برای Arisha دریچه لغو تلویزیون نشان می دهد پلیس بود به آمدن و در آن باید به دنبال بازنگری چگونه نیروهای پلیس به تصویر کشیده شده در رسانه های عمومی.

به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده در سازمان مبتنی بر, رنگ, تغییر, تخم شده است هل دادن برای پلیس گرفته شده از هوا برای هفت سال گذشته.

نشان می دهد کاهش یافته بود توسط برترین شبکه به عنوان تظاهرات در محکومیت خشونت پلیس به خصوص در برابر جامعه گسترش در سراسر جهان است.

پارامونت به دست آورد پلیس در سال 2013, اما آن آغاز شد و در سال 1989 توسط Fox که در آن رونق گرفت به عنوان محبوب و ارزان برای تولید برنامه در طول جمهور آمریکا جورج دبلیو بوش جنگ با مواد مخدر.

در اینجا بخشی از تخم گفتگو با روز 6 میزبان نفت برنت Bambury.

پلیس شده است در هوا برای مدت زمان طولانی. اجرای آن است و حتی بیش از سیمپسونها. اما با وجود محبوبیت خود شما هستید نه یک فن است. چرا که نه ؟

من یک فن از پلیس به دلیل من فکر می کنم آن را می دهد نادرست نمایندگی از چه سیستم عدالت کیفری به نظر می رسد. برای دهه ها نشان می دهد پلیسو بسیاری دیگر از به اصطلاح پلیس واقعیت را نشان می دهد باید در خدمت به عنوان نوعی از روابط عمومی بازوی برای ادارات پلیس و منجر به بسیاری از سوء استفاده از آزادی های مدنی و تشویق این نوع رابطه جنسی خشن-در-جرم و قانون نظم و ذهنیت است که رسوخ ایالات متحده برای بسیاری از دهه.

پلیس بسیار محبوب بود در این 30 سال است که آن را در هوا. و شما صرف هفت نفر از کسانی که سال ها در تلاش برای دریافت آن لغو شد. چه نوع از مقاومت مواجه آیا شما تجربه در طول راه ؟

ما تجربه زیادی از مقاومت مواجه. سخت ترین بخش از این نوع را نشان می دهد مانند پلیساین است که آنها بسیار ارزان تولید شده است. وجود دارد میلیون ها نفر از قسمت. آنها نشان داده شده در سراسر جهان است.

شش سال پیش ما قادر به دریافت فاکس به انصراف از دور اول یا قسمت های جدید نشان می دهد. [اما] آنها هنوز هم نشان پولیس در پیوند است. و پس از آن یک بیت مانند ضربت سخت زدن یک مول.

اوماها پلیس در صحنه یک افسر درگیر تیراندازی در سال 2014 که در طی آن یک مظنون بود به ضرب گلوله کشته و یک عضو خدمه با پلیس نشان می دهد تلویزیون زخمی شد و بعد از آن درگذشت. (اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد/آسوشیتد پرس)

چرا شما فکر می کنم آن را بسیار محبوب است ؟ چرا بسیاری از مردم گوش به تماشای آن را در طول سال ؟

من فکر می کنم مردم لحن زیرا آنها احساس می کنید مانند آن سرگرمی است. زیرا [اگر] آنها قادر به مرتب کردن بر اساس از خنده [at] مردمی که مشکل — مردم هستند که احتمالا یکی از بدترین روز زندگی خود را — از دیگران قادر به خنده.

و من فکر می کنم چون بسیاری از مردمی که به تماشای این نوع را نشان می دهد نیست ای اداره در این راه آنها قادر به مرتب کردن بر اساس از جدا کردن با سوء استفاده از این را نشان می دهد.

این نشان می دهد شروع شد و در جنگ با مواد مخدر است که ما می دانیم به طور نامتناسبی تحت تاثیر جامعه سیاه و سفید. چگونه پلیس نفوذ این روایت در جوامع گسترده تر در جنگ با مواد مخدر ؟

پلیس را تحت تاثیر قرار و فعال و تصریح کرد: در روایت است که سیاه, جوامع, جوامع فقیر [و] قهوه ای جوامع نیاز به ای اداره در یک نرخ بالاتر.

وجود دارد شده است می تواند نشان می دهد به عنوان مثال در مورد چگونه مردم در آمد برای کمک به افرادی که در تلاش بودند با اعتیاد یا مسائل مربوط به سلامت روان. اما در عوض به ما نشان می دهد که در آن یک دوربین قرار داده شده است در پشت یک ماشین پلیس و پلیس در حال مرتب کردن بر اساس تشویق به این حالات و این قربانیان بسیار خشونت آمیز راه.

می تواند ما را به شما بگویم کمی در مورد چگونه ادارات پلیس استفاده از این نشان می دهد به عنوان یک روابط عمومی ابزار?

آنچه ما دیده ایم نه تنها در پلیساما در دیگر نشان می دهد مانند این است که در ادارات پلیس باید حق وتو در طول فیلم. آنها می توانند به معنای واقعی کلمه می گویند: “نه این نمی نگاه جذاب است. ما قصد داریم به هوا است.”

این بخشی از دلیلی است که این تصاویر آنقدر نادرست است. ادارات پلیس فقط می خواهید به نشان می دهد پلیس در یک نور مثبت است. آنها فقط می خواهید برای نشان دادن آنها به عنوان قهرمانان.

وجود دارد یک بحث گسترده تر در حال حاضر در مورد شبکه تلویزیونی — این داستانی دراماتیزه پلیس نشان می دهد مانند نظم و قانون و دیگران — که در شبکه های تلویزیونی باید با جلوگیری از تولید را نشان می دهد مانند آن است. آنچه نظر خود را در آن ؟

ما گزارش در رنگ تغییر به نام عادی بی عدالتی است. ما با کار محققان در [دانشگاه کالیفرنیای جنوبی Norman Lear Center] و ما از طریق تعدادی از جرم رویه نشان می دهد که بسیار محبوب در سراسر شبکه.

همانطور که بیشتر مردم شروع به سوال طولانی-برگزار مفروضات در مورد پلیس که آینه های رو به گسترش است به تاثیر تلویزیون های پلیس نشان می دهد مانند کمدی Brooklyn Nine-Nine. (نمیدونم چطور Althaus/NBC/NBCU عکس بانک/گتی ایماژ)

ما در بر داشت بسیاری از نگران کننده همه چیز است. ما در بر داشت نویسندگان اتاق که کاملا سفید و نر با وجود این واقعیت است که تضمینی بر روی صفحه نمایش بود مردم از رنگ.

ما در بر داشت که مردم از رنگ هستند و گاهی اوقات در مقایسه با نسبت جمعیتی در موضع قدرت است. وجود دارد این تکرار استعاره از یک زن قاضی در عین حال اغلب این تخت است ، ما نمی دانیم که اگر او یک شوهر یا بچه ها. ما می دانیم که هیچ چیزی در مورد زندگی ما, اما برای این واقعیت است که او در قدرت و تصمیم گیری است. و این نادرست است.

شما می توانید استدلال می کنند که پاسخ پس از آن است تا به لغو این برنامه اما به اصلاحات آنها را به ایجاد نویسندگان اتاق که عادلانه تر و بنابراین روایت است که عادلانه تر و نزدیک تر به موضوع عدالت اجتماعی ؟

کاملا. ما نمی گوییم که سیستم عدالت کیفری نباید نشان داده شده در تلویزیون یا در سینما. آنچه که ما در حال گفت که راه های که در آن ما glamorized برخی از توهین آمیز و خلاف قانون اساسی رفتار در گذشته نباید اتفاق می افتد.

راهی که ما به درستی نشان دادن ترور که اغلب اجرای قانون تحمیل جوامع از رنگ مشکل ساز است. و این واقعیت است که بسیاری از این داستان ها عبارتند از مردم از رنگ آن مشکل است که وجود ندارد که کسانی که در همان نمایندگی در آن نویسندگان ،


نوشته شده توسط جاناتان سنگ. مصاحبه تولید شده توسط لوری آلن. Q&A برای طول و وضوح ویرایش.

به شنیدن بیشتر, دانلود پادکست ما و یا با کلیک بر گوش دادن بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im