امریکا را ضروری ناراحتی

During یکی از سال های اخیر زمان 100 مذاکرات خواننده بازیگر و فعال Andra روز ساخته شده یک نقطه که طنین انداز عمیق و پژواک کلمات من شنیده ام بارها و بارها در روزهای اخیر از همکاران و افراد دیگر در زندگی من است. حقیقی مدافع تغییر واقعی متحد به سیاه و سفید جامعه نیاز به “تمایل به ناراحت کننده است.”

این شده است یک زمان ضروری ناراحتی برای آمریکا–”لحظه ای حساب شده است که یک مدت زمان طولانی در آینده” به عنوان همکار من جاستین Worland می نویسد: در این موضوع را پوشش داستان سوزاننده و حسابداری شخصی از آمریکا انکار در مورد نژادپرستی نظاممند. “سیاستمداران و فعالان و روزمره مردم می توانند و باید بحث چه باید بکنید در مورد این واقعیت” جاستین می نویسد: “اما این یک واقعیت یکی مشهود در حجم داده های تحقیق و گزارش به ذکر است در زندگی تجربه میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار.”

این عکس در پوشش ما گرفته شد توسط Devin آلن در یک سیاه ترانس زندگی موضوع اعتراض در تاریخ 5 ژوئن. ما برای اولین بار قرار داده Devin کار بر روی جلد پنج سال پیش هنگامی که او 26 ساله مشتاق عکاس حرفه ای مستند در این تظاهرات که شکست خود را در شهر بالتیمور پس از مرگ فردی گری در بازداشت پلیس. تصویر Devin ساخته شده در سال 2015 تا قدرت برانگیخته صحنه های آمریکا در سال 1968 است که ما با استفاده از هر دو تاریخ در تیتر یک به رسمیت شناختن است که بیش از حد کمی تغییر کرده بود. به زودی پس از قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و تونی McDade که 2015 پوشش شروع به گردش دوباره در رسانه های اجتماعی با یک سوار سوم تاریخ: 2020.

این مسئله شامل یک نمونه کارها از روی گلچهره بود که با فلوید دوستان و خانواده به عنوان آنها آماده به تتم او در هوستون. و به میلیون ها نفر در جستجوی راه های برای حمایت از آنچه که تبدیل به یک جنبش جهانی برای برابری زمان را ثانیا منصور فراهم می کند راهنمایی در مورد چگونه برای کمک به.

ما نیز در انتشار یکی از جاه طلبانه ترین پروژه های ما انجام داده ایم در COVID-19 بیماری همه گیر. برای چهار هفته در ماه آوریل شروع خبرنگار سایمون شوستر عکاس Meridith Kohut و یک تیم از فیلمبرداران از جمله زمان جولیا آرامش صرف تقریبا هر روز و شب های بسیاری را در Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی سایت از شهر نیویورک برای اولین بار مرگ از COVID-19. این تیم به رهبری توسط سردبیر ارشد تینا ساسمن و معاون مدیر عکاسی اندرو کاتز مستند بحران از دیدگاه تقریبا همه آن را لمس در ویکاف و در ویرانگر جزئیات آن مخربی بر سیاه و قهوه ای و محله.

در زمان ما همیشه ایستاده برای برابری هر فرد است. که نه حزبی یا یک سیاست و موقعیت. آن است که یک مقدار اولیه انسانی است که اجرا می شود از طریق پوشش ما. ما همچنین می دانیم که ما باید خودمان را برای حصول اطمینان از که آن اجرا می شود از طریق شرکت ما است. سراسر بی شماری مکالمات در سراسر جهان ما در حال هل دادن یکدیگر در تبدیل ناراحتی به عمل است. که در آن ما نیاز به چالش و تغییر ساختارهای موجود و راه های از کار ؟ چگونه به عنوان افرادی که در کسب و کار از کلمات ما بهتر است در نامگذاری آنچه ما می بینیم و انجام کاری در مورد آن ؟ ما می دانیم که تقویت کمتر صدای در اتاق خبر و افزایش تنوع از ما و تیم ما را پوشش قوی تر است. ما همچنین می دانیم که ما نیاز به انجام بهتر ما خواهد شد. من سپاسگزار برای اعتماد تیم ما در هل دادن ما رو به جلو با خلوص و صداقت و شجاعت.

زمان 97 ساله نهاد اما تنها 19 ماهه شرکت پس از کسب ما با مارک و Lynne Benioff. همانطور که من به شما نوشت: پس از خرید خود را از زمان در نوامبر سال 2018 به Benioffs به چالش کشیده اند ما را به فکر می کنم در مورد چگونه به ساخت برای مدت طولانی. چه خواهد شد زمان متوسط برای مردم دهه از در حال حاضر ؟ ما متعهد به ساخت برابری ثابت در این سفر.

این به نظر می رسد در 22 ژوئن 2020 موضوع از زمان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>