آمریکایی ها خودمو بیش از Coronavirus محرک پرداخت نگران است که $1,200 کافی نیست

(العالم) — ملانی هیز و ده ها میلیون آمریکایی دیگر نیز در حال پرسیدن همین سوال به عنوان محرک چک شروع به وارد: من چگونه می توانم اولویت بندی هزینه های یک بار امداد پرداخت که نمی خواهد به اندازه کافی است ؟

هایس و خانواده اش را دریافت خواهد کرد $3,400 — 1200 $در هر کدام برای خودش و شوهر, مت و 500 دلار برای هر یک از دو فرزند خود. این طرح برای استفاده از آن برای پوشش دو ماه از پرداخت وام مسکن خود به مجلس در Chesapeake Virginia, جایی که آنها خود را به لبه برش کافه.

“و این است که احتمالا آنچه که ما در حال رفتن به انجام” هیز, 33, گفت:. “اما پس از آن در وسط همه این مت خودرو در نهایت درگذشت بر ما.”

کافه هنوز هم در کسب و کار پر را خارج و تحویل سفارشات اما فروش پایین حداقل 50 درصد هایس گفت. آیا $3,400 بود بهتر اعمال می شود وجود دارد ؟ یکی دیگر از سوال سختی.

“من سپاسگزار برای هر نوع کمک به ما در حال گرفتن” او گفت:, “اما آن را به مراتب برای ما است.”

ادامه مطلب: محرک پرداخت به ارسال میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این هفته است. در اینجا چگونه شما می توانید سریع تر

سرویس درآمد داخلی فرآوری شده بیش از 80 میلیون محرک پرداخت در آوریل 10 در محور 2.2 تریلیون دلار تلاش ها برای تقویت کتک اقتصاد ایالات متحده. آمریکایی ها درآمد $75,000 یا کمتر و یا 150.000 دلار و پایین به عنوان یک زن و شوهر هستند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت در بزرگسالان به همراه 500 دلار برای هر کودک زیر 17.

“این است که پول به اندازه کافی برای نگه داشتن اکثر خانواده های شناور” گفت: ساندرا, سیاه, استاد اقتصاد در دانشگاه کلمبیا و موسسه بروکینگز و عضو ارشد. “و این خاموش شدن به مراتب بیش از.”

که واقعیت این است اضافه کردن به فشار برای دور دیگری از کمک های فدرال در coronavirus بیماری همه گیر. برخی از دموکرات ها از جمله کمیته خدمات مالی مجلس رئیس Maxine آبهای کالیفرنیا پیشنهاد کرده اند که هزاران دلار در ماه بود اختصاص داده شده برای خانواده ها تا زمانی که بحران بهداشت و درمان به پایان می رسد.

تاثیر چک به طور گسترده ای متفاوت است. برای بسیاری از — اگر نه بیشتر — از کسانی که شغل از دست داده اند و یا دیده می شود درآمد غوطه تاثیر اقتصادی پرداخت آن را به عنوان نامیده می شود را پوشش نمی هزینه های تنهایی. حداقل 22 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان تا کنون و برخی که هنوز هم دیده می شود دستمزد خود را کاهش دهد.

برخی از وام دهندگان گزارش در حال آراستن محرک پرداخت از مشتریان که در حال overdrawn.

“ضروری است به خاطر داشته باشید از ویژگی های مهم این شوک: برخورد مردم بسیار نابرابر” گفت: خوآن سانچز یک اقتصاددان با بانک فدرال رزرو سنت لوئیس.

برای Larrilou Carumba در سان فرانسیسکو محرک پولی را به سختی می تواند یک پل. او شده است در پرداخت کردند از $26-یک ساعت خانه داری, کار در یک هتل چهار ستاره از اوایل ماه مارس. او هنوز پرداخت سهم به مراقبت های بهداشتی طرح توجیهی در حالی که اتحادیه مبارزه برای حفظ آن منافع در محل.

“من یک مقدار زیادی از لوایح” گفت: Carumba, 47. او قصد دارد با استفاده از یک تکه از $2,200 بررسی او دریافت چهارشنبه برای پوشش هزینه های از جمله در 10000 $در بدهی کارت اعتباری.

او ارائه شده deferrals در ماشین و کارت اعتباری پرداخت اما این بدان معناست که او را مدیون بیشتر پایین جاده, او گفت:, و او می خواهد به ماندن در حال حاضر برای حفظ یک امتیاز اعتبار خوب به طوری که او می تواند دسترسی به وام های دانشجویی برای کودکان خود.

ادامه مطلب: بد جمع به 2 تریلیون دلار Coronavirus محرک لایحه

حتی برای افرادی که هنوز شبح از درآمد از دست رفته معطل خواهد شد و به طور بالقوه تحت تاثیر قرار هزینه و صرفه جویی در عادات خوبی به آینده.

Rolando Trevino برق که نصب سیستم های قدرت برای ارتباطات زیرساخت در سن آنتونیو در تگزاس است “ضروری” کار می کند و در مورد 65,000 $در سال. از آن شده است از دست او که برخی از همکاران خود شده اند furloughed.

با توجه به نسبتا خیط و پیت کردن موقعیت او شگفت زده شد زمانی که او $1,200 محرک بررسی نشان داد تا در حساب بانکی خود را. او فکر کرد که به طور خلاصه در مورد پرداخت خود را به 1000 $ویزا کارت تعادل است. سپس او تصمیم به ذخیره کردن این ثروت باد آورده به عنوان یک کوسن در برابر وخامت بیشتر در شرایط اقتصادی است.

“این خوب است که کمی خود را کنار بگذارند. منظورم این است که اگر این می رود از طریق فصل تابستان,” او گفت:. “شما هرگز نمی دانید.”

در Boxford, Mass., آماندا پل در حال تلاش برای آن را همه بفهمند. فقط قبل از همه گیر او نقل مکان کرد و دو فرزند او در روند اتخاذ به پدر و مادرش در مزرعه که در آن او همچنین زندگی تفکر است که آنچه در آن ارائه کرده است — اسب بز مرغ و خر خواهد بود ایده آل تنظیم خانواده.

محرک پولی را به صندوق “مواد غذایی صورتحساب و سرگرمی” و احتمالا یک kiddie استخر به عنوان آب و هوا گرم تر می شود, گفت:, پل, 34, که هنوز به کار از خانه در انسان-منابع ،

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

در همین حال دیوید Klotz, 38, یک طراح ارشد گرافیک برای هوستون شرکت مهندسی views دلار از 1200 به عنوان نوعی پاداش است که نمی توان تفاوت زیادی حتی اگر خود درآمد سالانه فقط کاهش یافته و از 9 درصد به کمتر از $72,000 زمانی که خود کارفرما قطع حقوق. “من قصد دارم به آن اجازه نشستن در بانک, و من آن را اگر من به آن نیاز دارید” Klotz گفت. “اما حتی اگر من به آن نیاز دارید, آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای من طولانی مدت است.”

حقیقت این است که برای بسیاری از آمریکایی ها گفت: “این تغییر کنده در دراز مدت است.”

— با کمک از لورا دیویسون و Jef Feeley.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>