گفت: بیمار ترافیک در چپل هیل.

به طور کلی CDC تخمین زده شده که 26 میلیون آمریکایی بدست بیمار مبتلا به آنفولانزای این گذشته پاییز و زمستان با حدود 250,000 آنفولانزا مربوط به بستری شدن در بیمارستان و اطراف 14,000 مرگ و میر.

ویروس ها پشت هر دو امواج می تواند بر روی کودکان و بزرگسالان جوان است. اما آنها در نظر گرفته نمی به عنوان خطرناک به بازنشستگی افراد در سن — خبر خوب از آنجا که اکثر آنفولانزا مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان هر زمستان رخ می دهد در افراد مسن است.

در واقع به طور کلی مرگ و بستری شدن نرخ این فصل بالا نیست “از آنجا که ما دیده نمی سالمندان به عنوان درگیر در این فصل آنفولانزا گفت:” CDC Lynnette Iuro.

اما آنفولانزا 92 مربوط به مرگ و میر در حال حاضر گزارش شده است و در کودکان بالاتر مجموع در این مقطع از سال و در هر فصل در دهه گذشته است. و بستری نرخ نیز به مراتب بالاتر از آنچه که دیده می شود در این نقطه است. CDC گفت: دلیل آن این است که دو سويه هستند که سخت در کودکان در حال گسترش در همان فصل است.

سلامت سازمان است و انتظار می رود به انتشار برآورد هفته آینده چگونه موثر واکسن آنفولانزا شده است.

تا کنون تنها 15 متحده موارد coronavirus تایید شده است و هیچ مرگ و میر. اما دو تا از این موارد در افرادی که تا به حال سفر به ووهان, چین, کانون بین المللی شیوع. باقی مانده دو نفر از مسافران به همسران خود.

Schaffner گفت که در حال حاضر, از آن آسان است برای تعیین احتمال زیاد coronavirus مورد درخواست در مورد یک بیمار در سفر تاریخ است.

این امکان وجود دارد که نگرانی در مورد کوروناویروس باعث شده است تا برخی از مردم با علائم آنفلوانزا برای رفتن به دکتر برای تست این سال در حالی که آنها ممکن است فقط در خانه مانده در سال های Iuro گفت. اما هیچ چیز وجود دارد در CDC داده است که نشان می دهد که اتفاق می افتد, او اضافه شده است.

هنوز هم آن را OK اگر آن اتفاق می افتد گفت: CDC دکتر نانسی r. schultze،.

“مردم بودن کمی نگران و به دنبال مراقبت نمی کند به خصوص نباشید من به دلیل این نقطه است. ما به دنبال گسترده تر گسترش در جامعه” او گفت:.

به این منظور مقامات بهداشت خواهد بود با استفاده از پنج بهداشت عمومی آزمایشگاه که معمولا تست آنفولانزا شروع به چک کردن نیز برای کوروناویروس. آزمایشگاه در شیکاگو و لس آنجلس و نیویورک و سانفرانسیسکو و سیاتل. هنگامی که یک نمونه تست منفی برای آنفولانزا آن خواهد شد و سپس آزمایش می شود برای coronavirus r. schultze ، گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>