آمریکایی ها پیاده از coronavirus-آمار کروز; چین می گوید موارد جدید کاهش

آمریکایی سرنشینان یک کشتی تفریحی در روز یکشنبه برای پرواز به خانه پس از قرنطینه به مدت دو هفته در ژاپن در حالی که چین گفت: اقدامات مانند قفل کردن megacity ووهان تا به حال در تاریخ و زمان آخرین کاهش سرعت جدید کروناویروس موارد است.

پس از برگزار شد در هیئت مدیره الماس شاهزاده پس از Feb. 3 آمریکایی به مسافران گفته شد به آماده شدن برای یکشنبه شب پرواز چارتر از بوش کروز, که حساب برای حدود نیمی از تایید coronavirus موارد در خارج از چین است.

کانادا, ایتالیایی, کره جنوبی و هنگ کنگ مسافران شد و انتظار می رود به دنبال پس از خود دولت نیز اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن مسافران است.

روز شنبه دولت کانادا گفت که با ارسال یک هواپیمای چارتر برای بازگرداندن کانادا مسافران که در حال نشان دادن علائم. آنها شنیده ام و نه در زمانی که هواپیما وارد خواهد شد و برخی می گویند که آنها نا امید در اخبار است که آنها خواهد بود cooped اضافی دو هفته پس از بازگشت به خانه.

“آنها به ما گفت دقیقا زمانی که آنها در حال رفتن به آمده است … بنابراین اگر آنها در حال آمدن ما امیدواریم که آنها قبلا به دلیل شرایط اینجا بسیار جدی گفت:” جنیفر لی ونکوور که در الماس شاهزاده خانم با شوهرش.

ژاپن دفاع از پرسنل نیروی پیاده روی گذشته الماس شاهزاده کشتی کروز به عنوان آن را همچنان در قرنطینه در Daikoku اسکله در یوکوهاما در روز یکشنبه. ایالات متحده تبدیل به اولین کشور برای بازگرداندن شهروندان در کشتی که در آن بیش از 350 نفر تست مثبت برای COVID-19 ویروس. (کارل دادگاه/گتی ایماژ)

پانزده کانادا از مسافران, از 255 در ابتدا محدود به کابین خود را منقبض ویروس و حداقل سه بیمارستان بستری شده است. کسانی که در حال حمل به کشور کانادا قرار داده خواهد شد تحت قرنطینه برای 14 روز.

‘قلمرو ناشناخته’ به صورت قرنطينه سلامت

این هواپیما سفر به کانادا نیروهای پایگاه ترنتون, Ont., که کانادایی ها ارزیابی می شود و حمل و نقل به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., برای دوره قرنطینه.

“من فکر می کنم ما به طور کامل در قلمرو ناشناخته با توجه به استفاده از قرنطینه,” دکتر گفت: راس Upshur از دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی.

“اگر ما می خواهیم مردم را به اساسا تعلیق دموکراتیک گرفته شده برای اعطا حقوق تحرک چه هستند که ما برای حمایت از آنها؟”

سازمان دیده بان | کانادا در کشتی می گوید: ترابری است ‘بیش از حد, بیش از حد در اواخر’:

پل میرکو از Richmond, B. C., می گوید او و همسرش در حال حاضر آزمایش منفی برای coronavirus در الماس شاهزاده خانم. 0:37

آمریکایی مسافر Matthew Smith گفت که او و همسرش نمی شد در نظر گرفتن پرواز به این دلیل که 14 روز در قرنطینه برای کشتی مجموعه به پایان روز چهارشنبه. ایالات متحده evacuees گرفته خواهد شد و به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا با برخی از ادامه لککلند ایر فورس بس در تگزاس که در آن آنها را مجبور به انجام یکی دیگر از قرنطینه.

یکی دیگر از کاهش در تعداد موارد جدید

هفتاد مورد جدید تایید شد در هیئت مدیره الماس شاهزاده در یکشنبه آوردن مجموع در کشتی به 355 بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است.

در چین با مقامات گزارش 2,009 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه از بیش از 2600 موارد جدید از روز قبل است. ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: شمارش مشخص شده کاهش در موارد جدید برای سومین مستقیم بعد.

این موارد جدید به ارمغان آورد و در مجموع به 68,500 در سرزمین اصلی چین با 1,665 مرگ و میر از جمله 143 گزارش روز یکشنبه. خارج از چین بیش از 500 مورد تایید شده اند بیشتر از افرادی که سفر از شهرهای چین با پنج مرگ و میر. شده اند وجود دارد هشت مورد از این ویروس در کانادا پنج قبل از میلاد و سه در انتاریو است.

چینی بهداشتی سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: کاهش نرخ جدید موارد اثبات شد که محدودیت هایی در سفر و دیگر اقدامات شدید شد داشتن یک تاثیر در گذشته: “این اثر از coronavirus کنترل است ظاهر می شود” Mi به خبرنگاران گفت:.

Coronavirus تصور پدید آمده در حیات وحش بازار در مرکز استان هوبئی ارائه شده حزب حاکم کمونیست با یک چالش بزرگ است.

پاسخ آن شامل قرار دادن هوبئی و پایتخت آن ووهان — شهر 11 میلیون نفر — مجازی مستند. محدودیت تنگ تر شد بیشتر در هوبئی روز یکشنبه با شرکت گفت: برای ماندن تعطیل تا اطلاع ثانوی.

پنج نفر فوت کرده اند پس از آلوده شدن در خارج از سرزمین اصلی چین با جدید ترین مرگ و میر در ژاپن و فرانسه در هفته گذشته و تایوان برای اولین بار گزارش مرگ از COVID-19 روز یکشنبه. تایوان همچنین گزارش دو مورد جدید, بالا بردن آن در مجموع به 20.

یازدهم را زود پاسخ پرسش

سخنرانی توسط رئیس جمهور چین که منتشر شده توسط رسانه های دولتی نشان می دهد برای اولین بار است که او بود که منجر به واکنش به شیوع کروناویروس از اوایل در بحران است.

انتشار Feb. 3 گفتار آشکار بود تلاش برای نشان می دهد که حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از آغاز, اما همچنین باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

رئیس جمهور چین بازرسی رمان coronavirus پیشگیری و کنترل کار در Anhuali جامعه در پکن در فوریه. 10. (Xinhau/فردا نیوز)

در گفتار یازدهم گفت: او به دستورالعمل مبارزه با کروناویروس در Jan. 7 و دستور shutdown آغاز شد که در ژانویه. 23 از شهرستانها در کانون شیوع. گفته های وی منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر روز شنبه.

“در ژانویه. 22 از این بیماری همه گیر را گسترش سریع و چالش های پیشگیری و کنترل من ساخته شده روشن است که درخواست هوبئی استان پیاده سازی جامع و دقیق کنترل بر خروج مردم,” او گفت: یک جلسه از کمیته دائمی آن بالا بدن.

یازدهم نقش شد خاموش در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که رشد کرده است به یکی از بزرگترین چالش های سیاسی از هفت سال تصدی.

افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

اعتماد به دولت رویکرد به شیوع بیماری باقی می ماند شکسته پس از شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003 بود که تحت پوشش برای ماه.

این COVID-19 شیوع شروع در ماه دسامبر در ووهان در استان هوبئی است که بخش عمده ای از عفونت و مرگ و میر. در Jan. 23 ووهان شد برای اولین بار در شهرستان به اعمال بی سابقه توقف در خروجی حمل و نقل پس از گسترش به شهرهای دیگر با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر است.

مقامات در هوبئی و ووهان مواجه عمومی خشم بیش اولیه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. خشم اوج رسید در اوایل این ماه پس از مرگ Li Wenliang یک دکتر جوان که تنبیه شد توسط پلیس محلی برای تلاش برای گسترش هشدار در مورد ویروس. او به پایان رسید تا در حال مرگ از بیماری خود.

در آشکار پاسخ حزب کمونیست مقامات بالا در هوبئی و ووهان اخراج شد و جاي خود را به هفته گذشته است.

حتی به عنوان مقامات متعهد شفافیت از طریق زمان شیوع شهروند روزنامه نگاران که به چالش کشیده رسمی روایت با گزارش تصویری از ووهان ناپدید شده اند و بر این باور هستند که بازداشت شده است.

کاهش موارد جدید به شرح زیر افزایش بیش از 15000 در روز پنج شنبه زمانی که هوبئی شروع به شامل مواردی است که تشخیص داده شده توسط پزشک اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط آزمایشگاه ،

مالزی به پایان می رسد حمل و نقل مسافران کشتی کروز

مالزی گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر بیشتر مسافران از دیگر کروز کشتی برای حمل و نقل این کشور پس از 83 ساله زن آمریکایی که در سمت چپ MS Westerdam هفته گذشته در کامبوج آزمایش مثبت برای این ویروس دو بار. علاوه بر این Malayasia است گفت: این امر بار هر کشتی های کروز از docking اگر آنها می آیند از طریق هر پورت چینی.

Wan Azizah Wan اسماعیل مالزی, معاون نخست وزیر روز یکشنبه گفت: یک دوم آزمون انجام شده بر روی زن و شوهر به همراه داشت همان نتایج.

او در میان 145 مسافر که با هواپیما از کامبوج به مالزی در روز جمعه. شوهر او نیز تا به حال علائم اما تست منفی برای ویروس. این Westerdam تبدیل شده بود به دور از چهار پورت در سراسر آسیا قبل از کامبوج اجازه آن را به حوض در سیهانوکویل اواخر هفته گذشته است. این کشتی در سمت چپ بود سرگردان در دریای شرق چین پس از یک توقف در هنگ کنگ در فوریه. 1.

کامبوج گفت که همه 1,455 مسافران در هلند و امریکا و اداره کشتی به حال آزمایش منفی برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>