(سانتا آنا کالیفرنیا.) — یک هواپیما تخلیه به عنوان بسیاری از 240 آمریکایی ها از یک شهر چینی در مرکز شیوع ویروس رفتگان جمعه قبل از طلوع آفتاب است و در مسیر به ایالات متحده آمریکا وزارت دفاع گفت: آسوشیتد پرس.

دولت آمریکا اجاره هواپیما به پرواز دیپلمات از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان که در آن آخرین شیوع کروناویروس آغاز شده و دیگر شهروندان آمریکایی است. هواپیما را به یک سوخت گیری توقف در آلاسکا قبل از پرواز به اونتاریو کالیفرنیا سفارت آمریکا در چین گفته است.

ووهان است که کانون یک ویروس جدید است که بیمار هزاران نفر کشته و بیش از 100 و رسمی گفت: این هواپیما به سمت چپ شهر قبل از سپیده دم روز شنبه, چین زمان. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که رسمی بود و نه مجاز به صحبت های عمومی.

در طول سوخت گیری توقف در لنگرگاه مسافران خواهد بود دوباره نمایش برای ویروس. بیمارستان ها ابلاغ شده است و در حال آماده شده برای درمان و یا قرنطینه افرادی که ممکن است آلوده.

مقامات در کالیفرنیا فرودگاه 35 مایل (56 کیلومتر) در شرق لس آنجلس شده اند آماده امکانات برای دریافت و صفحه نمایش repatriates و به طور موقت آنها را تا دو هفته — اگر مراکز کنترل بیماری تعیین می کند که لازم است گفت: David ورت سخنگوی این شهرستان از سان برناردینو.

“ما در حال آماده سازی برای این رویداد فقط در مورد” ورت گفت.

این ویروس بیمار بیش از 4500 نفر در چین و بیش از 100 نفر کشته شده اند. علائم آن شامل تب و سرفه و در موارد شدید تنگی نفس یا ذات الریه.
چین قطع دسترسی به ووهان و 16 سایر شهرهای استان هوبئی برای جلوگیری از مردم را از ترک و گسترش این ویروس بیشتر است. در علاوه بر این به ایالات متحده آمریکا کشور از جمله ژاپن و کره جنوبی نیز برنامه ریزی شده تخلیه.

انتاریو فرودگاه بین المللی تعیین شد حدود یک دهه پیش توسط دولت ایالات متحده برای دریافت عودت آمریکایی ها در موارد اضطراری خارج از کشور ورت گفت.

فرودگاه پرسنل آموزش دیده اند برای چنین مناسبت اما بازگشت از چین خواهد بود که اولین بار از این فرودگاه استفاده می شود برای این منظور است.

مسافران خواهد بود بررسی توسط CDC پرسنل پس از رسیدن به آلاسکا و هیچ کس با علائم بیماری را مجاز به سفر به بعد, شهرستان سن برناردینو در بیانیه ای گفت.

مسافران خواهد شد به نمایش دوباره زمانی که آنها می رسند در انتاریو, کالیفرنیا. منطقه ای که در آن مسافران را گرفته و برداشته شده از پایانه های مسافری و سایر مناطق عمومی در فرودگاه این شهرستان گفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net