امریکا خوک مشکل

چگونه بسیاری از خوک وحشی وجود دارد ؟
جمعیت آنها منفجر شده به حدود 6 میلیون نفر در سراسر 39 متحده با بیشترین غلظت در جنوب به ویژه تگزاس. خوک وحشی — همچنین به عنوان شناخته شده گراز وحشی وحشی, خوک و “razorbacks” — در حال شگرف پرورش دهندگان باید چند شکارچیان طبیعی و حریص باعث $2.5 میلیارد دلار خسارت به مزارع و اکوسیستم های سالانه است. مانند تمام خوک های وحشی انواع omnivores و بلعیدن هر چیزی که آنها می توانید پارگی لباس خود را بلند snouts و 6 اینچ طولانی تیغ تیز tusks از جمله محصولات زراعی و باغ ها, قورباغه ها, کرم ها و تخم مرغ و حتی آهو و بره. آنها به نفع گیاهان و 50-خوک گله یا “رونالدینیو” می تواند خالی تمام زمینه ها از ذرت یا گندم در یک شب. گونه های مهاجم گسترش دور و گسترده تا حد زیادی به دلیل آن است که به خوبی سازگار با محیط زیست خود و نژاد به سرعت در حال با دامداران و شکارچیان مشکل بدتر توسط حمل و نقل wild hogs به مناطق جدید به طوری که آنها می تواند برای ورزش است. آنها را شکار برای کنترل جمعیت آنها کار نکرده: شما می خواهم به ساقه 70 درصد از وحشی خوک جمعیت هر سال فقط به نگه داشتن آن ثابت باشد.

که در آن خوک آمده است ؟
ریشه های خود را در این قاره می توان به اسپانیایی فاتح هرناندو د سوتو که آورده سیاه خوک اهل شبه جزیره ایبری به آمریکا حدود 1540. خوک رونق در جهان جدید با برخی از فرار به ایجاد یک وحشی جمعیت. این خوک وحشی بعدها دو رگه با اوراسیا گراز وحشی را به ایالات متحده برای شکار در 1890s و 1930 تولید چه کانادا حیوانات استاد علوم Ryan بروک تماس “یک سوپر خوک” — با وزن 200 تا 500 پوند قادر به در حال اجرا تا 30 مایل در ساعت (یا سریع تر از اوسین بولت قهرمان دو سرعت) و مجهز به هوش زیرک است که آنها را قادر به یادگیری از تجربیات خود. “آنها یکی از باهوش ترین حیوانات بر روی این سیاره می گوید:” حیات وحش زیست شناس آلن Leary. آنها همچنین در میان پرکار ترین: زن خوک و یا کاشت شروع پرورش در حدود 6 ماه و میل لنگ از دو لیتر از چهار تا 12 شمش در هر سال است. خوک زندگی می کنند پنج تا هشت سال و در حال تطبیق با بیشتر آب و هوای شمال با ضخامت خز اجازه دادن به آنها در مهاجرت نسبت به کانادا. آنها همچنین متوجه شدند و به گرم نگه داشتن در هوای سرد متحده با نقب به برف به ایجاد “pigloos.”

آنها یک تهدید برای انسان ؟
خوک وحشی شبانه هستند و به ندرت به مردم حمله اگر چه در predawn تاریکی ماه نوامبر گذشته خوک وحشی حمله کریستین رولینز 59 در مناطق روستایی تگزاس و بیت او را به مرگ. New York Mets مشت زن Yoenis Cespedes از دست رفته تمام فصل گذشته پس از یک گراز وحشی lunged در او در فلوریدا و تگزاس باعث Cespedes به گام به سوراخ و شکستن مچ پا خود را. خوک بیشتر می ترسید اما برای خود بی رویه خوردن; محققان برش باز کردن یک مرده گراز معده و آن را سرشار از بچه لاک پشت های دریایی. یک مطالعه نشان داد که پستانداران و پرندگان هستند و 26 درصد کمتر متنوع در جنگل با خوک وحشی. بدون غدد عرق خوک غوطه ور در آب برای خنک کردن و معرفی عوامل بیماری زا به آب سیستم های. آنها می توانند حمل حداقل 32, بیماری ها و دانشمندان را سرزنش E. coli شیوع بیماری در خوک وحشی مدفوع در اسفناج و کاهو در زمینه های. “به طور کلی گونه های مهاجم است که مخل به یک محصول گفت:” دیل Nolte از بخش کشاورزی است. “وحشی خوکی در حال مخرب در سراسر هیئت مدیره.”

می توانند جمعیت خود را کنترل می شود?
تمام تلاش ها برای محدود کردن گراز حمله تا کنون شده است بیهوده. کنگره شامل مبلغ 75 میلیون دلار در سال 2018 مزرعه بیل برای “وحشی خوکی کنی” اما در واقع پاک کردن جنوبی میلیون ها نفر از خوک ها است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده غیر ممکن است. در اوج ناامیدی تگزاس — که 2 میلیون wild hogs — تصویب یک قانون در سال گذشته اجازه می دهد مردم را به ساقه غارتگران بدون مجوز شکار و دولت اجازه می دهد تا گراز شکار در طول سال و بدون محدودیت های فردی. بی شماری در یوتیوب نشان می دهد شکارچیان بر روی کامیون و یا در هلیکوپتر انفجار یک scurrying خوک پس از دیگری مانند اهداف در یک بازی. برخی از دامداران و حتی استفاده از بمب برای منفجر کردن گروه از خوک. هنوز wild hog جمعیت رشد می کند.

می توانید آنها خورده می شود?
دامداران انجام تله خوک وحشی و فروش آنها را در اوکلاهما و فلوریدا به دولت کشتارگاه که فروش گوشت خوک ارزان. بسیاری از جنوبی رستوران ها در تلاش هستند تا استفاده بیش از حد از گوشت به خصوص از کاشت و جوان گراز. در رستوران خود را در خارج از Austin, آشپز, تیلور سالن تنها به پرداخت 35 دلار در هر وحشی خوک. گوشت بسیار لاغر و به شدت gamey طعم اما زمانی که مخلوط با fattier داخلی گوشت خوک را ragù ماکارونی “می توان آن را کاملا افسانه” هال گفت. متاسفانه گوشت خوک-محبت آمریکایی ها نمی تواند حل کند این کشور را “بزرگترین ظهور حیات وحش چالش” گفت: John Mayer, یک زیست شناس دولت در کارولینای جنوبی است. “ما در حال رفتن به کباب ما راه خروج از این یکی.”

خطر تب خوکی آفریقایی
ایالات متحده یکی از معدود عمده تولید گوشت خوک صدمه ندیده با تب خوکی آفریقایی است که در سراسر جنوب شرقی آسیا و شرق اروپا است. آمریکایی گوشت خوک است که در حمل و ضبط مقدار به چین که در آن تب خوکی آفریقایی در حال حاضر به کشته شدن حداقل یک سوم از خوک. کشورهای در حال دیوانه وار عایق خود با فرانسه ساختمان 82 کیلومتر از حصار برای حفظ گراز و دانمارک احداث شمشیربازی در امتداد مرز خود را با آلمان است. تب خوکی آفریقایی تاثیر نمی گذارد انسان, اما آن را بسیار مسری در میان خوک ها و کشته شدن آنها در عرض چند روز. این ویروس همچنین می تواند گسترش از طریق کنه کود چاقو مورد استفاده برای برش لاشه حتی کشاورزان ، با $1 تریلیون گراز بخش چین بالا در جهان است گوشت خوک مصرف کننده و مالی شرکت Rabobank تخمین می زند که چین خوک ضرر و زیان هستند و نزدیک به 55 درصد است. به عنوان بزرگترین صادر کننده گوشت خوک در ایالات متحده تا حد زیادی به از دست دادن اگر این بیماری می رسد این سواحل و وزارت جهاد کشاورزی در سال گذشته اضافه شده 60 کاراگاه تیم به 119 آن را در حال حاضر خرناس برای قاچاق گوشت خوک در فرودگاه ها و بنادر. “اگر این می شود می گوید:” دیو Pyburn یک دانشمند در کشور گوشت خوک هیئت مدیره “آن را از بین ببرد صنعت ما به عنوان ما آن را می دانم.”

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر